1

Téma: Chemtrails

http://tajomstva.org/chemtrails/chemtra … e-evoluce/

Dnes som opäť pocítil toto svinstvo sám na sebe, keď ma to opäť nemilo prekvapilo ..
- nečudo sa prečo ma dnes tak veľmi bolí hlava a po príchode domov som spal z ničoho nič 3 hodiny..
taktiež som mal nezvyčajne vysoký cukor.. ktovie prečo
Škoda, že 99 % ľudí to obdivuje ako "prirodzený úkaz" .. a naozaj nevedia, čo im to "sypú na hlavu"

http://sphotos-g.ak.fbcdn.net/hphotos-a … 6421_n.jpg - Nitra, dnes ráno

Naposledy upravil: Delux (2012-10-10 18:56:26)



2

Re: Chemtrails

Som veľkým nadšencom meteorológie a musím povedať, že celé je to veľká hlúposť. Niekedy mám pocit, že vstupujem do nejakej sekty, keď toto čítam. Je to vymývanie mozgov, nič iné. Negatívne reakcie na túto tému:
http://forum.bourky.com/viewtopic.php?f … 940#p21125

Naposledy upravil: graupel (2012-10-10 19:08:55)



3

Re: Chemtrails

Reakcie sú subjektívne názory..Keď odporcovia tvrdia, že sú to len kondenzačné pásy, nech si to myslia.
Ja nerobím žiadne konšpiračné teórie, sám dúfam, že to tak nie je ako sa to negatívne všade opisuje.
Počasie sa rokmi veľmi blázni, niečo za tým určite musí byť, možno niečo, čo si ani nevieme predstaviť..
Osobne si myslím, že niektoré letové spoločnosti vidia možnosť ľahkého zárobku v týchto "postrekoch"
A pri tom, čo sa vo svete deje, beriem chemtrails celkom reálne a umelé "sadenie" oblakov sa už v minulosti robilo taktiež..
To, čo sa deje vo svete podľa mňa už hraničí s genocídou.


Len neber ma úplne vážne, ja sa k tomuto odborne z hľadiska fyziky a chémie vyjadriť až tak neviem..

Naposledy upravil: Delux (2012-10-10 19:52:22)



4

Re: Chemtrails

Podľa mňa sú to skôr objektívne názory tých pravých odborníkov - meteorológov (nielen amatérskych, ale aj profesionálnych). Ani jeden by s tým nesúhlasil. Je tu ďalšia stránka (http://orgo-net.blogspot.sk/), ktorá už absolútne vymýva mozog - na každej družicovej snímke vidí chemtrails, HAARP, halové javy sú tiež dôsledkom chemtrails - bludy, bludy, a ešte raz bludy. Odporúčam trošku pobehať po tejto stránke a človek zistí, že toto už nie je možné, takto zavádzať - a kúpa orgonitu na "ochranu" - to tiež chcú asi na tej konšpiračnej teórii zarobiť. Ďalej sa k tomu nebudem vyjadrovať, nemá to význam, by som sa tu rozpísal na kopu strán, každý nech si urobí svoj vlastný názor.

Čo sa však týka zmien počasia - klimatické zmeny, globálne otepľovanie. Áno, zasahuje do toho človek, je umelé ovplyvňovanie počasia prítomné. Raz v Košiciach napadlo vyše 30 cm snehu len kvôli USS. Ale to čo predvádzajú zástancovia (nemyslím teba) týchto bludov, je dosť prehnané. Tieto problémy by sa vyriešili zmenou správania ľudí k prírode čo je žiaľ nemožné. A kupovanie orgonitov to nezachráni.

Na záver by sa dalo skonštatovať, že človek sa obracia len na umelé prostriedky, príroda sa potláča do zabudnutia. O 50 rokov možno tu budú všetko riadiť už asi len roboty (myslené obrazne).

Naposledy upravil: graupel (2012-10-10 20:27:07)



5

Re: Chemtrails

Nuz ja sa k tomu nijak nevyjadrim hoci som povodne fyzik.
Totiz tie clanky su zmes domnienok, zatajovanych informacii, ktore su ktovie ako presne podavane  a vyslovenych hluposti s pravdepodobnostou 99%, hoci vylucit to uplne nemozem. Ale ani potvrdit.



6

Re: Chemtrails

graupel napísal(a):

Podľa mňa sú to skôr objektívne názory tých pravých odborníkov - meteorológov (nielen amatérskych, ale aj profesionálnych). Ani jeden by s tým nesúhlasil. Je tu ďalšia stránka (http://orgo-net.blogspot.sk/), ktorá už absolútne vymýva mozog - na každej družicovej snímke vidí chemtrails, HAARP, halové javy sú tiež dôsledkom chemtrails - bludy, bludy, a ešte raz bludy. Odporúčam trošku pobehať po tejto stránke a človek zistí, že toto už nie je možné, takto zavádzať - a kúpa orgonitu na "ochranu" - to tiež chcú asi na tej konšpiračnej teórii zarobiť. Ďalej sa k tomu nebudem vyjadrovať, nemá to význam, by som sa tu rozpísal na kopu strán, každý nech si urobí svoj vlastný názor.

