51

Re: Rakovina

MMS1 je chloritan sodny, ktory sa aktivuje kyselinou citronovou, MMS 2 je chlornan vapenaty, ktory sa berie v kapsuliach a v tele sa aktivuje v kyslom prostredi, co je aj v rakovinnych bunkach
Rakovinne bunky vznikaju v kazdom tele, ich mnozstvo vznika v zaviseni od zamorenia, cim vyssie zamorenie tela, tym viac buniek pri deleni je vytvorenycyh chybnychg/poskodenych a niektore z nich sa bujme rozmnozuju=rakovinne.. Chemoterapia ich sice znici, ale zaroven erste viac zamori telo,. tj zacne sa ich vytvarat ovela viac. Preto chemoterapia sice znici existujuce rakovinne bunky, v teorii, ale nezabrani, dokonca podpori vytvaranie novych tym, ze este viac zamori telo. Preto je ten obrovsky neuspech chemoterapie na predlzenie zivota nad 5 rokov.
Prva zalezitost je pre to telo odmorit(enzymaticke cistenie) a posilnit v boji proti zakovinnym bunkam (betaglukany, alkalizacia, citotoxika)



52

Re: Rakovina

Ok, tak ja nechapem naco tou chemo chcu ludi liecit, ked je to prd platne...

Som tu zabudla dat ten link ohladom toho MMS co som tam pisala.
http://www.webareal.sk/mms-kvapky/eshop … MMS-Kvapky

Vlastne ked toto objednam treba mi este nieco k tomu?

Kvapky alebo mam objednat tablety?


a ked to dojde ako to ma zacat brat?  Kolko kvapiek alebo tabletiek, kolko krat denne a nalacno alebo po jedle?



53

Re: Rakovina

Ja som doplnkar, tj chemia ako chloraty tam nepatria, aj ked su velmi ucinne ako oxidatory.
Takze dam sem link na to ako to pouzivat podla autora a inych ludi
http://www.poznanie.sk/prakticke/mms-na … uzivat.php
http://www.emms.sk/
V zasade treba zacinat od malych daviek, tj kvapka za hodinu, alebo este menej a postupne to vybudovat podla tolerancie zaludka az na povedzme 3 za hodinu, sice uvadzaju az 8 kvapiek, ale nemyslim ze to kazdy znesie.
Ako som povedal, je to oxidacna terapia, nie doplnkova, tj mimo mojich osobnych skusenosti, ale je definitivne ucinna, o tom nie je ziadna pochyba.



54

Re: Rakovina

Dovolujem si  Vas upozornit na nasledovny clanok, ktory opisuje priebeh liecby nadoru v hlave pomocou CDS a MMS2 .Tu je link : http://www.badatel.sk/kpm/pribeh-11-roc … m-v-hlave/



55

Re: Rakovina

Velmi zaujimave, tedas pre takych, co nechcu pocuvat na nazory inych a chcu mat uvedeny aspon jeden prakticky pripad na ludi z okolia, lebo z cudziny tisice pripadov pre nich neznamenaju nic.



56

Re: Rakovina

Tu dam zase link na novy film o pouzivani MMS pri roznych chorobach zo stranky www.emms.cz, ktory mozno pomoze zachranit ludsky zivot
http://www.youtube.com/watch?v=dHe-pSbFXi0



57

Re: Rakovina

Ahoj RNG,

tak ani sa nestacim cudovat co sa deje. Mamka bola v piatok na dalsie vysetrenia a dnes uz lezi v nemocnici a ide na dalsiu chemo, ani si nevies predstavit ako mi to je luto a ako ma mrzi, ze som jej nezacala tie doplnky a vsetko okolo toho uz davno pred tym zhanat. Dnes jej povedia kolko terapii bude mat.

Chcem sa ta teda opytat vlastne z tych doplnkov co si odporucal moze brat vsetko pocas chemo?   

Planujem po nejakom case ked uplne ukonci tu hnusnu chemo zacat s mms. Keby si mohol poradit po akom dlhom case by
sme mohli s tym zacat?

Srdecna vdaka za rady



58

Re: Rakovina

MMS môžeš mamke nasadiť aj ked berie chemo. Môj kmotor to berie . Dokonca mu to schválila aj lekárka.



