1

Téma: hit

ahoj rng,
uz dva roky sa trapim s traviacimi tazkostami. vysla mi candida z criev, tak som nasadila protikandidovu dietu a doplnky podla tvojich rad...drzala som ju prisne, dodnes nejem nic sladke, ziadny cukor, ani ovocie nemozem, dokonca ani zemiaky...
dodnes mam vsak vela traviacich problemov, ktore sa pridruzili postupne...
napr, mavam hypotenziu po jedle, viem ze ju ma kazdy, ale ja taku vyraznu (90/50, norma u mna 120/80), musim si lahnut a spat, potom mi je lepsie, mavam nafukovanie, bublanie a niekedy hnacky, svrbenie tela (hlavne po hlavnom jedle a vecer), busenie srdca, niekedy zapchaty nos...
ale stale osm na diete, nie sice prisnej, uz jem po dvoch rokoch ryzu, menej masa, vela zeleniny, obcas GSE, probiotika pravidelne (uz dva roky), enzymy - super enzym

prosim ta z tychto problemov myslis ze by sa mohlo jednat o HIT? ja nevidim taku silnu  suvislost so ziadnym inym ochorenim ako s hit. dala osm si vysetrit DAO, vysla mi ale v norme ale s tym, ze mam vylucene tie najhistaminovejsie jedla - rajciny, alkohol...
je mozne ze mam nedostatocnu hladinu DAO v creve, aj ked z krvi mi vysla ok? objednala som si uz DAO z  iherbu, tak budem cakat ci mi pomoze...



2

Re: hit

Bublanie=kvasenie v zaludku moze byt len pri nedostatku kyselin. Superenzyme mema dost kyselin, len trosticku, zrejme ich potrebujes ovela viac, aby sa ti to kvasenie a hnitie zastavilo. Tym sa zlepsi absorbcia a nezostane tolko zivin pre rozne mikroby v crevach(tym myslim parazitne/skodlive) a bral by som aj extra mikrovlakniny, lebo tak podporis probiotika,. aby sa rozmnozili na ukor inych mikrobov v crevach., Bez mikrovlaknin sa ti nemozu probiotika rozmnozit az do plneho obsadenia criev, tj do vahy 1 kg.



3

Re: hit

rng ale pri hit sa tvori praveze dostatok kyselin nie? /to mam z odbornych publikacii/ ja som brala aj betain HCL, ale nrobil mi dobre, to bublanie neustalo...nemoze to byt prave z toho, ze mam vela kyselin a tie drazdia creva? a preto mam take pocity?



4

Re: hit

Kyseliny potlacia kvasenie a hnitie. Ved pre to sa napr pridava ocot na konzervaciu. Odborne publikacie okolo tohoto systematicky klamu, aby sa predavali skodlive protikyselinove doplnky. A prakticky ziadny lekar ti nebude merat kyslost zaludka a tvorenie kyselin, hoci je na to uplne presna metoda
http://www.phcapsule.com/
Kvasenie v crevach je z nestravenych a neabsorbovanych cukrov, najma zeleninovych, na ktore potrebujes brat alfa galactosidase enzym.Pozri napr na
http://www.iherb.com/Jarrow-Formulas-Ja … psules/257

Ano, kyseliny drazdia creva, ked sa ti nevyluci z pankreasu dostatok alkalii/zasad. Samozrejme, prirodzene telo vytvara oboje v rovnakom mnozstve, aj kyseliny aj alkalie. Tj ked si doplnujes kyseliny, v inom, case si musis doplnit alkalie, inac si celkove telo okyslujes.



5

Re: hit

a co si myslis o diagnoze histaminovej intolerancie ako takej...ako si ju vysvetlujes? co by pomohlo podla teba proti jej priznakom?



6

Re: hit

Niektore produkty kvasenia su robene mikrobami, ktore produkuju/obsahuju pre nas nespracovatelne bielkoviny/histaminy a tak mame zapalovy/histaminovu reakciu na ne.
Ja som mal napr vzdy uz od mala pocit akoby paly po piti sampanskeho.
Mozes sa takym potravinam vyhnut, alebo jest veci velmi cerstve, tj kde nemali cas este mikroby posobit, alebo brat extra enzym proti histaminu.
Ja som to este neskusil, ale najblizsie, ked budem pit sampus to skusim.



7

Re: hit

uz so,m si ho objednala a snazim sa vyhnut histaminu, ale mam take silne reakcie, ze sa to neda bez priznakov zvladnut. a prave vtedy ked si dam histaminovu bombu mam tie priznaky nafukovania a bolesti brucha, plus bolesti hlavy, svrbenie a tak...a preto ma zaujima, ci aj napriek tomu si myslis, ze to nafukovanie (ked jem ryzove cestoviny a nizkobielkovinovu dietu tak je to ovela lepsie) je z kvasenia? nemam uz vobec priznaky cendidy, drzim uz skoro dva roky proticandidovu dietu, jazyk mam ruzovy...ziadne plesne na tele a ani priznaky candidy nemam...
preto som si neni ista, ze to nafukovanie a vsetky problemy vyplyvaju z kvasenia...



