1

Téma: odpovědi na otázky

odpovědi na otázky, které se z zdraví.sk ztrácejí jen co na ně kliknu.Měli jsme tam debatu, sex s více partnery.Dal jsi mi tam odkaz na problémy týkající se zmizení děti.Sotva jsem to otevřela administrátor zmazal tému.Už podruhé. A mě zrovna zajímal tvůj odkaz na odebírání děti v Norsku.Vím, že se neshodneme v některých otázkách,ale taky tuším, že se tady děje něco co se mi moooc nelíbí a chtěla bych vědět víc.Ztratili se odkazy i z relací Čt televize na tohle téma a to už mě pořádně namíchlo.
Chtěla bych tímto požádat o nějaké informace,odkazy.Chci vědět a znát,co se se světem děje. Jedulka



2

Re: odpovědi na otázky

Ja sa nezhodnem so vsetkymi nazorami ani s mojou vlastnou zenou a to sa pozname skoro 50  rokov, takze si z toho nic nerob.
Neviem nakolko je to v Norsku a Svedsku po tychto strankach upadnute, ale aj ked len polovica z toho je pravda, je to uplna katastrofa, obrovsky upadok morality a povedie to az k zniceniu spolocnosti ako takej. Nakoniec nioe je to nic noveho, to sa v minulosti uz odohravalo mnohokrat, na posledy napr v Nemecku, kde boli zenam odoberane deti na vychovu v inych rodinach, az na to, ze to nebola vychova v zmysle zneuzivania, ale indoktrinacia/umyvanie mozgov na vernost Hitlerovi.
Daco podobne, ale ani zdaleka v tej miere bolo aj za komunistickeho rezimu v roznych vychodoeuropskych krajinach
OK tu ti ten clanok administrator, moj priaznivec, neodstrani
http://leva-net.webnode.cz/products/pre … u-bergset/
teda pokial to nezmizne z leva-net alebo tento portal neumlcia, co sa dnes velmi lahko spravi ked maju rozne dnes uz babkove  vlady legalne moc nad internetom



3

Re: odpovědi na otázky

Každopádně se mi tohle vůbec nelíbí,vím,že se něco děje ale shoda s Uk i když to tam dělají z jiných důvodů,je už více než alarmující.Takovéhle věci musí spatřit světlo světa!Každopádně děkuji.Nevěřila bych,že je to možné v dnešní době.Za Hitlera je mi to jasný ale kam to směřují dneska? Díky Jedulka  když budeš mít ještě nějaký zajímavý odkaz pošli mi ho na mojí emailovou adresu. jedulka@centrum.cz



4

Re: odpovědi na otázky

Inac tu je tych tem uvedenucj viacero, kde su casto dost sokujuce informacie, ktore su zatajovane v beznych mediach, najma v teme zalozenej administratorom
http://rng.uforum.sk/forum/131/administrator/
Tam si vymiename rozne informacie, niektore pocase zmiznu ale ked to clovek cita vcas, tak sa moze hromadu veci dozvediet, co inac v tlaci a televizii , ktora je kontrolovana najma vladou(a teda za nou globalnymi silami) si nepraju, aby sa to dozvedela siroka verejnost.