59

Re: Rakovina

Ak sa mozem do toho zapliest. Tak, vraj MMS je dobre brat aj pocas chemoterapie, nebije sa to a vraj clovek lepsie znasa aj chemo. Vid ten clanok z badatela o 11 rocnom chlapcovi s rakovinou, na ktory link bol aj na tomto fore. Myslim, ze tam to brali aj spolu.



60

Re: Rakovina

Ja sa tu zdrzim komentara, lebo ako som viackrat zdoraznil, ja nie som za chemikalie, tj som proti chemoterapii a MMS, cezium chlorid, hydrazin, peroxid vodika atd su vsetko chemikalie, a aj ked su ako ucinne, nepatria medzi doplnky potravin.



61

Re: Rakovina

Ahojte vsetci,

vrucna vdaka za rady, a dakujem aj za linky vlastne tam som nasla kde to objednat, dufam, ze jej to pomoze sa zbavit toho hnusneho ochorenia...

Velmi ste ma potesili vasimi reakciami (hlavne ked je clovek zufaly,zniceny a zhana info kde sa len da)

Este raz Vam dakujem



62

Re: Rakovina

Sprava pre Matusa.
Je to overene v praxi.MMS pomaha lahsie znasat chemoterapiu.Samozrejme, ze najlepsie je uplne sa vyhnut chemoterapii.Niekedy to vsak nie je mozne z roznych dovodov.Precitaj si este raz ten clanok o tom 11-rocnom chlapcovi.V tejto suvislosti musim vsak uviest, ze aj pocas liecby pomocou MMS je bezpodmienecne potrebne uzivat vsetky potravinove doplnky tak, ako to radi RNG.Aj ten chlapec ich uzival pocas liecby a uziva ich aj nadalej.Takze aj nas RNG ma podiel na vylieceni toho chlapca a patri mu za to nasa vrela vdaka.



63

Re: Rakovina

Samozrejme Julius, sam sa nerad  vyjadrujem k niecomu s cim nemam osobne skusenosti(nastastie), len som chcel troska nasmerovat malicku. Vdaka RNG mam uz celkom slusnu znalost o doplnkoch a o mms zbieram uz nejaky ten piatok. Sam mam mms2 doma a planujem tento mesiac zadovazit aj MMS1.  Pozeram som aj najnovsie videa a je to velmi zaujimave a dava to nadej ludom. Kedze podla zakonov a biznisu v  dnesnom svete ma uz ludsky zivot  mensiu hodnotu ako materialne veci.



64

Re: Rakovina

Zorana, Malicka vobec sa nemusite brat MMS, ja ho beriem druhy rok MMS1 aj MMS2. Prave pri chemo=jed ma dobre ucinky, rusi ucinky jedov, ktore chemo dostava do organizmu , takze ludia s chemo prave lepsie znasaju skodlive ucinky chemoterapie. Prave teraz v piatok ideme na pohreb jednej znamej 59, ktora sa trapila s rakovinou stitnej zlazy cca 7 rokov, brala neskutocne mnozstvo chemoterapii, uz jej nemali prakticky co ordinovat , lebo jej povedala jej lekarka v BA,kde byvala,ze uz nie je co uzivat,vsetko vraj uzivala a nic nepomahalo. Ona tym lekarom nastrkala par stotisic korun, lebo slepo verila lekarom a takto to dopadlo....ja som jej pred rokom dal MMS, ale ona to brala nepravidelne,ked jej doslo spatne /herxheimer reakcia/ tak ho odlozila bokom, bola nedisciplinovana, jedla ,co jej chutilo a to bol kamen urazu......Kto ale nechce uzivat MMS dam sem link na novovytvorenu stranku Radky Hluškovej,ktora lieci otca s rakovinou prostaty uplne bez lekarov, radikalnou zmenou stravy na rastlinnu, pomocou doplnkov,ktore doporucuje RNG a pri kontrolach PSA /onkomarker prostaty/ klesol na velmi male hodnoty.....Takze je aj takato forma liecby,doporucujem ozvat sa jej,rada poradi,ako to s otcom robi a zvlada. Ma aj forum na tej stranke....
http://liecba-rakoviny.webnode.sk/kontakt/
Mimochodom Julius z fora ma zasvatil do MMS a pomohol mi vlani v marci pri liecbe mojho otca s rakovinou hr. creva s MTS do pecene, co som tu uz viac krat spominal, za co mu aj touto cestou este raz dakujem!!!
Odvtedy sme v kontakte a pomahame ludom s rakovinou, co nas oboch velmi tesi, ten pocit na dusi je neopisatelny....



