1

Téma: koloidne striebro

NO ahoj RNG uz mi doslo striebro no neviem sa stale dovolat do Lucenca ,daval si mi cislo ma 0902514721 no hlasy ze cislo neexistuje vies nie co o tvojom pristroji ci funguje ved pred vianociami mi posielali ak mate aj niekto druhy info dajte vediet dakujem



2

Re: koloidne striebro

Koloidne striebro este stale vyrabaju na zariadeni, co som tam povodne nainstaloval.
Dam sem mobilne telefony ludi, co zariadenie obsluhuju
0911 213-483
0910 251-893
0902 514 721
Trpezlivost, nie je ich vzdy mozne najst.



3

Re: koloidne striebro

Ahoj RNG.
Chcem sa ta opytat, ten pristroj na vyrobu kol. striebra si doniesol z USA, alebo? Aky je? Skoda, ze som sa nebola nan pozriet aj na tu vyrobu, neviem si to predstavit. Teraz uz ho pani V.K. nema, uz ho  ona nerobi....iba vasa neter.
Pozerala som na nete, predavaju take pristroje na vyrobu aj doma, cenove vychadzaju uz od 150€, takze to nie je az tak vela. Myslis, ze clovek, laik by bol schopny si to vyrabat aj sam doma? Co k tomu potrebujem, ako to cele prebieha, popripade podla coho sa pri kupe drzat, aky kupit....
Alebo sa do toho nepustat? Je to zlozite? Nemam sajnu.
Lebo na nete predavaju striebro cenove dost vysoko. Tak ci sa neoplati si ho robit doma.
Dakujem.



4

Re: koloidne striebro

Nuz sice doistatt aj rozne lacne zariadenia na vyrobu koloidneho striebra, ale dost slabej kvalityPotrebuju velmi costuvodu(destilovana a deionizovana) a kvalitna ionicko koloidna voda s velmi jemnymi casticami striebra(pod 2 nm) sa vyraba dost pomaly, s velmi nizkymi prudami.
Ja som si kupil aj sam skonstruoval viacero zariadeni, ved som fyzik a elektrochemia je mi teda dobre znama, ale kvalitne zariadenia pouzivaju velke strieborne elektrody, nizke prudy a intenzivne miesanie no a samozrejme deionizovanu vodu, na co treba tiez zariadenie,ktore stoji tiez par stovak(RO/DI). No a samozrejme vyslednu ionicko/koloidnu vodu treba merat a meracie zariadenia, aspon minimum TDS merac stoja tiez nieco, Moj kvalitny stal vyse tisicky a mera od 0.01 ppm vys, takze je velmi presny.
A merat kompletne, kolko je striebra v koloide sa da nakoniec len vysusenim a odvazenim na ultracitlivych vahach(rozlisovanie na 0.1 mg) lebo 10 ppm znamena len 10 mg na liter dokopy.A tie su velmi drahe,radove v mnoho tisicoch dolarov.
Nuz ale lacne pristroje, co vyrabaju viacmenej striebornu farebnu "zbrndu" su napriek vsetkemu ciastocne ucinne, len nie tak, ako by mali byt.

Ale aj tak je kvalitna koloidna strieborna voda vsade pridraha, lebo aj vyroba velmi kvalitnej vo velkom nie je az tak draha.

Naposledy upravil: RNG (2010-08-27 22:28:03)