1

Téma: Cezium chlorid

Dobry den pan RNG,

pred par dnami som si objednala z USA roztok cezia chlorid, cez shipito lebo priame postovne bolo velmi drahe. Teraz mam v shipite vypisat colnu deklaraciu. Ako mam prosim vas ten chlorid nazvat, aby mi to colnica nezhabala, kedze je to pravdepodobne chemia... ?

Dakujem vopred za vasu odpoved. Pekny den.



2

Re: Cezium chlorid

Cezium chlorid  je chlorid kovu cezia. Iny nazov na to nie je.  Tak ako sodium chlorid je chlorid sodika.
Nie je nijak jedovaty a to ani v davkach 20 g, co je desatnasobok odporucenej davky pri rakovinach.



3

Re: Cezium chlorid

Dakujem za vasu odpoved, uz som to objednala, dufam ze to dojde co najskor a v poriadku.



4

Re: Cezium chlorid

OK



5

Re: Cezium chlorid

Dobry den, pan RNG,

dnes mi prisiel ten cezium chlorid, je to konkretne tento:
http://www.floridaherbhouse.com/cesium- … p-312.html
Ako to mam prosim uzivat? Na obale su odporucania, ale ja sa v tom nejak nevyznam... a smu sa popri tom normalne brat ostatne pripravky ako graviola , vit c, prot.dr.berksona, doplnky podla dr.ratha, atd, atd,......

Dakujem vam velmi pekne, prajem vam krasny den.



6

Re: Cezium chlorid

Cezium chlorid je len chlorid, podobne ako sol=sodium chlorid. Tj nema ziadne kontraindikacie s nicim, nemusis sa obavat to kombinovat. Ta flaska je asi na mesiac. Veru si nechali za to paradne zaplatit!.
Mne sa podarilo kupit lacnejsie kilo soli(CsCl) z Kanady, co bolo aj tak este 5 krat tak drahe, ako cinske zdroje, kde maju CsCl pod 50 dolarov za kilo, ale zialbohu len vo velkom, minimum 10 kg.
V USA sa im podarilo uplne zlikvidovat predaj cezium chloridu, kedze farmacia ma moc nad celym chemickym priemyslom. Predavaju ho za nemozne ceny a aj to len vyskumnym organizaciam na geneticky vyskum.



7

Re: Cezium chlorid

Dakujem vam za odpoved.. ja som chcela tiez najskor objednat to lacnejsie, co uvadzate /prasok/, ale na konci objednavky mi vyhodilo nejake prehlasenie ci co, co som mala poslat, ani som tomu celkom nerozumela, tak som objednala toto. Ani mi to nezadrzala colnica, len mi to doslo priamo na postu. Tak som rada. Takze to mozem kludne brat ako pisu na flasi, cize 1 PL 2x denne s jedlom?



8

Re: Cezium chlorid

Je to zhruba 30 dennych davok.



9

Re: Cezium chlorid

Dakujem.
Uz na 2.den uzivania, aj to len tretinovej davky som mala ph v moci medzi neutralnym a alkalickym. Takze v tomto smere to urcite funguje.
Pekny den.



10

Re: Cezium chlorid

Vyborne. Ale uvedom si, ze moc nie je vzdy  indikatorom toho, co sa deje v bunkach.
Pozitivny indikator je az ked vidis, ze sa ti nadory zmensuju.



11

Re: Cezium chlorid

Aha, tak to preto som mala aj predtym to ph neutralne alebo mierne kysle... zatial mi skoro neustale tecie z okolia nadoru vela hlienov, zapaluje sa to, tvoria sa vredy, abscesy, uvidime co bude dalej.
Dakujem vam velmi pekne za odpoved.