65

Re: Rakovina

Som vam vdacny ze tie oxidatory tu propagujete, aj ja ich mam odlozene pre pripad nutnosti, keby mi nezabrali bezne potravinove doplnky. Prave si hladam aj dobry zdroj chloridu cezia, v USA ho predavaju velmi draho, vyraba sa najma v Cine, kde su ceny vo velkom len nieco nad 40 dolarov za kilo, v USA je to najmenej 10 az 20 nasobok, teda ked sa vobec k tomu dostanes.
Tak isto mam v zasobe krystalicky jod, keby ho prestali predavat a potreboval by som ho, lebo podla viacerych lekarov je uzitocny aj pri lieceni rakovin. Urobit si jodidovany olej nie je problem a v takej forme mozno do tela davat masivne davky jodu v pripade potreby.
Samozrejme mam odlozenu aj hubu chagu, a graviolu, tieto sa zidu na hromadu zdravotnych problemov.
A pre istotu mam v zasobe aj plno brezovoej kory na vyrobu alkoholickeho vyluhu s obsahom betulinu, kde betulin je super proti virusom, na regeneraciu pecene a dokonca  na rakoviny, kedze mnohe rakoviny su sposobene cinnostami virusov, ako to postupne dnes objavuju.



66

Re: Rakovina

Takze este raz Vam vsetkym srdecne dakujem za reakcie, som velmi rada, ze ste sa ozvali... clovek sa neciti az tak sam...

Dalsia vec ktora ma zaskocila je, ze mamka mala porazku vcera (nevidi na prave oko a prava strana tvare -ved viete) sad( a to este jej nestihli podat chemo lebo cakaju na vysledky z CT, ktore by mohli byt aj dnes. Dalsi sok, ktory asi nik necakal...
Chcem sa teda opytat existuje nieco co by jej pomohlo co sa tyka tej porazky?

Vdaka za akukolvek reakciu



67

Re: Rakovina

Je mi to ľúto,  čo postihlo Tvoju mamičku.
   RNG v takýchto prípadoch radí užívanie vysokých dávok nattokinázy a serrapeptázy, užívanie práškového  lecitínu. NATTOKINAZA 
riedi krv a rozpúšťa tromby. , SERRAPEPTáZA podobne čistí cievy. v tomto prípade by bolo treba dosť vysoké dávky. Aspoň
3Xdenne 3 tabletky 2000UI nattokinázy a k tomu aspoň 3 tabletky 120 000 serrapeptázy.  RNG , ak sa Ti ozve poradí možno ešte vyššie dávky.- To je akútny stav a tam treba konať rýchlo. Možno si si aj ty našla nejaké  rady na fore. Ako píšem je mi to veľmi ľúto, ale ja viem čo to je. Pred štyrmi rokmi  mozgová príhpda postihla môjho manžela. Vtedy som o týchto enzýmoch nemala ani šajnu. Ale stravou, štavami, klíčkami ,  som ho z toho dostala celkom dobre. Želám to z celého srdca aj Tebe. Teraz mu  dávam preventívne nattokinázu.

       Vaľa šťastia!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§

Naposledy upravil: Zorana (2012-11-08 17:22:23)



68

Re: Rakovina

Malicka to ma mrzi, myslim,ze by mamina mala hned uzivat  aspon nattokinazu proti porazkam a infarktom , ta zriedi bezpecne krv, popripade lecitin ako radi aj RNG, vsetko mas tu http://rng.nazory.eu/cievy



69

Re: Rakovina

Ahojte Zorana a Milan,
Dakujem velmi pekne za reakciu, postudovala som to a uz som aj objednala. Aj som jej vytacila tolko clankov hlavne od RNG aby si citala v nemocnici. Strasne ma trapi kam sa dostala a je to aj moja chyba lebo som jej mala zohnat tie doplnky uz po prvej chemo a nebola by nastala tato situacia...
Tiez neviem co to za lekarku ma, povedala jej ze moze jest vsetko pritom mala drzat dietu... Takze sa nekontrolovala a jedla vsetko zaradom. No dufam, ze tento krat jej ten lymfom uz pomozu vyliecit a pomocou doplnkov jej bude lepsie a lepsie....strasne v to dufam,verim...

