1

Téma: Bolest v koreni penisa

Ahoj RNG, poslednych 8 tyzdnov mavam bolesti v koreni penisu. Nemam ani opuch, ani kopcek ani nic take, nic nezvycajne sa tam neda nahmatat. No bolest citim aj tak, na vrchu penisa, kde sa penis spaja so zvyskom tela (je tam tusim väzivo). Bolest troska presla uz aj na penis, ale tiez je na jeho koreni. Musim ist s prstami hlbsie aby som sa dotkol bolaveho miesta. Miesto je inak na vrchu penisa. Bolest vobec necitim, jedine ked mi nieco tlaci alebo si prstami tlacim na to miesto. Nikdy v zivote som nic take nemal, zacalo to az 4 mesiace po tom, ako som zacal so sexom. Ked to zacalo, nespravila sa mi ani ziadna modrina, ani mi to neopuchlo, nic, penis je na oko uplne v poriadku, aj na hmat, az na tu bolest na tom mieste.

Bol som s tym za urologom, hovoril ze to je pravdepodobne z drsneho sexu (ja a priatelka nikdy nemavame drsny sex, avsak zvyknem ist do nej hlboko, cim tlacim s korenom penisu/mojou panvovou kostou na jej panvovu kost), no aj napriek tomu ze sme prestali so sexom na tyzden alebo dva tak bolest pretrvala, ani sa neznizila a ani neprestala uplne. Moze to byt z niecoho ineho?

Ultrazvuk tiez nic podla vsetkeho nenasiel. Bol som testovany na pohlavne choroby, vsetko mi vyslo negativne (aj tak mam len jednu sexualnu partnerku). No urolog na tych vysetreniach trval. Taktiez ine hodnoty ktore mera urolog z mocu mi vysli v poriadku (vratane Phcka).

Mastim si to teraz Veral Neom tyzden a pol, nezda sa mi ze sa to zlepsuje hmm. Sex som tiez vynechal.

Nevies mi prosim poradit cim to moze byt? Dakujem smile



2

Re: Bolest v koreni penisa

Mechanicke poskodenie vedie k zapalom a bolestiam.
Skus brat protizapalove ako curcuminoidy s bioperinom, serrapeptazu, boswelin a podobne. Existuju aj rozne kremy, kde sa da boswelin prepravit transdermalne cez kozu. Ja pouzivam vyrobok Swansonvitamins.com pod menom Joint Cream, sice povodnbe navrhnuty na klby, ale iste je ucinny protizapalovo aj na makke vaziva.



3

Re: Bolest v koreni penisa

RNG napísal(a):

Mechanicke poskodenie vedie k zapalom a bolestiam.
Skus brat protizapalove ako curcuminoidy s bioperinom, serrapeptazu, boswelin a podobne. Existuju aj rozne kremy, kde sa da boswelin prepravit transdermalne cez kozu. Ja pouzivam vyrobok Swansonvitamins.com pod menom Joint Cream, sice povodnbe navrhnuty na klby, ale iste je ucinny protizapalovo aj na makke vaziva.

Vdaka za odpoved RNG smile.
Myslis ze by to zabralo? Nemohlo by mi to nejako poskodit penis? Je to predsalen kusok ine miesto nez klby hmm.
Pocuj, pozeral som na tu stranku,nasiel som tam toto:
https://www.swansonvitamins.com/swanson … eam-SW1451
Obsahuje to aloe vera, na to som alergicky, cize masticku by som pouzivat nemohol.
Dala by sa pouzit tato?
Celadrin Joint Cream
https://www.swansonvitamins.com/swanson … eam-SWU742

Pripadne aka ina?
Inak, bol som za urologom v Presove, dokonca za primarom (dr. Ivan Mincik) :
Povedal, ze z urologickeho hladiska tam nie je ziadny problem, spravil mi aj vysetrenie prostaty,prehmatal ju, vsetko je v poriadku, dotkol sa mi miesta kde ma to boli, aj tam je vsetko v poriadku, nic sa nedalo najst, ani cez ultrazvuk. Povedal ze bolest v penise moze byt sposobena jednou z tychto veci: 1. Bolest je subjektivna 2. zo Sexu (aj ked sme abstinovali, to robim aj teraz) 3. Nadtrhnuty/natiahnuty sval/väzivo, avsak, aj keby sa toto stalo, nebolo by tam nic viditelne,kedze je to hlbsie, ziadny opuch, modrina, hematom, nic skratka. 4. pricina je niekde inde, moze byt problemova jedna z vnutornosti.
Spravil mi aj ultrazvuk, zrejme z neho by mi zistil aj zapal prostaty, keby som mal, rovnako aj z mocu.
Podla neho tam nie je ziadny zapal, ani rakovina, nic. Avsak bolesti mam stale, 9 tyzdnov hmm, a netusim co ich sposobuje.
Jedna z moznosti je teda ze problem je sposobeny jednou z vnutornosti, co by som teda mal dalej robit?:/ Alebo prip. mozna nejaky nerv sa poskodil pri sexe, mam riesit neurologiu? Zistili by mi tam nieco?
Diky smile.

Naposledy upravil: faergor (2013-06-17 19:13:42)



4

Re: Bolest v koreni penisa

Este som nepocul, ze by niekto bol na aloe vera alergicky. naviac tu sa jedna o velmi malicko, co sa z toho kremu moze vobec transdermalne absorbovat.
Zapaly sa nedaju zistovat ultrazvukom, ale z krvi, najma CRP ich urcuje.
Ultrazvuk ukazuje len geometriu, nie mikrobiologiu.
Na poskodene nervy treba brat DHA, ktoreho nemame v potrave dostatok. Davka je 1 gram plus,najsilnejsi zdroj je  calamarine.