1

Téma: MMS

Dobry den RNG, mna by zaujimal vas nazor na MMS ci je to taky vseliek alebo naozaj otrava co ze vraj zabija bunky. Inak kopu mojich znamych sa tym vyliecilo, co boli dlhodobo chory co mali unavovy syndrom,alebo chlamydie a nie a nie sa z toho dostat a mms im zabralo. Moze uzivanie MMS nejak uskodit organizmu? Ako vnima USA MMS? Dakujem krasne za radu



2

Re: MMS

MMS sa vsade na svete snazia potlacit ako nezelatelnu a silnu konkurenciu patentovanym chemickym liekom.Kedze sa jedna o silny oxidator, chemikaliu pouzivanu na sterilizaciu vody(tiez na bielenie), nemozno hovorit a potravinovom doplnku alebo uplne neskodnej latke v ziadnom pripade. Ale podla toho, ako to dosial miliony na svete uz pouzili skodlivost je minimalna a je to zvysena oxidacia, tj sposobuje urychlene starnutie buniek, opak antioxidantov, co predlzuju zivotnost buniek.

Kedze ale ja sa zaoberam len s potravinovymi doplnkami, na MMS sa musite pytat ineho. Ja sam si doma drzim zasobu pre pripad, ze by mi potravinove doplnky nezabrali dostatrocne, co sa zatial este nestalo, na stastie.

V USA je zakazane pod trestom zakona tvrdit akekolvek liecive vlastnosti na potravinove doplnky a kedze MMS nepatri medzi potravinove doplnky, podarilo sa jeho predaj viacmenej zakazat, hoci ho este stale mozno dostat, vo forme chemikalie na sterilizaciu vody, hlavne pre miliony bazenov v USA.



3

Re: MMS

http://www.youtube.com/watch_popup?v=5BIJhU2xG8E



4

Re: MMS

Dobrý deň, pán RNG, dosť veľa čítam o MMS, a na rôznych fórach sa šíria informácie, že  už množstvo ľudí bolo hospitalizovaných kvôli zlyhaniu obličiek po užívaní MMS, myslíte si, že sú to len nejaké poplašné správy? Píšu to ľudia, ktorí pracujú v zdravotníctve. Neviem, či na tom môže byť niečo pravda, alebo sú to len nejak dosadení ľudia, ktorí šíria klamstvá o MMS na rôznych fórach na vystrašenie, podobne ako je to s očkovaním. Osobne nepoznám nikoho, kto to užíva a už vôbec nie niekoho so zlyhaním obličiek. Rada by som to vyskúšala, ale vďaka tým info mám strach.



5

Re: MMS

Nuz sirenie poplasnych sprav  bez akehokolvek podlozenia je velmi silna zbran organizovanej mediciny na laicku verejnost.
A z vyse miliona ludi, co MMS  pouzili proti roznym chorobam samozrejme sa da najst niekoho, ktoremu prave vtedy zlyhali oblicky a vobec to nemusi byt z oxidantov.
Samozrejme laIckej verejnosti to kludne moze niekto povedat a ti si to nemaju moznost overit nijak. Lenze podla bezpecnosti, davky, co sa na liecenie pouzivaju su radove vzdialene od smrtelnej davky, ovela viac, ako napr davka aspirinu predpisana od smrtelnej davky aspirinu,
Co sa tyka leptania sliznic, aspirin je ovela viac lepatajuc(octovosalycilicka kyselina)i, zomiera nan v USA vyse 17 000 ludi na vykrvacanie. A predsa o nom nehovoria ako jede, ani zieravine. A pritom je. Staci si dat pilulku na prst, prelepit naplastou a za 2-3 dni tam mas vypalenu jamku. Tak sa totiz vypaluju lacno bradavice.

Hlavny dovod utokov na tento silny oxidator je to, ze by nahradil hromady liekov a to by farmacia a lekari priosli o hromady zakaznikov. Samozrejme najvacsiu stratu by mali poistovne, kde poistovna berie z hrubeho obratu v celej  medicine az 50%, a keby sa obrat znizil, oni by nemohli pocitat tolko za poistky a stratili by zo svojho obratu.
Preto podporuju vyvoj co najdrahsich liekov a metod, lebo cim viac penazi sa premele cez ich ruky, tym viac im v nich zostane



6

Re: MMS

RNG, pozeral som video s doktorom Humblom, ktorý sa zmienil aj o tom, že MMS vylieči aj cukrovku. Prečo ho neskúsiš aj ty? Možno ťa z nej dostane na dobro.



7

Re: MMS

Zialbohu, ta zmioenka neplati pre kazdeho a neplatila zialbohu ani pre mna. Kedysi som skusal oxidaciu s peroxidom vodika, a nepoznal som to na hladine cukru v krvi nijak podstatne.Vtedy som si robil testy na hladinu cukru kazdy den a v tom case som to pouzil  nie na culrpvku, ale na prilis dlho trvasjucu infekciu v tele, co by lekari nazvali "chronicka" a vyflajzli by sa  viacmenej na pacienta ako  "nevyliecitelneho" ale donekonecna napriek tomu lieceneho.

Mozno by som to mal skusit niekedy este raz, lebo casto davaju cukrovku do spojitostami s roznymi mikrobami v tele, a oxidacne metody zabiju/potlacia aj tie najviac "tvrdohlave"