51

Re: Rakovina prsníka

Rozne formy draslika maju roznu zivotnost/polcas zivota v tele. Chloridy minimalne ako velmi mala molekula ktoru zdrave ladviny nezadrziavaju, vacsie molekuly ako napr gluconat ovela dlhsie, takze davkovanie zavisi od toho velmi.
Inac neutraliozovat kyselinu askorbovu sa da aj KHCO3, cim do tela nedonesies tolko sodika extra.
Ka;lcium askorvat nie je to iste ako ester C, ten ma patentovane ovela vacsiu molekulu, tj zdrzuje sa v tele ovela dlhsie ako obycajne askorbaty.
Odporucim vam zhanat cezium chlorid, co je podla udajov z literatury daleko najsilnejsi alkalizator, pracuje na vnutrobunecnych potencialoch, lebo sam ako chlorid je vlastne neutralny, ale vo vnutri buniek  zmeni procesy na silne alkalicke. Takze likviduje nadory extremne ucinne.
Samozrejme to nestaci na vyliecenie rakoviny, lebo pri zamorenom tele sa vytvori aj v inac uplne zdravom znova. takze cistenie enzymami, absorbentmi pripadne aj chelaciou sa neda obist.



52

Re: Rakovina prsníka

RNG, je prípustné spolu rozmiešať vo vode a vypiť Ester-C, D-Ribosu a napr. aj Glukonat draslika alebo Kalinat ?



53

Re: Rakovina prsníka

Ja to tak bezne robim.



54

Re: Rakovina prsníka

MilanDr napísal(a):

RNG prosim , co je DCA, aky mas na to nazor? Vraj sa pouziva na liecbu rakovin...http://www.edca.cz/

zaujímavý článok o výživových doplnkoch ako alternatíve namiesto použitia DCA
http://drneilmckinney.ca/wp-content/upl … Rescue.pdf


doplnenie:
What does qid bid tid in drug dose mean?

Answer
They are directions indicating how many times per day the dose should be administered. It goes like this:
SID or QD = Once a day
BID = Twice a day

TID = Three times a day

QID = Four times a day

Naposledy upravil: aduke (2012-12-12 10:46:50)



55

Re: Rakovina prsníka

Mitochondrie si treba podporovat. Uvedeny protokol vyzera pomerne dobre.
Ja osobne beriem na mitochondrie PQQ a samozrejme vela z uvedenych v tom protokole, z roznych dovodov.



56

Re: Rakovina prsníka

http://www.onelifeusa.com/doctorparasit … MgodhmoAqA

Inac je tam spomenuta metoda aj na liecenie rakovin, ktora vyuziva vytazok z paliny pravej, artemisinin, ktory sa viaze na zelezo bohate rakovinne bunky(tiez rozne na zelezo bohate paraziticke) a tym ich rapidne znici.
Spominaju tam najprv dietu bohatu na zelezo, aby sa tie neziaduce rakovinne bunky este viac nasytili zelezom a potom prestat brat jedlo so zelezom a zautocit artemisininom. Podla novsich udajov treba 3 x 100 mg plus artemisininu na prazdny zaludok alebo s jedlom neobsahujucim zelezo.
Spominaju tam velmi rychly ucinok na rakovinu prsnika a tiez nicenie leukemie. Ale zrejme je to pouzitelne na vselico, tj na rapidne nicenie buniek ci parazitov pomocou viazania ich zeleza.

Naposledy upravil: RNG (2013-04-29 15:19:06)



57

Re: Rakovina prsníka

Ahoj RNG
Prosim Ta o radu pre moju znamu, ktora ma diagnostikovanu rakovimu prsnika, je  uz asi rok po mastektomii, berie stale chemoterapiu , doktori tvrdia , ze rakovina  je uz znicena,  ale ju zacali boliet kosti a straca v prstoch jemnu motoriku. Mohol by si mi prosim vypisat doplnky ktore by mala brat? Dakujem.



