1

Téma: chronická lymfatická leukémia

milý RNG,

chcela by som Vás požiadať o radu. mojej priateľke pred niekoľkými dňami na základe výsledkov vyšetrení oznámili, že má CLL  v druhom štádiu, B-lymfocytová forma a lekár navrhol zahájiť liečbu monoklonálnymi protilátkami. Pred časom jej však diagnostikovali gastritídu a sliznica žalúdka sa vôbec nehojila a krvácala (teraz je už jasné, prečo). Lekár sa vyjadril, že je možnosť, že liečba CLL bude pre ňu natoľko agresívna, že nezahojená sliznica žalúdka sa naruší ešte viac než predtým a prv ako sa stihne zahojiť, môže nastať vykrvácanie.
Chcela by som vedieť, čo z na Slovensku alebo v Čechách dostupných prostriedkov by ste mi odporučili, v tomto prípade v prospech jej celkového zdravotného stavu (prednostne samozrejme hlavne čo sa hojenia žalúdka, imunity a týka)? Hlavne potrebujeme jednať čo najrýchlejšie.

za odpoveď vopred ďakujem.



2

Re: chronická lymfatická leukémia

Nuz obvykle dovody leukemie nie su rakovinne, ale plesnove, takze pozri na temu candida/plesne, nie len rakovina.
Na hojenie zaludka odporucam najma DGL. PepZin GI a samozrejme hojive aloe vera.
Gastritida je obvykle sposobena mikrobami, co sa v zaludku rozmnozia pre nedostatok kyselin. Nuz a to moze byt aj jej dovod na plesne, lebo z nedostatku kyselin v zaludku sa nakazy dostanu aj do criev, kde znicia probioticku floru,cim ide imunita do haja,  premnozia skodlive mikroby citane plesni a inych, napuchnu lymfaticke uzliny(nakaza v celom tele a probiotika nevyrabaju proti;latky, lebo ich nie je v crevach dost).
Takze odporucam aj roztok GSE, entericke papsule oreganoveho oleja, a samozrejme kopu mikrovlaknin a kvalitne probiotika, lebo crevna flora nam vyraba az 70% vsetkych obrannych/imunitnych  latok, pre cele telo, tj aj protiplesnovych. Ak neznnesia aspon 1/2 koncentraciu roztoku GSE(30 kvapiek na liter vody) odporucam jej brat aspon 3 x denne stvrtdeci koloidnej striebornej vody, kym sa jej zaludok nevyhoji a potom samozrejme brat kyseliny na napravu traviaceho procesu

Nuz je poriadne dobabrana, iste brala protikyselinove lieky a ktovie co este, asi aj ATB, cim si znicila probioticku floru v crevach a tym imunitu.