Dakujem Vam za odpovede, neviete  si predstavit aka som rada, ze existuju ludia, ktori poradia tym co su v nudzi.

Vrucna vdaka



70

Re: Rakovina

Chemia v zmysle chemoterapeuticke lieky  zialbohu nie je odpoved na rakovinu, to ukazuje jasne statistika, kde prezitie 5 rokov je velmi mizerne, co sa tyka poctu ludi.
Pri rakovine je velmi doleziyta dieta, aby sa coi najvioac telesnych enzymov zachovalo na cistenie tela a nie spotrebovalo na potravu. Ja ale osobne radfsej odporucam masivne davky enzymov, lebo diety celkove oslabuju telom a pokial nebo;li tie dnersne velmi silne enzymaticke zmesy, tak rozne vylucovacie diety(bezmasita, bezmliecna ...) boli jedina nadej. A aj teraz, pokilal to clovek neprehana, take diety aspon ciastocne zvysuju pravdepodobnost potlacenia rakoviny.



71

Re: Rakovina

No keby sme vedeli, ze ma drzat prisnu dietu tak by to bolo mozno ine... Teraz je uz neskoro ale tej ''mudrej'' lekarke by som nalozila po hlave poriadne...aby si zapametala co ma nabuduce povedat pacientom, ked sa pytaju...
Vysledky z CT stale nie su...takze cakame.
Dakujem Vam za reakcie hlavne tebe RNG za tie linky lebo inac by som nevedela co zohnat.
Este by som sa chcela opytat ked vravis, ze by nemala pit mlieko... ani kozie?
Vdaka



72

Re: Rakovina

Su ludia, ktorym mlieko skodi, a to aj nezamorene nekomercne. Najma starsi ludia nevedia casto m;lieko spracovat, co uz laktozu, alebo mliecne bielkoviny. Ale to sa da pomerne lahko opravit branim enzymov specificky na mlieko, najdes pod Dairy enzymes. Takze ako som povedal, restrikcne diety=diety co vynechavaju jedla , ktore niekoho zamoruju pre nedostatok enzymov su dodnes pouzivane mnohymi lekarmi nan liecenie rakovin, hoci moj OSOBNY  nazor je, ze ked clovek zoberie estra enzymy je schopny stravit vsetko a zarovern si aj precistit telo, bez oslabenia roznymi dietami.



73

Re: Rakovina

Ahoj RNG,

neviem ani kde zacat, som stratena... Tak vysledky z dlho ocakavaneho CT -> su ziadne.... zevraj tam nic nevidia a bude nasledovat operacia... Mamka najprv suhlasila ale potom povedala, ze sa zasa rezat neda... Lekar sa chce len pozriet tak jej povedal.... Dnes dosla za nou lekarka a pytala sa ako sa rozhodla... Je uplne stratena a nevie co ma robit... Povedala jej ze jej da este daku chvilu na rozhodnutie...
Operacia by bola kvoli tomu aj ze nevedia aku chemo maju nasadit...
Problem je aj v tom, ze ma nepriechodne creva a nechodi na pravidelne na potrebu, myslis ze probiotikami a silnymi enzymami by sa to dalo zvladnut aj bez opreacie? Plus brala by MMS.

Prosim ta odpis cim skor ked sa ti bude dat.
Srdecna vdaka



74

Re: Rakovina

Probiotika nestacia, treba hromada mikrovlaknin(a samozrejme plno vody). Silne enzymy musi brat aj tak, co najviac. Aspon 12 gramov ekvivalent pancreatinu, pripadne aj ine silne.
Podla roznych informacii od alternativnych lekarov aj citatelov tu je MMS na rakoviny velmi ucinne a cenove znacne pristupne.
Na mikrovlakniny pozri napr zmes inulinu, ovsennej vlakniny a psylia(a 50 nasobok vody na vahu, inac to zapeka)
http://www.vemica.eu/eshop/vyrobky-s-vlakninou
Protirakovinne vlastnosti maju aj arabinogalaktany a modifikovany citrusovy pektin, pozri sa v katalogu
www.swansonvitamins.com

Naposledy upravil: RNG (2012-11-15 15:54:25)