58

Re: Rakovina prsníka

Dobry den,
ospravedlnujem sa vopred za vlozenie prispevku este pred odpoved pre LEUS. RNG s velkou bolestou Vam oznamujem, ze nasa mamina po tazkom a nerovnom boji a dlhom trapeni rakovine nakoniec podlahla a v stredu rano nas opustila. Ten proces bol uz taky rozsiahly a metastazy tak agresivne, ze mnozstvo doplnkov ktore uzivala pravdepodobne zdaleka nestacili na to, aby ju to zachranilo. Z dovodu jej zaludocnej slabosti sme do nej viac dostat nedokazali. Mozno jedine skore zacatie liecby na jednej zo specialnych metabolickych klinik by bolo nadejou, to bolo vsak z viacerych hladisk pre nas nerealne. Dakujem Vam velmi pekne za vsetky cenne rady a doporucenia, ktore ste mi v tejto suvislosti poskytli. Velmi si to vazim. Mate moju uctu a respekt.



59

Re: Rakovina prsníka

http://www.2012rok.sk/wp/veda-a-technik … ch-organov

tu je zaujimavy rozhovor s Dr. Petrovom o novych bio-informačných technológiach. ukrajina to uz udajne oficialne uznala a liecia tam choroby bez liekov a bez operacii. vyliecili aj rakoviny 4. stupna



60

Re: Rakovina prsníka

Liecenie rakovin je vseobecne doast problematicka zalezitost, le4bo aj najlepsie metody, ci uz klasicvke Alebodnesne velmi ucinn e alternativne maju este stale dost slabe uspechy6. Takze stale sa jedna o smrtelnu chorobu a za uspech sa povazuje 5 rocne prezitie.
Uprimnu sustrast
Zialbohu je fakt, ze rozne deformovzane/nefunkcne bunky sa tvoria v zavislosti od stupna zamorenia tela a teda odmorovanie je zaklad liecenie, dalej je to posilnenie obrany tela a zaroven podavanie latok cytoskopickych, tj takych co alebo znicia rakovinne bunky alebo im nedovolia sa rozmnozovat nehatene.

Naposledy upravil: RNG (2013-06-14 00:37:38)



61

Re: Rakovina prsníka

http://www.badatel.sk/kpm/desatrocia-mamografu-fiasko/



62

Re: Rakovina prsníka

RNG
prosim ta mohol by si sa vyjadrit k mojej otazke? Co by si poradil hlavne na bolest kosti a to stracanie jemnej motoriky?



63

Re: Rakovina prsníka

Bolesti su obvykle zapalova zalezitost a zapaly su alebo zo zamorenia, alebo mikrobialnej cinnosti. Strata citu je nasledok zapalov nervov, na co mozes brat protizapalove doplnky a na regeneraciu nervovych obalov najma DHA, aspon 1 gram denne.
Pri periferalnej neuropatii(strata citu z roznycych dovodov) pomaha brat Benfothiamine 500 az 1000 mg, a inositol hexaniacinate, 500 az 1000 mg.
Ja ich beriem obcas, lebo moja cukrovka DM2 mi sposobuje periferalnu neuropathiu.
Tiez beriem protizapalove ako curcuminoidy s bioperinom a serrapeptazu.

Naposledy upravil: RNG (2013-06-15 12:38:08)



64

Re: Rakovina prsníka

V poslednych tyzdnoch tlac zaplavila sprava o Angeline Jolie..a o tom ako si nechala amputovat obidva prsniky v ramci prevencie proti rakovine prsnika..Zostala som v nemom uzase..ako to ospevuju ako hrdinsky cin a propaguju toto rozhodnutie takymto sposobom..co si o tom myslis RNG..bolo to nutne podstupit takuto "devastacnu opraciu"?Dakujem za odpoved...



