1

Téma: Imune (riasy)

V skratke, obsahuje to Chlorella Vulgaris, Spirulina Platensis, Lithothamnium Calcareum, Haematococcus Pluvialis. Nepisu v akom mnozstve presne. balenie ma 144gramov a 180kapsul, RDA je 6 kapsul, no predajca mi odporucil 1 kapsulu v prvy tyzden, nasadit druhu v druhy a popripade tretiu v treti tyzden, a pit idealne 1 liter vody do 1 hodiny pre povahu rias (napucanie, naberanie vody, zabranit zapche).
hodnoty tam pisu, na 6 kapsul:
46kJ,  3g bielkoviny, astraxantin 4mg a kalcium 193mg.
Cena, 50 eur..

Na internete toho vela nenajst, a mam taky divny pocit, ze je to taky MLM system ako keby, proste dalsie marketingove doplnky, ktore su bud mizerne nizke v davke a teda nepomozu alebo nieco take (predrazene? kedze asi 95% je takych? clovek je potom hned podozrievavy)

Odporucil mi ich lekar, ktory pracuje so zapperom, scenarom a tou plazmou co som pisal v inej teme ak pamatas a podobne..

Aky mas na toto nazor? smile



2

Re: Imune (riasy)

Besne drahe, a otazny obsah. Take vobec neodporucam.
Mozno su aj dobre, pes vie, ale ked nemas urceny obsah, nevies co kupujes.
Ja si z morskych kupujem krill olej, calamarine a spirulinu pacificu.
Na astaxanthin a ine carotenoidy pouzivam vyrobok zo Swansona,
https://www.swansonvitamins.com/swanson … x-30-sgels
a na oci to striedam s
https://www.swansonvitamins.com/swanson … n-120-caps
Eyes alive je natolko ziadane, aj napriek pomerne vysokej cene, ze je to velmi casto vypredane.



3

Re: Imune (riasy)

Ahoj smile
Ano, je to MLM a já si celý jejich set koupila, protože mě zdravá výživa zajímá. Jejich výrobky jsou úžasné, mohu jen doporučit, i když se tomu nevěnuji. Mám ještě menší sklad a využívám ho pro vlastní potřebu. Řasy v jejich kombinaci mi ve všech směrech vyhovovaly, zaslala jsem je i kamarádce do USA, která má trombózu - po měsíci užívání se jí zlepšila cirkulace krve, bolestivé vyrážky jí zmizely a neměla tak opuchnuté nohy, teď mě prosí, abych jí je sehnala, ale to se dá velmi složitě, i když mám ID pro objednávky, musela bych toho objednat více, takže teď sháním, kde to koupit big_smile Její známé, které věnovala jednu pixli se zlepšil zrak a i ta by ráda koupila tento "zázrak" Během roku by to mělo být dostupné i pro ČR, ale to je otázka, na SK to jede ve velkém a nedivím se, mně to pomohlo na žaludek a věřím, že jsou i jiné produkty, které by tento nahradili, jenomže mám ho ověřený a nechci posílat mé kamarádce něco o čem nevím, že funguje, tento produkt mám ověřený a není na něm nic závadného smile Přeji hezký den. Zuzka



4

Re: Imune (riasy)

?