75

Re: Rakovina

Ahoj RNG,

vdaka za reakciu, vcera jej chceli brat daku vzorku z miechy, kde ju doktor 4x pichal a nepodarilo sa mu to. (vravela, ze to bolo riadne bolestive) Tak podpisala papier, ze uz im to nedovoli urobit a jej lekarka ju prehovorila a povedala jej ze moze zormriet ak to neurobia, tak nakoniec aspon poriadneho lekara poslali a podarilo sa.
Musi 24 hod lezat.
Silne enzymy ako Digest Platinum je ok? aku dennu davku by mala brat?
Dakujem



76

Re: Rakovina

Nechapem, na co je lekarom vzorka z miechy, ked je rakovina inde.
A trik zastrasovania lekarov pacientov ze zomru je stary ako Mathusalem. Tak ipacientov  donutia sa poddat kompletne ich voli.
Nakoniec zomrie kazdy, aj lekari a cim viac chemikalii beries, tym skor.

Pancreatine by sice obvykle mal stacit, ale Diogest Platinum obsahuje aj take enzymi, co nema Pancreatine, takze odporucam brat 2 kapsule hodinu pred jedlom, pripadne jednu aj s jedlom, keby zamorenie bolo takeho typu, ze si s tym pancreatine neporadi.



77

Re: Rakovina

Tú vzorku z miechy robili podľa mňa preto že maličkej mamička je okrem rakoviny po mozgovej príhode a CT neukázalo dôvod. Predpokladám to podľa vlastnej skúsenosti. Môjmu manželovi ked dostal mozgovú príhodu CT tiež nič neukázalo chceli mu urobiť punkciu z miechy ale nakoľko to nešlo  že má skoliozu ,  primár ktorý mu to robil od toho upustil,naviac skonštatoval, že to príhoda nie je. Manžel na pravú stranu ochrnutý rukou nepohol. nechodil ale primár sa ho chcel zbaviť. My sme sa nedali, nakoniec  ho hospitalizovali. o pár dní šiel do iného mesta na MR a to jasne ukázalo zrazeninu v zadnom mozgu.  Viac opisovať nebudem, celkom dobre som ho z toho dostala .Len  som chcela poukázať  ako to v zdravotníctve  v našej republike funguje.
     Už dávno  mám k zdravotníctvu averziu no táto skúsenosť to to vo mne len pritvrdila



78

Re: Rakovina

Mozgova "prihoda" je obvykle zapchanie niektorej cievky krvnou zrazeninou, na co treba riedit krv a tu zrazeninu rozpustit. Nattokinaza to spravi bez akychkolvek problemov. Mnoho stredoeuropanov ma privysoku zrazanlivost krvi, preto je dobre si krv riedit  bezpecne nattokinazou, ktora okrem ciastocneho zriedenia ma schopnost rozbit aj uz vytvorene zrazeniny, aj starsie, a fibriny na stenach ciev, ktore zabranuju ucinnemu priestupu kyslika z krvi do svalstva sposobujuc celkovu slabost.
Takze nevidim stale ziadny dovod na punkciu,ale vidim jasny dovod na branie nattokinazy, lubrokuinazy, serrapeptazy a podobne. Ked na nic ine, aspon prevencne. nanajvys su to vyhodene peniaze, ked to niekto nepotrebuje, ale uskodit to nemoze, lebo to zlepsi cirkulaciu, takze nakoniec to nie su zbytocne vyhodene peniaze pre nikoho, okrem mozno heamofiliakov, tj ludi s prinizkou zrazanlivostou krvi, co je dedicne a velmi zriedkave.

Ja ako stredoeuropan a cukrovkar bez nattokinazy uz nemozem byt, to by som bral privelke riziko poraziek, infarktov a roznych blokad v tele.

Naposledy upravil: RNG (2012-11-15 20:27:28)



79

Re: Rakovina

Ahojte,
dakujem za reakcie, uvidime co vlastne sa im podari zistit z tej vzorky z miechy. Dnes jej zacali davat chemo, nevieme ani na co presne ani oni nevedia lebo vlastne opreacia sa neuskutocnila. Povedali len, ze uz to nie je lymfom ale tumor.
Uprimne povedane ani neviem kde a ani neviem co je horsie sad(
Dnes dosli postou doplnky, tak zacne brat vsetko co som jej poslala. MMS zatial nedoslo.

RNG chcem sa este opytat, maju problem jej odobrat krv, cievy jej praskaju. Bude ta nattokinaza a serrapeptasa stacit alebo by bolo este nieco co by pomohlo?