65

Re: Rakovina prsníka

Absolutne nie. Ved ziadnu rakovinu este nemala.
Napr Susan Sommers sa vyliecila z rakoviny prs alternativne a napisala o tom aj knihu



66

Re: Rakovina prsníka

samozrejme ze odstranit prsia je uplna blbost. da sa vyliecit alternativne aj zo stage IV ked clovek nemal v sebe chemoterapiu. take fenixove slzy, alebo cellect-budwig su mimoriadne ucinne. dokonca su aj take testimonials ze pomohol lipozomal encapsulated vitamin C ktory si mozes lacno vyrobit doma...

inak RNG musim sa ti postazovat tongue
som si zalozil blog na sme.sk a napisal clanok o skodlivosti chemoterapie a predlozil studie z pubmedu ktore dokladaju ze chemoterapia je ucinna iba na 2%. netrvalo to ani 10hodin a blog bol zmazany bez udania dovodu.



67

Re: Rakovina prsníka

Aspon vidis moc farmacie nad svetom.
Dnes sa bezne manipuluje cely internet, od minuleho tyzdfna vieme, ze napr v USA su vsetky telefonaty a internet vyhodnocovane automaticky podla pouzivania roZnych klucovych slov, jednotlivci "znamkovani" a co s tymi informaciami dalej robia , o tom sa vobec nehovori.  Udajne je to proti terorizxmu....
Ale, kedze zneuzili moc uz pricasto, napr danovy urad prenasledoval roznych odporcov sucasnej vlady, kto vie, co s tymi udajmi budu za oponou robit. Ak sa dostanem na ciernu listinu, tak mozem stratit vsetky objednavky ktorwe idu vlade, ba dokonca aj ine.
Mne zmizlo niekoklko sprav z mojho vlastneho pocitaca, ktore boli v zmysle proti sucasnej vladnej klike. A tak isto mi to nedovolilo poslat spravy, kde bola kritika  a rozne odhalenia vladnych prechmatov a volebnych podvodov..

Som zvedavy, do kedy to tento narod, ktory sa este stale nazdava, ze je slobodny bude trpiet.



68

Re: Rakovina prsníka

inak co je na to pravdy ze fytosoja zvysuje riziko narodov prsnika?



69

Re: Rakovina prsníka

Nadory v prsiach su ciastocne sposobovane nespravnym pomerom estrogenov v tele.
Hormonalne poruchy mozu sposobit aj estrogenove nahrazky s hormonalnymi dosledkami, ako rastlinne napodobneniny estrogenov=fytoestrogeny a tiez niektore plasticizery umelych hmot.



70

Re: Rakovina prsníka

Dobry den...

nakolko mamine bola zistena rakovina prsnika nevyzname sa v skratkach, ktore jej tu vypisuju lekari...

histologia:
invazivny duktalny karcinom
steroidne receptory:
ER vysoka / takmerkompletna/ frekvencia pozitivity
PR vysoka frekvencia pozitivity
E-CAD silna membranova pozitivita
p53 vysoka/ takmer kompletna/ frekvencia pozitivity
Ki 67 stredne silna frekvencia pozitivity
CAIX stredne silna frekvencia pozitivity
HER2-neu: 1+/negativne/

Topologia                 morfologia
MKCHO              MKCHO                 MKCH10
--------------------------------------------------------
C50.9                M- 8500/3             C50.9



chemoterapeuticka ambulancia vyjadrenie:

podla zobrazovacich vysetreni T2N1MX histologicky: invazivny dukatny ca s vysokou pozitivitou ER a PR Neoadjuktivnu CHT nepouzijem pri danom type karcinomu za prinosnu. termin OP az 12.9.2013 dovtedy uzivat LETROZOL 1tbl denne   ( no po uzivani tabletiek sa jej zacal zorsovat stav=bolesti klbov,zvyseny tlak 168/86,pred uzivanim liekov sa jej tlak upravil, lebo bola pacientkou so zvysenym krvnym tlakom nejedla tabledky po uzivani jej opat stupol)
diag. zaver:
C50.9 prsnik bez specifikacie