Čo sa však týka zmien počasia - klimatické zmeny, globálne otepľovanie. Áno, zasahuje do toho človek, je umelé ovplyvňovanie počasia prítomné. Raz v Košiciach napadlo vyše 30 cm snehu len kvôli USS. Ale to čo predvádzajú zástancovia (nemyslím teba) týchto bludov, je dosť prehnané. Tieto problémy by sa vyriešili zmenou správania ľudí k prírode čo je žiaľ nemožné. A kupovanie orgonitov to nezachráni.

Na záver by sa dalo skonštatovať, že človek sa obracia len na umelé prostriedky, príroda sa potláča do zabudnutia. O 50 rokov možno tu budú všetko riadiť už asi len roboty (myslené obrazne).

Ja ti neviem, môj názor je, že v tom kľudne môže byť kus pravdy, ja nie som jeden z tých, čo hneď na niečo naletia, na nejakú konšpiračnú teória, nie som ani "srdciar", ktorý by všade všetko komentoval, že nám chcú len zle.
Keď už sme pri teóriach, tak celý vývoj ľudstva a evolúcia je tiež iba teória

Presne ako hovorí RNG, sú to len domnienky, takisto protinázory sú len domnienky, ale zdravotných problémov sa hromadne všade len kopí z tej chémie (tým teraz nemyslím chemtrails), ale napr. bróm, ktorý cpú do chleba, olejov, liekov (to je už samostatná kategória), fluór (voda, zubné pasty,..), chlór (voda ktorú pijeme, bazény) - čím všetkým z nás robia iba poslušných pajácov, lebo nevzdelaní sa najľahšie ovláda, samotný fluór znižuje IQ údajne ..



7

Re: Chemtrails

Je hrozné čo priemysel s nami robí - ale aj ten priemysel je niekým "poháňaný" - čiže človekom (resp. si za to môžeme sami a príroda sa len bráni extrémami). Takmer každý dnes chce len zarobiť, aj za cenu ublíženia na zdraví. Ale na druhej strane buďme radi, že máme aké-také potraviny + pitnú vodu, lebo aj o to môžeme prísť, ak sa ľudia nespamätajú, tak globálna kríza a zmeny klímy spojené s nedostatkom potravín + pitnej vody povedú ku svetovému konfliktu.

Naposledy upravil: graupel (2012-10-10 21:12:28)



8

Re: Chemtrails

Nie si sam, co je z toho vsetkeho nervozny. Chyba je, ze ludia na vrchu, vlady a veduci preimyslu, bankovnictva a vrchna inteligencia nedbaju vobec o masy, staraju sa len o svoj prospech.Teda pokial sa ludia nevzburia a nevycistia to tam. Zialbohu, dnes v case superpocitacov a obrovskych mnozstiev informacii vladnuca skupina za oponou manipuluje situaciu tak, aby k tomu este nedoslo.
Ja len dufam, ze sa im to raz nepodari odhadnut presne a ze nastane ten ozdravujuci proces zo spodu, a dufam, ze nebude prilis revolucny, abu nebolo plno zbytocnych obeti.



9

Re: Chemtrails

Dnes už pojem "zdravá strava" takmer neexistuje..myslím tým to, že takmer všetkoho sa neprirodzené chemikálie dotkli...
Napr. ako si môžem byť istý, že ovocie a zelenina, čo pestujeme v záhrade (pomerne ďaleko od miest), sú ničím neovplyvnené? Pijem vodu z horského prameňa, ale ako si môžem byť istý, že tam nepresiaklo niečo z hnojených pôd, polí?
Keď mi starosta nedá ani rozbor,.. "voda je v norme a hotovo"
Sprchujem sa vo vode z vlastnej studne (ktorú nepijeme), ktorú ničím úmyselne nedezinfikujeme, ale rozbor sme si robiť nedali už 10 rokov..

Priemysel je poháňaný žiaľbohu túžbou zbohatnúť, márnivosťou, nenažranosťou, chamtivosťou, čo sú vlastnosti, s ktorými sa takmer každý človek narodí a keď sa takýto človek dostane do do "vedenia", "vyšších vrstiev", ktoré nám diktujú, tak je to tak, ako to je .. No ťažko to zmeniť



10

Re: Chemtrails

Nie si sam, co je z toho vsetkeho nervozny. Chyba je, ze ludia na vrchu, vlady a veduci preimyslu, bankovnictva a vrchna inteligencia nedbaju vobec o masy, staraju sa len o svoj prospech.Teda pokial sa ludia nevzburia a nevycistia to tam. Zialbohu, dnes v case superpocitacov a obrovskych mnozstiev informacii vladnuca skupina za oponou manipuluje situaciu tak, aby k tomu este nedoslo.
Ja len dufam, ze sa im to raz nepodari odhadnut presne a ze nastane ten ozdravujuci proces zo spodu, a dufam, ze nebude prilis revolucny, aby nebolo plno zbytocnych obeti.