1

Téma: Rozbité koleno

Pred 4 rokmi som si poriadne rozbil koleno, dostala sa mi tam pravdepodobne infekcia (bol som sa s ním kúpať - to bola chyba!), urobila sa chrasta - odpadla, bolesti za pár týždňov ustali. Aj napriek tomu až 4 roky to tam mám slabo narazené a aj slabo zapálené - nechce mi to vymiznúť. Dá sa s tým niečo robiť? S kolenom a nohou celkovo nemám žiadne problémy, takže tomu nevenujem žiadnu pozornosť, ale pre istotu sa na to chcem spýtať, keďže tie 4 roky sú mi "podozrivé", že to až tak dlho trvá. U lekára som nebol.



2

Re: Rozbité koleno

Jazvy z poskodenia su tkanivo, ktore nie je celkom spravne vytvorene, skus dobre zmesy na regeneraciu, pozri na
http://rng.nazory.eu/prirodna-kozmetika



3

Re: Rozbité koleno

Dnes som dostal tvrdou futbalovou loptou poriadnu "bombu" vpredu do stehna, až som spočítal od bolesti všetky hviezdičky na nebi. Po takmer 2 hodinách nevidím žiadny opuch, stehno nebolí, ale mám mierne pulzujúce bolesti kdesi v centre nohy - až za stehnom - akoby ma tam bolel nejaký sval/nerv, no neviem ... Mám v poruke len kokosák s levanduľou (oleje) - bude stehno stačiť namastiť zvonku, aj keď problém je vo vnútri? Alebo mám niečo iné použiť, resp. čo mám robiť?



4

Re: Rozbité koleno

Dobre je pouzit nejake enzymy, najma bromelain, ktory urychluje presuny=hojenie.Alebo serrapeptazu, ktora je tiez vyborna, ale ovela drahsia.