CT vysetrenie Dg. C50.4

Abd.:
hepar je nezvacseny,hladkych kontu,homogenny, primeranej denzity, bez vid. loz.zmien. intra a estrahepatalne zlc. cesty nedilatovane. Cholecysta je tentostenna,vyplnena kontrastnymi konkrementami do 16mm. Oblicky v anatomickom postaveni, primeranej velkosti a tvaru, drobne kortik.cysty bilat.vlavo do 6mm a v pravo do 3mm. Bez litiazy a stazy v dut.obvodnom systeme
zaver:
v pravom prsniku v HLQ  je pritomne lozisko/ histolog.verifik.)
Difuz.mierne zhrubnuta koza praveho prsnika do 5mm
Akcentovane LU v pravej axile susp. morfol. vzhladu.
Nespec. pl. noduly bilat.
drobne kortikalne cysty oboch obliciek
Vs myom uteru.

chcela by som vediet vyznam tychto skratiek nakolko sme nie vsetky nasli na internete a hlavne mala by uzivat nejake vitaminy ci doplnky stravy v akom mnozstve, alebo na co by mala byt najviac zamerana strava, co z nej vylucit, aby sme predisli zvacsovaniu ci pripadnemu vrateniu sa rakoviny do tela, nakolko mama suhlasi so zobratim celeho prsnika, nakolko jej vek je 57rokov

ak by ste este nejake vysetrenie navrhol, alebo co vsetko by mala este absolvovat do operacie, prosim napiste...

6.9 ju caka predoperacne vysetrenie a toho 12.9 operacia

zatial vopred dakujem za odpoved



71

Re: Rakovina prsníka

Nuz ja nie som lekar, aby som poznal vsetky skratky, naviac zijem v USA, takze sotva poznam tunajsie skratky, nieto Slovenske.
Ale v kazdom pripade, akekolvek utvary v tele sa daju odburat silnymi enzymami, ci sa jedna o tumory, nadory, cysty ,hrcky... bez ohladu ako ich popisuju lekari podla tvaru a obalov.
Precistenim tela sa zaroven znizi moznost tvorenia novych utvarov, lebo nestaci len rakovinny nador odstranit, treba adresovat aj priciny, co k nemu viedli.
OPdporucam minimalne brat tieto
http://www.iherb.com/Solgar-Pancreatin- … lets/39016
davka 2 x 2 2 hodiny po jedle s vodou.
http://www.iherb.com/Now-Foods-Beta-Glu … caps/35770
davka 3 x 2 posilnuje tvorenie a aktivitu NK bieluch krviniek, co nicia rakovinne bunky v tele
http://www.iherb.com/Now-Foods-Graviola … sules/5018
davka intenzivne aj 3 x 4, cytotoxicke, nici rakovinne bunky

Ale to ti do toho 12 septembra ani nedojde, tj moze to pouzivat az po operacii, ked je na nu uz rozhodnuta. Tak jej to sice tento tumor neodstrani, ale ine mozne, ktore su este primale na zistenie, alebo take, co vznikaju znova a znova v zamorenom tele. A samozrejme aj ine "smetiska"  v tele lebo spominali aj cysty v ladvinach  a ktovie co este vsetko ine, co sa moze v zamorenom tele vytvorit.

Odporucam jej brat ako kazdemu cely zivot
selen, zinok jod, vitaminy C,E D-3, mikrovlakniny a probiotika.
To celkove posilnuje telo v boji proti comukolvek, vcitane rakovin



72

Re: Rakovina prsníka

a tie lieky by sa nedali zohnat aj u nas na Slovensku??? ci asi nemate prehlad vsak...uz sa chytame vsetkych slamiek, len aby sme jej dako pomohli...a nevideli ju ustrachanu v bolestiach, ci trapit sa...rozhodne taketo jednanie zo strany jej gynekologa si nezasluzila...vdaka jeho nezaujmu sa to tahalo navyse 10mesiacov co jej hovoril ze to nic neni...
skoda len ze som sa o vas nedozvedela skorej...mohli sme to zahajit uz davno a tym sa vyhnut takemuto psychickemu vypatiu...

a co sa tyka stravy??? moze jest vsetko ci ma nieco vylucit ci o nieco obohatit jedalnicek???

