1

Téma: Oregon Formula...

Aky je vas nazor na oregon formula ...

Sice to s tym nesuvisi ale dnes som si kupila krasny naramok s dvoma magnetami ze vraj proti bolesti,migrene,upravuje tlak a mnoho inych benefitov...velmi rada si precitam vas nazor...s pozdravom Sisa



2

Re: Oregon Formula...

Neviem , co je oregon formula, ak sa jedna o oregon grapes(mahonia equifolia) tak kremy s jej obsahom su dobre na rozne kozne problemyMagnety maju urcity vplyv na zdravie, ale pochybujem, ze malicky na ruku je ucinny nejak valne.
Cele matrace z magnetov orientovane hore severnym polom znacne ovplyvnuju telo a pouzivaju sa na rozne magneticke terapie.
Kedze je okolo toho viac reklamy nez solidneho vyskunmu, radsej sa o tom nebudem dalej vyjadrovat.



3

Re: Oregon Formula...

E-mailom mi prisla sprava o prevratnej licbe a o tom ako netreba verit lekarom...a p.hladala som pod nazvom oregon formula a dopatrala som sa k akemusi zasa vselieku...posudte:

HGH Products      Increase Muscle and Decrease Fat
    Increase Energy and Stamina
    Improve Sleep
    Improve Sexual Performance
    Enhance Mood
    Improve Vision
    Improve Memory
    Improve Hair, Skin, Wrinkles
    Strengthen the Immune System
    Lower Blood Pressure, Cholesterol
    Strengthen Cardiovascular System

    and more safely and effectively without the risk of injections!

    Click here for more information about the many benefits of HGH Plus IGF-1 & IGF-2!



**FDA registered homeopathic sprays are the most effective non-injection human growth hormone therapy available. See "How HGH Sprays Work" for more information.

P.S.ten naramok je aspon pekny..pozlatene striebro :-)



4

Re: Oregon Formula...

Nuz ked si spomenula, ze sa jedna o nieco z HSI(health science institute) , ktory samozrejme uz dlho odoberam som sa tam pohrabal a vyslo mi nieco dost stare, este z roku 1998 od dr Alana Spreena a tiez inych(Milner...)prostriedky na zvysenie tvorenia a uvolnovania ludskeho rastoveho hormonu(HGH), menovite produkt firmy nutraceuticals  zvany dnes Symbiotropin(pred tym C.pro HGH)Je to zmes najma aminokyselin, ktora podla udajov ma dokonca vyssiu ucinnost v uvolnovani HGH ako velmi drahe injekcie HGH.
Samozrejme odvtedy sa objavili aj ine s podobnym zlozenim(zlozenie pozri na povodny
http://www.bodybuilding.com/store/nc/pr … GOOG-NC002
alebo produkty inych zlozeni tak isto stimulujucich uvolnenie HGH ako napr
http://www.bodybuilding.com/store/app/h … OOG-APP018
tiez napr oralny spray sytropin
http://www.sytropin.com/.
Nakolko ktory pracuje neviem presne, lebo reklama prehlusuje znacne fakty,, ale ked su za tym mena ako Milner a Alan Spreen, iste to ma urcitu ucinnost.

Ja osobne pouzivam dnes 250 mg L-DOPY, ktora tiez nepriamo cez dopamin zvysuje vylucovanie HGH hormonu, preto e aj sucastou roznych pro HGH zmesi, ktore dnes pouzivaju najma body builderi, na svaly.
Lacnejsia verzia je napr
http://www.swansonvitamins.com/SWC047/ItemDetail
samozrejme aj slabsia, lebo neobsahuje vytazok zo zliaz ani privela L-dopy.

Naposledy upravil: RNG (2010-10-07 01:40:24)



5

Re: Oregon Formula...

Vsak prave to ma miatlo ze su to vlastne hormony (Human Growth Hormone ,HGH) a pre kulturistov a  tomu som nikdy nejako nefandila...pred hormonmi mam respekt a myslim ze s rastovym hormonom nie su ziadne zarty...Moze mat rastovy hormon tolko pozitivnych ucinkov ako pisu?



6

Re: Oregon Formula...

Je to trosku prehnane, samozrejme, ale v podstate zvysene HGH znamena zvysena regeneracia a s tym suvisiace zlepsenie stavu celkove.Sice sa spomina, ze u starsich ludim je s tym spojena aj zrychleny vyvoj rakovinnych buniek, ale neviem, co je na tom pravdy, lebo na druhej strane je tam zvysena imunita.
Ja som sa tiez dlhsie rozhodoval, ale aj sam som zacal pouzivat obcas L-DOPU v dost velkych davkach na zvysenie dopaminu(neurotransmiter) a tym nepriamo zvysenie aj vylucovania HGH.
Cukrovka totiz poskodzuje telo znacne a trochu pomoci v regeneracii by sa mi zislo, tak robim zo seba "pokusneho kralika" v urcitom slova zmysle.