12

Re: Cezium chlorid

Nuz telo sa brani a snazi vyhodit co sa len da. Uvidis o tyzden-dva, ako to posobi. Udajne cezium chlorid posobi velmi rychle.
Ale ked sa telo snazi vyhodit vselico, je dobre podporit odmorovanie masovymi davkami enzymov, ako napr 12 gramov entericky pokryteho pancreratinu, tj 2 x 2 tablety najmenej tohoto
http://www.iherb.com/Solgar-Pancreatin- … lets/39016
Dufam , ze beries aj betaglukany, aspon 3 x 500 mg, na to je dobry zdroj napr toto
http://www.iherb.com/Now-Foods-Beta-Glu … caps/35770
a tiez graviolu, 3 x 2 gramy denne
http://www.iherb.com/Now-Foods-Graviola … ules/5018,
pripadne aj citral,niekolko kvapiek denne, ktory celkom prijemne ochuti rozne rozmixovane surove  zeleninove zmesy citronovito
http://www.iherb.com/Now-Foods-Essentia … 30-ml/3330
Lemon grass olej obsahuje totiz az 70% citralu, ktory je silne antiviralny aj protirakovinny. To zistili pred nedavnom v Izraeli, kde podavaju caj z lemon grass ludom s rakovinami.

Naposledy upravil: RNG (2013-07-05 08:51:08)



13

Re: Cezium chlorid

Dobry den, pan RNG

Dakujem za odpoved.
Vcera som mala to ph uz len neutralne, ale ved uvidim, ako vravite, dokonca mam kontrolne CT koncom mesiaca. Graviolu /ale tu praskovu z rain tree/ beriem, na striedacku s chagou /den po dni/, aj enzymy, aj betaglukany, citral doma mam, brala som kedysi davno, tak zacnem zas. A oktem toho este protokol dr. Berksona, curcumin, atd, atd..... mohla by som s vami pretekat kto ma denne viac tbl :-)

Pekny den!



14

Re: Cezium chlorid

Nuz ten pretek by si prehrala,  ja beriem casto az vyse 50 kapsuli roznych doplnkov, ci uz na cukrovku, antioxidanty, na prostatu, na oci, na riedenie krvi a samozrejme ked ochoriem rozne antimimkrobialne. Je toho tolko, ze napr ked som chory musim mnohe vynechat, inac by sa do mna nezmestili vsetky.
Rad by som mnohe prestal brat, ale neviem ktore by mi chybali najmenej.
Graviolu aj chagu by som ti odporucal brat kazdy den, nie obden.



15

Re: Cezium chlorid

Nie, nie, pan RNG, musim vas sklamat, dala som si tu namahu a popocitala som to a ja beriem denne 64 tabletiek... :-) a to este neratam enzymy a ester c. Tiez neviem, ktore mam brat, ktore nie, lebo este okrem tychto mam v skrinke dalsie doplnky.
Dakujem za radu ohladom tej chagy a gravioly.
Majte sa pekne.



16

Re: Cezium chlorid

Drzim ti palce!.



17

Re: Cezium chlorid

Dakujem velmi pekne!



18

Re: Cezium chlorid

??? desiatky tabletiek denne??? To sa do vas zmesti este aj jedlo? wink  Ale teraz vaznejsie - tie vsetky pripravky sa nemoze navzajom ovplyvnovat? Ja som si teraz dala nalacno probiotika s cistou vodou. Neodvazila som sa hned si dat extrakt z grep.jadierok, aby mi to neznicilo tie probiotika, ani sa neodvazim este si dat koloidne striebro. Este tu mam Spirulinu, Sylimarin, psylium... Neviem, kedy na to vsetko pride rad. Uz zacinam byt hladna, dam si radsej ranajky sad 
Ako riesite to mnozstvo tabletiek? To asi viete presne, co sa moze s cim spolu uzivat. (?)
Tento prispevok je pre RNG aj pre Alicku smile



19

Re: Cezium chlorid

Nuz nie je to jednoduche, ale okrem anbtimikrobialnych a probiotik ,  oxidantov a antioxidantov vsetky ostatne potravinove doplnky so mozu brat spolu alebo kedykolvekl len sa musia dostatocne zapit, lebo su to vsetko pomerne silne koncentraty.
Co sa tyka koloidneho striebra, to je ucinne len minuty v zaludku, lebo sa kyselinami iony rekombinuju a cast neutralnycvh ciastociek zmeni na chloridy striebra, ktore maju len zlomok ucinnosti.