ak by sa nahodou podarilo zohnat aj lieky tu na Sk moze ich zacat brat aj pred operaciou??? ci mame pockat az po nej ako bude, alebo ako to prebieha ak by sme ich chceli kupit???
s vitaminmi myslim, ze by sme mohli uz zajtra zacat, vsak...a to davkovanie mame dodrzat ako je uvedene na davkovani???

zatial dakujeme za nas



73

Re: Rakovina prsníka

Ja nehovorim vobec o liekoch, len o liecivych potravinach a potravinovych doplnkoch.
Zialbohu na Slovensku je doplnkov este velmi malo, velmi slaby vybver a obvykle dost neucinnych. Preto odporucam sa obratit na internet, kde mozes objednat kdekolvek zo sveta to co je najlepsie a najucinnejsie, a priamo, bez predrazovania roznych priekupnikov.
Davky co tam uvadzam su podla mojich lekarskych zdrojov, tj od lekarov, co sa zaoberaju liecenim pouzitim potravinovych doplnkov, nie chemickych patentovanych liekov.

Skoda, ze ste to nechali az tak daleko dojst, hormonalnymi upravami(DIM, 2 x 100 mg) a horeuvedenymi  prirodnymi prostriedkami to mohla mat s dost velkou pravdepodobnostou uz postupne odburane.



74

Re: Rakovina prsníka

ospravedlnujem sa, ze som to zle nazvala...doteraz sme ale este nikdy taketo neriesili a vitaminove doplnky sme tiez nebrali...takze v tomto smere vobec nemame s tymto skusenosti...a popravde ani mna nijako specialne nik neinformoval o moznej inej liecbe napr na astmu...len mi dali spreje a davkovanie...(len dalsia v poradi)
co sa tyka oddalovania choroby to nechal do takehoto stadia zajst najprv gynekolog...ona uz zaciatkom novembra sa na to stazovala...povedal ze to je v poriadku ze to nic neni a ze ma prist na kontrolu v marci...tak aj spravila...na jej naliehanie jej az v marci vystavil papier na mamografiu do tt, kde jej bola zahlasene, ze musi pockat az kym uplynie doba 2rokov...inak im to zdravotna poistovna nepreplati takto sa to vlieklo az do 1.7. nasledne az po tomto ju presunuli do ba na onkologiu(aj ked jej gynekolog stale tvrdil, ze to nic neni a nema robit paniku a namyslat si)...nakolko sme patrili pod jednu dr. co opat o nu nejavila zaujem cely jul si nas len pohadzovala nespravila jej ani odber nic, tak sa objedavanie terminov posunulo az na 7.8 a to chvala bohu ta jej dr. mala uz dovolenku a dostali sme sa pod primara, ktory urgentne ju zacal riesit...vdaka nemu sme sa az dozvedeli co a ako, ale tiez cakanie napr z ct trvalo dalsi tydzen...biopsia tiez...a volny termin mali az na september...aj to nas akoze zobrali prednostne...tento cely stat je postaveny na hlavu...clovek uz ani lekarovi verit nemoze,lebo aspon polovica z nich nas beru iba ako niekoho v poradi...co je dost smutne...
a o tejto stranke som sa dozvedela az pred tyzdnom, aj to vdaka jednej kamaratke, ktorej ste tiez pomohol...nebyt nej tak o tejto stranke nemam ani len sajnu...

ak by sa teda dalo bud cez vas dako zajednat ci objednat lieky bola by som velmi rada...
citala som ze aj stava z cvikly, jablka a mrkvy je dobra na toto ochorenie...

naozaj som vlemi vdacna za akukolvek radu ci pomoc...



75

Re: Rakovina prsníka

Nuz ja som mal doplnkove obchody kedysi na Slovensku, ale pre nedostatok casu, personalne problemy , financne straty a nesmiernu byrokraciu som to musel zavriet uz pred 4 rokmi.
Takze vam nezostava nic ine, nez si doplnky priamo cez internet objednat, pre Slovakov je momentalne dobra firma iherb, ktora ma najlacnejsie postovne na Slovensko, dobry vyber doplnkov a znesitelne ceny. Pre prvonakupcov je tam dokonca aj zlavny kupon, pozri na pravej strane   http://rng.nazory.eu/
Enzymy obsahuju aj mnohe surove ovocia a zeleniny, dobry priklad je cvikla, ananas papaja, kiwi, ale ziadne nema tolko enzymov ako najdes v modernych  silnych enzymatickych doplnkoch, ako je ten uvedeny pancreation zo solgar, kde su enzymy naviac chranene entericky, aby sa nespotrebovali v zaludku a neznicili zaludocnymi kyselinami.



