1

Téma: parasympaticky nerv

RNG prosim ta porad mi smile

mam par mesiacov problem so semen leakage a podla toho co som nasiel na nete je to asi oslabeny parasympaticky nerv. co si na to dat?



2

Re: parasympaticky nerv

Nuz ked je to zo zapalu nervov a poskodenia nervovej izolacie, tak by som v prvom rade si zvysil viralnu imunitu
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes
a na regeneraciu nervovych obalov bral DHA, 1 gram denne, napr z Calamarine oleja.



3

Re: parasympaticky nerv

no nezada sami ze by to bolo zo zapalu nervov. je to skor z vytazenia toho nervu. mam aj erektylnu disfunkciu. ten semen leakage sa prejavuje tak ze ked docikam tak citim ze este niec mam v mechuri a nejde mi tlacit. potom vyjde semeno a docikam.



4

Re: parasympaticky nerv

Ja som adresoval len regeneraciu nervu.
Mozno mas problem s prostatou, ako maju bezne starsi muzi. Ja na to beriem beta sitosterol a saw palmetto. Prostata, ked je zvacsena privre mocovod/uretru a potom je problem s cikanim. Zaroven pri zvacsenej prostate(hyperplazia) sa priskrcuje privod krvi , tj vyvolava to erektilnu disfunkciu.
Alebo je to nieco hormonalne?....

Naposledy upravil: RNG (2013-04-28 02:18:35)



5

Re: parasympaticky nerv

co hovoris na kombinaciu ashwagandha 1g denne a quercetin 1g denne?



6

Re: parasympaticky nerv

ashwagandhu obvykle spominam ako protizapalovu, quercitin na zmiernenie vzdusnych alergii. Co by to urobilo na tvoj problem neviem, lebo obe maju ciastocne aj ine pouzitia, ale pochybujem, ze privela.



7

Re: parasympaticky nerv

cez google som si nasiel ze 1g quercetinu sa pouziva na prostatitidu a zase ashwagandhu uvadzaju ako No1 treatment na problemy so samovolnym unikom semena. ale nestane sa mi nic ked berem sucasne 1g ashwadandhy a 1g quercetinu denne? este by som k tomu rad pridal mucunu pruriens, ktora je taktiez odporucana. nebude toho uz vela?



8

Re: parasympaticky nerv

Rozhodne to nebude vela, hoci neviem, ci ti to na tvoj problem pomoze.
Ja odporucam quercitin najma na vzdusne alergie,
a ashwagadha je stary ayurvedsky adaptogen, pouzivany na hromadu problemov ako pomocny doplnok.

Mucuna obsahuje L-DOPU, zdroj dopaminu, co zvysuje aj hladinu rastoveho hormonu , hGH.
Davky L-DOPY su od 250 mg do 1000 mg, najma na povzbudenie rastu a regeneracie tela a samozrejme pri nervovych problemoch spojenych s  nedostatkom dopaminu.