20

Re: Cezium chlorid

To su dolezite a poucne informacie pre mna.
A k tomu striebru: Takze ono neprechadza do criev? Len co sa vstrebe v zaludku a pod jazykom? To je vsetko? (Myslim teda vnutorne.)



21

Re: Cezium chlorid

Ale daco sa samozrejme vstrebe, ale na naozajstnu ucvinnost koloidnych ciastociek treba za prve koloidy pod 2 nanometre a v znacmne vysokej koncentracii, co uz nezapada nikal do potravinovych doplnkov. Ak chces nieco z koloidneho stiebra dostat do criev, musis ho vypit na uplne prazdny zaludok a zapit poharom vody, tak sa mala cast presmykne do criev.



22

Re: Cezium chlorid

RNG našla som túto stránku pre predaj cezia. Len neviem či je dobrý aj ten 99,9% alebo ten cezium for analysis.Ďakujem
http://m.laboratornechemikalie.sk/p/283 … lysis-25-g
http://m.laboratornechemikalie.sk/p/245 … mica-100-g
Ďakujem



23

Re: Cezium chlorid

Zabudni na ten, tpo je besnwe drahy na kalibraciu analytickych zariadeni.
Este aj tento, co mozes dostat na Slovensku je besne drahy ale aspon je zlomok s tej ceny analytickeho
http://www.mahatma.sk/products/chlorid- … 9-9-100-g/



24

Re: Cezium chlorid

Ďakujem a prosím ťa ako ho presne užívať? Pán ktorý ho predáva z tej stránky ktorú si uviedol vyššie povedal že sa má zarobiť do vody a popíjať. Vieš mi napísať presné dávkovanie a objemy? A ešte prosím ťa na čo je dobrý citral?Ďakujem



25

Re: Cezium chlorid

Davkovanie na priemernu dospelu nosobu je 2 x 1.5 gramov , samozrejme do vody.
Citral je olejovita latka, ktora sa nachadza napr v citronovom oleji, v limetkobvom oleji ale aj vo velkom nozstve , az 70% v oleji z "citronovej" travy/lemon grass.
Ja si olej z lemongrass, vytazeny parnou  destilaciou, tj nie chemicky, rozriedim 2:1 v alkohole a tak kvapkam do vody aby mi vznikla biela emulzia. Inac ostane plavat na povrchu, nalepi sa na steny pohara a tiez na hrdlo, kde pali.  Pozri na
http://www.iherb.com/Now-Foods-Essentia … l&ic=1.



26

Re: Cezium chlorid

Ďakujem a ešte k tomu Ceziu, čítala som že je potrebné brať s tým draslík. Koľko ho treba a aký zdroj?A ešte k tomu dávkovaniu, ak má maminka cca.85 kg treba jej dať aké dávkovanie?Ďakujem



27

Re: Cezium chlorid

Odporuca sa 2 x 1.5 gramu, mozes to zvysit aj na 2 x2 gramy.
Najpohodlnejsie je si to rozrobit do 2 litrovej flase od vody, do ktorej das 40 davok, tj 60 az 80 gramov a pijes z toho 2 x poldeci, zaliat vodou.
Odporucam, ten roztok drzat v chladnicke, hoci sa tam nema velmi co kazit.
Je to davka na 20 dni



28

Re: Cezium chlorid

Dakujem a prosim ta ten draslik kolko a aky k tomu treba brat?

