1

Téma: Elektromagneticke ziarenie

Prosim, akym sposobom by sa dalo znizit vplyv elektrosmogu na cloveka v bytovkach? orgonity maju naozaj schopnost  to ziarenie pohlcovat, ci je to len marketingovy tah?
vdaka



2

Re: Elektromagneticke ziarenie

Zialbohu je to viacmenej marketingovy tah. Snaz sa vypnut pocitac, ked ho nepouzivas, televizor a ine elektrospotrebice pri spanku aj vsetky svetla. Samozrejme pouzivaj normaln drotovy telefon, nie prenosne, ktore neustale vyzaruju.
A ked si hypersenzitivna, urob si z vodivej vlakniny ciapku na spanie, pripadne objednaj tieniacu deku. Moze to vyzerat celkom dobre, nemusis si hlavu balit do alobalu, ako niektori fanatici.
Z vonkajsieho prieniku su vodive tieniace farby, zaclony  a podobne
Pozri napr na
http://www.electrosmogshielding.co.uk/

Naposledy upravil: RNG (2013-02-27 17:58:52)



3

Re: Elektromagneticke ziarenie

Zialbohu je to viacmenej marketingovy tah. Snaz sa vypnut pocitac, ked ho nepouzivas, televizor a ine elektrospotrebice pri spanku aj vsetky svetla. Samozrejme pouzivaj normaln drotovy telefon, nie prenosne, ktore neustale vyzaruju.
A ked si hypersenzitivna, urob si z vodivej vlakniny ciapku na spanie, pripadne objednaj tieniacu deku. Moze to vyzerat celkom dobre, nemusis si hlavu balit do alobalu, ako niektori fanatici.
Z vonkajsieho prieniku su vodive tieniace farby, zaclony  a podobne



4

Re: Elektromagneticke ziarenie

Mne najviac pomáha baldachýn nad posteľ z odtieňovacej tkaniny - ale robím si len taký primitívny, ak niekde cestujem mimo svoj byt, kde je vyššie žiarenie, zavesím ho napr. na dve stoličky, mala som aj spací vak, ale v tom sa cítim klaustrofobicky, návlek na hlavu pôsobil ešte horšie. Najdôležitejšie je sa chrániť počas spánku.

Inak najväčším zdrojom elektrosmogu v súčasnej dobe sú bts-ky vonku, hlavne byty na vyšších poschodiach, ak sa nachádzajú v smerovom pásme antény. Kdekoľvek, kde je veľa ľudí dnes pokope, je silná hladina elektrosmogu, centrá miest, vlaky, čakárne, školy, kaviarne - ľudia sa pripájajú na mobilný internet pomocou tabletov, smartphonov, notebookoch mne býva vo vlakoch dosť zle, hlavne keď je plný mladých ľudí a všetci sa tam pripájajú. Mne počítače nerobia nič, najviac cítim mobilný internet a bts-ky, wi-fi slabo, ak sú pasívne, aktívne cítilm aj wi-fi silno - hneď bolesti hlavy,  domáce spotrebiče - nízkofrekvenčné žiarenie,  len ak držím v ruke dlhšiu dobu mixér, čiže niečo s motorom, tak to trochu cítim.

Ak je už byt silne zamorený - napr. vonkajšie zdroje - antény, náklady na odtieňovanie - farby na steny, záclony, fólie na okná by boli veľmi vysoké a je problematické odtieniť celý byt, je lepšie sa odsťahovať, tak som to urobila ja.

Orgonity a všetky podobné energetické pomôcky na odblokovanie elektrosmogu sú blbosť, ja som pri tom necítila absolútne žiadnu úľavu.

Naposledy upravil: bludicka (2013-03-04 13:02:22)



5

Re: Elektromagneticke ziarenie

Nuz ja zatial na stastie necitim extra elektrosmog, ale moje pristroje, citlve digitalne vahy v robote sa niekedy prim blaznia, najma ked na nasu budovy nainstalovali anteny na vysielanie wifi(hot spot) asi im tie kable niekedy v noci prerezem. Aj tak v celej  budove je len jeden clovek, co pouziva nezadratovany pocitac.