1

Téma: Diagnostika EAV

Ahoj, stretol som sa viackrat s roznymi nazormi na diagnostiku EAV, ktoru pouzivaju rozni liecitelia na urcenie poruch v organizme a nasledne na to prezentuju a predavaju svoje produkty. Ake mas s tymito diagnostikami skusenosti, pripadne nazory. Dakujem.



2

Re: Diagnostika EAV

Je to nespolahlive, ked si das robit EAV v roznych zdrojoch dostanes prirozne vysledky.



3

Re: Diagnostika EAV

Fu, tak toto aj mňa zaujíma. Tiež som nad tým chvíľu rozmýšľala kvôli manželovi (diagnoza: Crohn). No počula som že záleží od lekára. Sú lekári ktorí sa tomu plne venujú a nevynechajú jediný seminár kde sa môžu niečo nové naučiť. A sú lekári, ktorí si z toho sparvili dobrý biznis. Skús založiť tému na zdravie.sk nech ti ľudia sami napíšu svoje skúsenosti.



4

Re: Diagnostika EAV

Nuz v USA celu EAV velmi dobre presetrili a zistili, ze sa na nu neda spoliehat, preto tie zariadenia ako diagnosticke zakazali oznacovat. Takze mna osobne sa to vobec netyka, kedze sxa k takemu niecomu ani nemozem dostat. A nemam dovod neverit inac skorumpovanej FDA, kedze tieto prieskumy robili pri otvorenom pristupe verejnosti, tj nic tajne a podvodne.



5

Re: Diagnostika EAV

Dobry den, poprosim Vas aky je Vas nazor na diagnostiku pomocou tzv.BIOREZONANCIE alebo na druhej strane som pocula este aj o diagnostike zdravotného stavu neinvazívnou metódou AMP.

Dakujem velmi pekne za skoru odpoved



6

Re: Diagnostika EAV

Nespolahlive, casto hrubo zneuzivane.  Tj co sa tyka biorezonancie. Mlozes si to zkontrolovat, ked ides k roznym  a neudas im ziadne pravdive udaje o sebe. To je dokaz, ze samotna masina nerobi to, co jej pripisuju.
Na AMP sa ani nemozem vyjadrit, to je pre mna uplne nove a v USA nie su ziadne taketo pristroje dovolene na diagnostiku.
Rozne vyskusali, porovnali s inymi testami a prehlasili za zavadzajuce a prinajmensom nespolahlive.
Ako povodne elektrikar(absolvent elektrotechnickej fakulty) by som bol velmi rad, keby taketo metody pracovali, velmi im fandim, ale zatial to nie je spolahlive.



7

Re: Diagnostika EAV

Dakujem pekne za odpoved.



8

Re: Diagnostika EAV

OK



9

Re: Diagnostika EAV

Dobrý deň, RNG píše, že "v USA celu EAV velmi dobre presetrili ". Kedy a ako ju prešetrovali, je to niekde zverejnené?
Ak FDA niečo zakáže, pre mňa je to skôr reklama ako varovanie. 18 rokov sledujem tieto EAV strojčeky a stále na to nemám jasný názor. Som od prírody skeptik, ale mám osobnú skúsenosť, že 2 nezávislé merania na 2 rôznych typoch prístrojov v 2 rôznych mestách odhalili zhodne jednu dosť zriedkavu a dosť skrytú záležitosť, kedy pravdepodobnosť náhody bola mizerne malá. Nebolo to jediný krát a to vždy podráždi moju  zvedavosť zistiť, o čom to celé vlastne je a ako to vlastne funguje-nefunguje.  ďakujem za odpoveď



10

Re: Diagnostika EAV

Nz samozrejme FDA chce ako "sluha farmacie"  a lekarskych organizacii  odstranit vsetku konkurenciu, takze EAV diagnostiku sa snazi za kazdu cenu potlacit. Ale fakt je, ze rozne diagnozy z roznych a dokonca aj rovnakych pristrojov sa pricasto prilis nezhoduju, a to je tromf v rukach FDA. A privela sarlatanov s 2 tyzdenymi kurzami tieto testy robi ciste ako dobru zarobkovu cinnost, popricom predavaju rozne pomocky na EAV diagnozovane choroby, co je zrejmy konflikt zaujmov.
Ja ako absolvent elektrotechnickej fakulty sledujem tieto frekvencne pristroje uz najmenej 45 rokov, postupne sa vyvijaju k ucinnejsim a ucinnejsim, velmi im fandim,  ale este stale tak pocitacova diagnostika je cierna magia a naozaj sa na nu vazne neda spolahnut, aj ked casto objavi rozne veci, co lekari proste nie su schopni beznymi metodami.
Rozne bunky, mikroby a parazity totiz maju svoj vlastny "elektricky system" ktoreho signaly sa daju teoreticky merat, zosilovat a identifikovat.
Otazka je len ako je to cele spolahlive celkove, nie v jednotlivych pripadoch.