Vrucna vdaka
Pekny vecer prajem



80

Re: Rakovina

Praskanie ciev je z nanosov, ci uz stvrdnute tuky, oxidovane cholesteroly alebo mineraly co sa tam uzadzuju kvoli zapalom, najma vapnik(kalcifikacia) samotny proces je dlhodoby, tj krehke cievy su dosledok mnohych rokov a neexistuje na to rychly prostriedok na spruznenie, len dlhodoba chelacia, cistenie lecitinom a pouzivanie silnych antioxidantov. Proste nie je to zalezitost, co sa da riesit rychle.
Odporucam brat 2 x tyzdenne lecitin, dlhe roky, kazdodenne dostatok antioxidantov, tiez bioflavonoidy, spevialne antioxidanty ktore extra spevnuju a spruznuju steny ciev ako zmes rutinu, hesperidinu a najma diosminu. Nattokinaza len zrieduje krv a odstanuje zrazeniny, nic viac. Ale zriedenie krvi znamena zlepsenu cirkulaciu a tym zlepsenu obranu a regeneraciu. A predidenie porazkam a infarktom z krvnych zrazenin.



81

Re: Rakovina

Ahoj RNG,

prosim ta mozes mi poradit ohladom davkovania probiotik pre mamku?
Ma presne tieto: http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … caps/19518
Citala som len dako nemozem najst presne davkovanie (kolko tabl a pred ci po jedle).
A este jedna vec ktory lecitin by si odprucil z iherb?

Vrucna vdaka



82

Re: Rakovina

Ak môžem ja tak  podľa RNG je probiotiká najúčelnejšie brať večer pred spaním spolu s nejakou vlákninou . Ja  si kupujem v Bio predajni u nás  inulínovú vlákninu.Je veľmi dobre rozpustná vo vode aj dobre chutí. Rozpustím za lyžičku v pohári vody tým zapijem. Potom zjem ešte jablko y
aby mali probiotiká čo najviac živnej pôdy pre rozmožovanie.



83

Re: Rakovina

Ahoj,

dakujem velmi pekne za reakciu. Takze staci jednu tabletu denne pred spanim, hej?

Dakujeem



84

Re: Rakovina

Ja vyrabam pruziny pre letecky a raketovy priemysel, pre NASA  a predsa nema ziadnu vebovu stranku. No hroza.....
Rain-tree je najvacia firma, dovazajuca identifikujuca a spracujuca rozne andske materialy, ktore dodava aj roznym inym firmam, co ich balia do svojich vyrobkov a maju vynikajuce webove stranky. Rain-tree dava peniaze na vyskum a spracovanie, nie na reklamu.



85

Re: Rakovina

Rng prosim o pomoc..urcite si zaregistroval info o pripravku ovosan, teraz tak velmi preferovanemu v boji proti rakovine..mojmu svokrovi bolo dg.10cm tumor v hrubom creve, odstraneny operacne + metastaza na peceni..zial stale su pritomne bunky signet cell karcinomu..tumor vyzeroval do tukoveho tkaniva a do peritonea , pri operacii mu zistili aj karcinozu v malej panve..este pred 2 mesiacmi tancoval si veselo na svadbe a teraz uz ani nechodi, lebo je desne slaby..nasi onkologovia sice neverie na ten ovosan, zas svagrina to konzultovala s profesorom v cechach a ten to doporucuje (samozrejme on ho aj predava) doporucuje nam ale davkovanie 3 nasobne takze  7-7-7 (bezne je 3-3-3) je to neskutocna palka a preto by som sa chcela poradit, ci to vobec este v tom 4 tom stadiu ma zmysel...dakujem ti za tvoj cas. k



86

Re: Rakovina

katik dam sem link na liecbu mojho otca 77 s rakovinou hr. creva, ja by som skusil okamzite MMS
http://www.badatel.sk/kpm/rakovina-hrubeho-creva-a-mms/



87

Re: Rakovina

katik: treba urcite skusit artemisinin.
http://www.noorherbals.com/artemisinin.html
Da sa napr. odtialto zohnat:
http://www.vitaminlife.com/product-exec … h1UBgAAEAE

Naposledy upravil: lumio (2012-11-20 23:53:30)