8

Re: hit

Telo samotne nevyraba ziadne plyny. Takze nafukovanie=plyny musia byt z inej mikrobialnej cinnosti v crevach.
Zo skrobovych jediel moze naduvat len vtedy, ked mas nedostatok amylazy a papsinu a tak sa skroby nepremenia v zaludku na cukry kompletne a neabsorbuju na zaciatku tenkeho creva, ale sa dostanu dalej, kde su vyziva pre rozne kvasne kultury. Mozno aj pre tie kvasne kultury v crevach mas nedostatky enzymu diamine oxidase, ktory telo samo tvori a ktorymi rozklada histaminy produkovane kvasnymi kulturami.\Tj tu nepriamo z nedostatku kyselin a amylazy mas v crevach privela kvasnych kultur, a aj ked to nie je skodliva candida albicans, predsa mas problemy a tie kvasne kultury su tam namiesto potrebnych probiotik.
Jedno nechapem, aku proticandidovu dietu drzis uz 2 roky?
Na proticandidovu dietu pozri na tuto 2-3 tyzdnovu:
http://rng.nazory.eu/candida
A to je podla moznosti bezsacharidova dieta, tj ziadne cestoviny, a plno bielkovin, lebo to nie je potrava pre candidu v crevach a samozrejme menovane proticandidove doplnky, plno mikrovlaknin a probiotika, bez nich sa candidy zbavit neda, ani plesni ani inych skodlivych mikrobov v crevach.
Takze zaverom:

Nestravene skroby a cukry kvasia(nedostatok kyselin pepsinu a amylaz)

nestravene bielkoviny hniju(nedostatok kyselin a proteaz, plyny zapachaju=sirnaty rozklad.

Pri nedostastku lipaz je stolica mastna a bleda obvykle

Nedostatky sa daju doplnit.



9

Re: hit

proticandidovu dietu som drzala prisnu asi mesiac - dva podla teba, plus doplnky. lenze prave v tom obdobi ked som ju drzala (mala som vtedy hnecky a kozne plesne) mi prave zacali tieto problemy o mam teraz. t.j. bolesti brucha a bublanie v bruchu, nafukovanie - ale aby sme sa rozumeli, ja nemam take ze vela vetrov, ale iba mi stale v tom bruchu buble...
2 roky drzim taku proticandidovu dietu, kezde uz viem, ze cukor je jed, tak uz ho dva roky nemam v domacnosti, sladkosti neviem co su...celozrnne vyrobky ale bez lepkove, lebo mi lepok nerobi dobre.
prave o to mi ide ze mi zacali problemy ked som jedla vela bielkovin. ja nemam sice problem stravit maso ako take, v zaludku mi nestoji ani nic podobne...a preto stale hladam co mi je...a nasla som hit, s ktorou moje priznaky sedia tak na 70%
pockam na ten enzym DAO a uvidim. v super enzymes nieje dostatok amylazy?
este taka otazka, ked mam nizkobielkovinove jedlo teraz cely den, tak mi neni zle...



10

Re: hit

1kapsula Superenzymes (20 000 IU amylazy stravi 20 gramov sacharidov. To je dost malo, vsakze, ked mas denny prisun aj vyse 200 gramov.Ked mas naviac problem s lepkom, iste potreebujes aj ovela silnejsie proteopyticke(bielkovinne) enzymy, najma ked vies, ze s nizkobielkovinnymi jedlami mas menej problemov.
Ked si zoberies napr 2 kapsule tohoto
http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat … psules/716
tak ti to stravi 100 gramov sacharidov a 100 gramov bielkovin.

Ja veru uz musim brat kyseliny a enzymy, inac by som sa zacal pomaly scvrkavat, ako ludia bezne v mojom veku, zhorsenie regeneracie, os;labenie imunity atd. Nuz a veru to nemusi byt, ked si clovek doplni chybajuce.
Dieta ma byt co najpestrejsia, vyhybanie sa roznym jedlam vedie k podvyzive a tisicom roznych zdravotnych problemov z nedostatku roznych zivin.



11

Re: hit

neviete kde na slovensku by vam presne zmerali kolko mate kyseliny?

ak mam problem s travenim potravy a vraj s pancreasom, ktory dostatocne netravi, co to znamena? dakujem



12

Re: hit

Travenie je vec dostatku kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik v crevnej flore.
Co ti chyba treba doplnit.
Najcastejsie su to kyseliny, kde priznak nedostatku je pala a nafukovanie zaludka, pripadne az bolesti par hodin po jedeni.
Pankreas vylucije enzymy na travenie, ale tie sa vytvaraju aj inde, pocnuc v ustach,v slinnych zlazach, kde sa tvori pepsin.
Pri nedostatku enzymov je travenie nedokonale, vedie to k podvyzive na mnohe ziviny a hromade zdravotnych problemov, skor ci neskor. Takze je rozumne vtedy si mdoplnit aj enzymi.
Mikrovlaknin nemame dost v nasej dnesnej potrave, preto radim kazdemu brat aspon 15 gramov mikrovklaknin denne a obcas si nasadit kvalitne probiotika, lebo ani tie dnes pri sterilizacii a hygiene nemozeme najma z pody dostat. Naviac laboratorne sa pestuju tie najucinnejsie pre nas, takze nasada nie je nahodna, ako kedysi, ale zamerna.