Naposledy upravil: indiga (2014-10-07 17:00:01)



29

Re: Cezium chlorid

Nuz to ti neviem povedat, ale mozno, keby solila so zmesou draselnej a sodnej soli, tak by nemala s draslikom problem. Moze pouzit aj kalinat, tj KHCO3, povedzme 2 gramy=pol lyzicky skoro rano, co tu casto  na alkalizaciu odporucam. Jest mozes aj o 2 hodiny neskor, lebo kalinat ti alkalizuje aj zaludok a musis pockat, kym sa ti vyvinie dostatok kyselin na travenie potravy, inac ti potrava v zaludku kvasi a hnije.
Treba si merat draslik v krvi, aby sa nedajboze neznizil nas nebezpecne nizku hladinu.



30

Re: Cezium chlorid

RNG napísal(a):

Nuz to ti neviem povedat, ale mozno, keby solila so zmesou draselnej a sodnej soli, tak by nemala s draslikom problem. Moze pouzit aj kalinat, tj KHCO3, povedzme 2 gramy=pol lyzicky skoro rano, co tu casto  na alkalizaciu odporucam. Jest mozes aj o 2 hodiny neskor, lebo kalinat ti alkalizuje aj zaludok a musis pockat, kym sa ti vyvinie dostatok kyselin na travenie potravy, inac ti potrava v zaludku kvasi a hnije.
Treba si merat draslik v krvi, aby sa nedajboze neznizil nas nebezpecne nizku hladinu.

A ako sa da merat draslik v krvi,lebo lekar jej to urcite nebude chciet:-(



31

Re: Cezium chlorid

Zakladna chemia krvi je uplne normalna zalezitost, ktory lekar to odmietne je tupec, najdi si druheho.



32

Re: Cezium chlorid

RNG, čítala som že celzium chlorid by sa mal aplikovať s DMSO. Ako prosím ťa? smile



33

Re: Cezium chlorid

To ti neviem osobne povedat, ale DMSO pouzivam transdermalne  cez kozu , hlavne na klby, na karpalov tunel, ale v poslednom case aj na odstranenie "pecenovych" skvrn, kde mam roztok transresveratrolu v DMSO.
Na ustnu aplikaciu som sa este neodvazil a toboz na vnutorozilovu.
Ale cez kozu sa da do tela "prepasirovat" dostatok DMSO, tj nie su nevyhnutne ine aplikacie.



34

Re: Cezium chlorid

To ti neviem osobne povedat, ale DMSO pouzivam transdermalne  cez kozu , hlavne na klby, na karpalov tunel, ale v poslednom case aj na odstranenie "pecenovych" skvrn, kde mam roztok transresveratrolu v DMSO.
Na ustnu aplikaciu som sa este neodvazil a toboz na vnutorozilovu.
Ale cez kozu sa da do tela "prepasirovat" dostatok DMSO, tj nie su nevyhnutne ine aplikacie.
Zdrojov je plno, pozri na
https://www.google.com/?gws_rd=ssl#q=dmso+roll+on
Ja osobne pouzivam tento
http://www.horsetackco.com/dmso-roll-on … DgkxxaGfwk
kde maju jeden z najcistejsich DMSO, samozrejme zo strachu pre FDA je to "len pre zvierata"....



35

Re: Cezium chlorid

RNG prosím ťa mám doma olej z Now lemongrass. Je na ňom ale napísané že je iba do aromalampy a nie je na ňom že sa môže brať aj vnútorne. nevadí?Ďakujem



36

Re: Cezium chlorid

Ten z firmy NOW ma v popise: Steam destiled, tj vyrobeny destilaciou, bez pouzitia chemikalii, tj je to cisty produkt, vhodny aj na vnutorne pouzitie. Kedze je to pomerne neznamy antiviralny a protirakovinny prostriedok, tak ho drviva vacsina ludi pouziva len na aromoterapiu.
Vobec v USA tvrdit, ze je nieco protirakovinne je nebezpecne,. lebo ta okamzite napadne FDA a onkomafia.
Ja si tento vyrobok miesam s alkoholom(96% lieh) , a obcas  pouzivam kvapky do mojej vody na pitie