88

Re: Rakovina

Ovosan je pre mna neznamy, nepoznam ani vyskum nan, ani ziadny z mne znamych alternativnych lekarov ho neodporucal zatial. To neznamena, ze ale je neucinny. Ale v prirode je dodnes zaregistrovanych vyse 3000 protirakovinnych rastlin, ja sa ale sustredim na tie, ktore maju mimoriadne protirakovinne ucinky a pritom su cenove pristupne pre obycajneho smrtelnika.
Artemisinim ma ucinok viazania sa na zelezo, a tym poskodenia rakovinnych buniek, samozrejme aj inych v tele, ale ine su pomaly rastuce a vedia sa zregenerovat, bujnejuce rakovinne bunky ale uhynu. Artemisinin sa musi brat s jedlami obsahujucimi minimum zeleza. Velmi podobne pracuje aj lactoferrin.
Ja pouzivam artemisinin v DMSO na "vypalovanie" predrakovinnych utvarov na kozi z poskodenia privela slnkom.
Pouzivam roztok 100 mg artemisininu do 30 ml cisteho(99.99%) DMSO. Pozor na uzaver nesmie byt z plastiku, ktory DMSO rozpusta.  Dobra je sklenena flaska s prirodnym korkovym uzaverom, pozor na lepeny korok, gumu, pvc a ine plastiky.
Nanasam si to sklenenou tyckou.

Naposledy upravil: RNG (2012-11-21 00:18:34)



89

Re: Rakovina

Ahoj RNG,

Chcela som sa zasa opytat ohladom mojej mamky. Mala prvu chemo, pustili ju domov, kedze velmi nejedla dost oslabla, teraz sa jej dostavili aj horucky.
Ma doplnky, ktore si mi odporucil (graviola, panceratin, digest platinum +ine vitaminy) len ide o to ze by ich mala brat s jedlom.
Problem je v tom, ze jej nechuti jest a preto sa ich boji brat (naposledy si podrazdila zaludok takze aj zvracala)
Mysleli sme si ze to je z MMSka. Vysadila aj to.... Mala z neho podrazdeny jazyk aj hltan.
Nechce brat nic lebo povedala, ze na prazdny zaludok to brat nemoze....

Je nieco co by jej podporilo chut do jedla? nieco co by ju nakoplo?

Vrucna vdaka



90

Re: Rakovina

Vseobecne vitaminy B a samozrejme doplnky na podporu travenia, ako kyseliny(betain HCl, ) enzymy, mikrovlakniny na absorbciu a posuv jedla v crevach jej mozu napravit chut do jedla, aj travenie jedla a vytazovanie zivin z neho.
Naviac enzymi musi brat aj na cistenie tela, ved rakoviny su so zamorenia a chemoterapia este viac zamoruje. Dobry by bol aj protokol dr Berksona na precistenie pecene, najma ked je jasne viditelne znizenie funkcie, tj nazltlu farbu pleti.Netreba ani robit rozbor krvi na pecenove enzymy, plet ti to povie jasne.

Po chemo je telo zamorene, oslabene a imunita v kybli.
Ale mnohe doplnky nie je problem brat aj na prazdny zaludok, napr betaglukany, ktore stimuluju aktivitu a mnozstvco bielych krviniek su len polysacharidy, tj nic drazdive na zaludok.
Ani caj z gravioly by nemal drazdit, ked je dostatocne rozriedeny, tj lyzica gravioly (6 gramov) do litra vody.
Kedze graviola nie je len protirakovinna, ale aj antimikrobialna, posilni obranu tela proti mikrobom, lebo chemoterapia znacne znizuje imunitu tela.
A horucky su zrejme z nejakej nakazy, co nachytala kvoli znizenej imunite.

Jest musi, ci jej chuti, alebo nie, lebo telo sa nemoze branit ani hojit bez zasobovania zivinami.

Naposledy upravil: RNG (2012-12-06 21:14:09)



91

Re: Rakovina

Ahoj RNG,

Dakujem za reakciu. Uz som googlila ohladom toho protokolu Dr.Berksona len neviem presne ci sa to da kupit ako jeden doplnok Liver Detoxifier & Regenerator  alebo sa to miesa z tohto: 900 mg sylimarinu, 600 mg alfa lipoickej a 400 mikrogramov selenu (nasla som to na tejto stranke kde si to odporucal niekomu v teme zlcnik)

Ten Liver Detoxifier na iherb od Now nemaju, ktory iny dobry by si mi poradil? moze byt aj od swansonu len nech to ma grady smile

Hmmm graviolu ma v kapsuliach, da sa kupit aj powder na ten caj? lebo som to nenasla...

