1

Téma: ATEROMY

Zdravim pan RNG,

v prvej teme co som Vam pisal tak ma doktor objenal na tu cystoskopiu,ze z tej usadeniny nezistia nic....

V tejto teme by som sa chcel opytat na ATEROMY preco sa mi robia.....

Mal som ho  na lavom ramene.... rozhodol som sa ze si to dam chirurgicku vybrat no zial pan " Chirurg " mi tak akurat dorezal ruku a ten aterom mi tam nechal somar. Potom som to musel ist vyberat na druhy krat a ostala mi tam hnusna otrasna jazva pripada mi to skor ako dive maso a nie ako jazva.....Tearz stym chodim na Liecbu laserom co ma stoji 16Euro jedno sedenie a treba mi ich aspon 5-6 aby mi ta jazva aspon trosku zmizla... Takze je to dost smutne ze kvoli neodbornosit ja sa teraz nedoplatim....

No lezne mne sa tie ateromy robia vo velkom na hrudi mam jeden uz celkom  asi taky velky ako hrasok a okolo neho sa siria asi dalsich 15 o velkosti spendlikovej hlavicky predpokladam ze sa budu zvacovat.

Potom sa mi robia aj na krku - 4 tiez o velkosti pol hrasku.Bol som stym u doktora ano povedal mi ze to musia chirugicky vyreaz. Ale mam obavi ze to dopadne ako naposledy a budem chodit zjazveny....... mam len 23 rokov a ma to trapy...

Nerozumiem preco sa mi tie hluposti robia nexistuje nato niejaky vitamin alebo caj zeby mi to zmizlo alebo aspon sa uz nerobilo ? sad((

Potom mam este dalsie 4 na inych miestach....


Dakujem



2

Re: ATEROMY

Atheromy su usadeniny na cievach, zlozene najma z LDL, roznych zapalovych tkaniv a makrofagov.
http://en.wikipedia.org/wiki/Atheroma
Na znizenie LDL a triglyceridov(tuky)odporucam brat
policosanol, 40 mg plus v tvojom pripade,
prejst na dietu s malo volnymi cukrami, hodne antioxidantami,
cistit si cievy aspon 2 krat do tyzdna lyzicou lecitinu,
aspon 2 x 20 000 jednotiek lipazy na prazdny zaludok,
odtucnit pecen calcium D-glucaratom(2 x 500 mg)