76

Re: Rakovina prsníka

Uvediem sem clanok dr Browsteina na cysty a jod, tj aj s tym vyplyvajuce rakoviny
http://blog.drbrownstein.com/?utm_sourc … t_new_blog



77

Re: Rakovina prsníka

Pan RNG, a staci mi na pokrytie jodu, ked denne jem cca pol CL kelpu z iherbu, ktory ste odporucal? Jodovu tinkturu pouzivam len obcas. Treba viac kelpu? Alebo aj tinkturu?

Vdaka.



78

Re: Rakovina prsníka

Na to mi tazko odpovedat, lebo kelp ma rozdielne obsahy jodu od 0.1 az do 0.8%. Ked zoberiem napr stred, 0.4% tak v  1 grame sucheho kelpu by malo byt 4 mg jodu vo forme najma KJ.
KJ je forma, ktora sa v tele zdrzi dost malo, preto sa s nou neda predavkovat ako s elementarnym jodom. Ale Japoncom tato forma zrejme sluzi dobre.



79

Re: Rakovina prsníka

Vdaka za odpoved...



80

Re: Rakovina prsníka

Prave som bol na veceri v cinsko-japonskej restauracii a mal som okrem ineho aj suchi balene v liste kelpu.

Naposledy upravil: RNG (2013-11-12 02:06:33)



81

Re: Rakovina prsníka

A chutilo? :-)



82

Re: Rakovina prsníka

Nuz snazim sa jest take, co nema pridivoku chut.
Ale po case si clovek na vselico navykne, hovori sa , ze aj na sibenicu, ale to udajne len raz, hahaha.

Naposledy upravil: RNG (2013-11-12 15:43:45)



83

Re: Rakovina prsníka

To mate pravdu, take MMS1 13 kvapiek s ananasovym dzusom, co so kedysi pila, no fuuuuj, vyse roka som sa na ananas nemohla ani pozriet :-) Teraz si zas musim kapslovat colostrum, lebo by som sa z toho viete co :-)
Pekny den :-)



84

Re: Rakovina prsníka

OK



85

Re: Rakovina prsníka

Dobry den.
Ja by som sa rád opýtal na problém mojho otca:
V roku 2006 mu diagnostikovali mnohopocetny myelom. Chvalabohu po viac ako roku a pol sa z toho dostal. Doteraz mal pri pozorovaniach velmi dobre výsledky, avšak v posledných mesiacoch sa mu stav zacal opat zhorsovat. Preto sa chcem spytat ako predíst zhorseniu stavu este pred tým nez by mal opat nastúpit liecbu, chemoterapiu a pod. comu sa pochopiteľne chceme včas vyhnut. ďakujem za rady a odpovede. Matej



86

Re: Rakovina prsníka

Vsetky nefunkcne tkaniva mozno odstranit branim silnych enzymov, jodom a selenom
A rakoviny a ine utvary v tele sa tvoria, len ked je telo zamorene,. Tj odmorovat je prva a zakladna zalezitost.Bez toho sa tvoria nove a nove nefunkcne utvary a bujnejuce bunky=zaklady nadorov.
A pritom treba posilnovat prirodzenu obranu tela a brat aj doplnky, co nicia nadory=citotoxicke.

Naposledy upravil: RNG (2014-03-12 23:28:27)



87

Re: Rakovina prsníka

dobre je precitat si toto
http://www.badatel.net/mamografia-a-rak … r-nepovie/
Tam je jasne napisane, ze mamografia narobi viac skod, ako uzitku a popisane aj pre co.