Vrucna vdaka za odpovede.
Pekny den



92

Re: Rakovina

Sylinarin(milk thistle extrakt) , alfa lipoicku kyselinu aj selen kupujes osobitne.
Ak nezozenies praskovu graviolu, mozes vysypat kapsule, lacne ich ma napr Swanson.
Ale da sa zohnat napr tuto, kde tvrdia, ze posielaju aj medzinarodne
http://www.znaturalfoods.com/Graviola-L … MgodBGEApw
Ja osobne som to kupoval odtialto
http://www.rain-tree.com/rtmprod.htm



93

Re: Rakovina

http://plnielanu.topky.sk/c/1632/potvrd … emoterapia



94

Re: Rakovina

Plno teorie, ale nic praktickeho na pouzitie.
Skor mi to pripomina , ze je to sirene pre to, aby "vysvetlili" preco su ich onkologicke metody tak neucinne.

Naposledy upravil: RNG (2012-12-12 14:10:26)



95

Re: Rakovina

Čo je na tom pravdy, že rakovinu a nádory môže spôsobovať aj prekyslený organizmus a z toho sa množiace plesne. Údajne nejaký taliansky lekár praktizuje liečbu sódou bikarbónou priamo na nádory, prípadne sa niekto liečil aj braním sódy per orálne. Vraj na povrchu nádorov je možné badať biele povlaky, čo je dôsledok plesní.
A aký účinok by potom mal kokosový olej, oregánový olej, ptípadne výťažok z olivových listov na túto chorobu?



96

Re: Rakovina

Plesne rastu aj v alkalickych aj v kyslych prostrediach
Rakoviny vznikaju zo zamorenia tela roznymi latkami, ci uz z potravin, alebo karcinogennych vyluckov roznych mikrobov a parazitov. Dokonca aj ziarenie a oxidacia produkuje karcinogenne zmeny v bunkach.
Rakovinne bunky samotne produkuju kysle prostredie svojou cinnostou. Ked ich clovek silne alkalizuje , tak uhynaju
Preto je obcas soda bikarbona alebo draselna bikarbona na ne ucinna, ale daleko najsilnejsie alkalizatory su neutralne solu cezium chorid a rubidium chlorid, ktore svojiu pritomnostou v rakovinnych bunkach ich nejak zmenia na alkalicky rezim a tie uhynu. Davka zacina od 2 x 1.5 gramu a lekari experimentovali( dost vela ich to pouziva potichu) az do 30 gramov denne, udajne bez akychkolvek skodlivych ucinkov. Ucinok sa ukaze uz po tyzdni rapidnym sa zmensovanim nadorov.

Kokosovy olej je protiplesnovy, oreganovy olej tak isto, len ovela silnejsi, oleuropein z extraktu z olivovych listov je silne antimikrobialny, na rozne bakterie, virusy a mykoplazmy, vcitane boreliozy, a chlamidii, pouzivany dlhodobo.
Definitivne su to pomocne latky pri rakovinach, ale len na ne by som sa nespoliehal



97

Re: Rakovina

Ahoj RNG,

mozes mi poradit kde vlastne kupit ten protokol DR. Berksona? a ako sa to berie?

Velmi ti dakujem za pomoc



98

Re: Rakovina

Ahoj Maličká. Dovolila som si Ti ten protokol pridať ,
pecen, protokol dr Berksona
Na cistenie, regeneraciu a rozne pecenove problemy pomaha brat protokol dr Berksona, co je denne rozdelene:
900 mg sylimarin(milk thistle extrakt=vytazok z ostropestreca marianskeho)
600 mg alfa lipoicka kyselina
400 mikrogramov organicky viazany selen

                  Pekný deň!



99

Re: Rakovina

OK



100

Re: Rakovina

Ahoooj Zorana,

Vdaka za reakciu, Ok, lenze ja viem najst len ten sylimarin na iherb. Ta lipoicka kyselina sa kde da dostat?
Selen - aky je rozdiel medzi normalnym selenom a tym oranincky viazanym? tiez kde ho kupim?

Prosim Vas mozete mi tu hodit linky odkial by som to zohnala?

Dakujem a prajem Vam prijemnu predvianocnu atmosferu!