1

Téma: Plazmovy generator

Stretol sa s tym uz niekto ?

Moze to byt to co hovoria ze to je ?

Cize ma to vyhnat parazity atd, resp pomocka ku zdraviu.

http://www.craftgen.cz/sqcshop/files/_640x480/plasma-generator.jpg

Ono to vyzera ako nejaka lacna plazmova gula z ciny a len k tomu dali nejaky vyzualne pekny zdroj z pocitacu napr, nech sa toci ventilator a vyzera to cele pekne, futuristicky a povabne a komplikovane, blabla..

Ci je to nieco podobne ako mnoho inych hraciek pre zdravie typu scenar, salvia s prog. EAV,  diacomm  zapper a ucinok skor placebo ?



2

Re: Plazmovy generator

Zialbohu "no coment", roznych takychto sa objavuje plno, len tie, co sa udrzia dlhsie, ako napr zaper maju aspon ciastocne ucinky.



3

Re: Plazmovy generator

Tento konkrétny mám doma. Najskôr som používala zaper od tohto istého výrobcu a na základe dobrých skúseností som si kúpila aj plasmový generátor.
Potrebná je presná diagnostika a následne zaperovať alebo plasmovať čo najčastejšie.
Likviduje to aj parazitov, mám to odskúšané smile



4

Re: Plazmovy generator

Vie mi niekto poradit,ci sa da pouzivat zaper,ked mam v zapesti ruky implantat?



5

Re: Plazmovy generator

?, asi ano? Podla toho, aky implantat mas. Silikony a keramiky nie su prudmi ovplyvnene, kovove mozu byt.



6

Re: Plazmovy generator

Je kovovy-titan alebo platina,neviem presne.Nemyslim si,ze by to vadilo tomu implantatu,pretoze som s nim mohla ist aj na MR,ale neviem,ci to bude narusat zappovanie samotne,nekupim zaper zbytocne?Pisala som aj dodavatelom zapperom,ale nikto sa tusim k tomu nevie vyjadrit...



7

Re: Plazmovy generator

Sorry, na to ti neviem odpovedat zo skusenosti.
Zrejme ale v blizkosti toho implantatu  zapper ucinok mat nemoze, kvoli vodivosti kovu. Inde dalej odtial nevidim problem.

Naposledy upravil: RNG (2013-02-11 03:25:46)



8

Re: Plazmovy generator

Pokial je ten implantat kovovy, tak na zaklade osobnych skusenosti nedoporucujem pouzivat zapper.



9

Re: Plazmovy generator

Nuz ked sa aplikuje zaper daleko od miesta inplantatu(tj daleko od zapestia v tomto pripade) tak by to nemalo mat nejake velke skodlive nasledky. Len v pripade vacsich prudov v mieste kovoveho inplantatu by mohla nastat galvanicka korozia a do tela by sa dostali z inplantatu tazke kovy.
A samozrejme kov ako taky by znemoznil funkciu zappera v oblasti blizko ku implantatu.
Takze tam sa mozu pod tienenim kovu rozne mikroby a parazity ukryt.



10

Re: Plazmovy generator

Obom vam dakujem za odpoved.



11

Re: Plazmovy generator

OK



12

Re: Plazmovy generator

ja som plazmu absolvovala 2x je to dosť silné zabralo to hneď keď som prišla domov bolo mi zle vykašliavala som veľa hlienov a bolelo ma brucho . Mala som pocit ako keby so mala chrípku trvalo to asi 2 dni a v stolici som mala neskutočné množstvo mŕtvych vajíčok a iné veci čo som nevedela identifikovať ale na moju pásomnicu to nestačilo už som vyskúšala Dr. Clarkovú tam som to cítila neskutočne ja som 4 dni ležala tiež v podobnej situácii ako keby ste mali chrípku a vtedy som mala v stolici veľa červíkov malé ale veľa. Takže som sa rozhodla pre chémiu Cesol nech vyženiem pásomnicu a počula som že to dobre zaberá aj na chlamídie ktoré mám v plúcach uvidím začala som zháňať,



13

Re: Plazmovy generator

Cesol/Praziquantel je dost surova chemikalia, bud pripravena na krce az krvavu stolicu.Bolesti hlavy a podobne, viac na
http://en.wikipedia.org/wiki/Praziquantel
Praziquantel nie je priamo ucinny na chlamidie, ale nepriamo tym, ze potlaci parazitov v tele, tj posilni obranyschopnost tela.Pochybujem, ze sa tak zbavis chlamidie pneumoniae...



14

Re: Plazmovy generator

Nemala som odvahu na Cesol tak som išla znovu na plazmu tretí krát ležala som jeden deň bolo mi zle .Dala som si spraviť testy na stolicu mala som ju negat. Ja neviem či niekedy už niečo našli lebo ja to vidím cez lupu úplne v pohode.Som sklamaná z našeho zdravotníctva ale chémia je pre mňa to posledné .Neviem čo mám robiť aby som sa zbavila pásomice už zo mňa vyšlo
všeličo a stále vychádza.



15

Re: Plazmovy generator

Nuz skusaj teda rozne prirodne, najma protokol dr Huldy Clark a artemisininu.