1

Téma: Streptokok v pošve

Dobry den, asi pred mesiacom mi bol zisteny streptokok v posve co bolo sprevadzane palenim pri sexe a podrazdenim. Gynekologicka mi predpisala krem a atb aj pre partnera.Vyliecili sme to. Po 2 tyzdnoch po liecbe sa partnerovi objavili na penise cervene bodky a stipanie. Potom sme mali nechraneny sex a mne zacali problemy znova par dni po tom. Pravdepodobne zasa streptokok od partnera. Chcem zacat uzivat GSE avsak neviem kolko kvapiiek uzivat vnutorne (vazim 55 kg) a neviem ako sa to davkuje podla hmotnosti, a chcem si robit aj vyplachy. Mam len GSE ( 33% ). Bude to uzivat aj partner. Je potrebne aby si to daval aj na penis ? JE moznost ze to GSE odstrani navzdy ak sa preliecime obidvaja ?



2

Re: Streptokok v pošve

Nuz po pouzivani atb sa zvyhodnia rozne ine mikroby, na ktore atb nepracuje. V tom je GSE lepsie, lebo ma sirsi zabaer na rozne mikroby, ako maju bezne atb.
Ale tie cervene bodky mozu byt aj nasledok chemickych liekov, co by malo po case prejst.
Zerste neboli "prelieceni" je jasne, ked sa vam to vratilo spat.To slovo prelieceni je klamlive, lebo predpona "pre" znamena viac, nez vylieceni. (Pozri na preplneny a vyplneny)

Roztok GSE je obvykle 60 kvapiek na liter vody, co je zarovern denna davka zhruba pre priemerne vaziacu osobu. Z predavkovania nemusis mat obavy, ani destnasobok nema skodlive ucinky a tolko sa vypit neda.
Ten isty roztok mozes pouzivat aj na vyplachy, povrchover pouzitia, do nosa , do oci atd.

Jedine na plesne na nohach potrebujes ovela silnejsi roztok, napr 60 kvapiek do deci vody.

Nic nie je navzdy, ale sucasna nakaza, co mate  sa velmi pravdepodobne  da kompletne znicit.



3

Re: Streptokok v pošve

No preto som myslela ze tie bodky u neho su streptokok lebo to preslo na mna a teraz mam tie iste priznaky ako pred tym. A byva aj casto chory,asi to ma aj v krku a stade sa to prenasa tiez.

Najprv chcem vyuzit tuto moznost a az ked GSE zlyha potom skusim atb. No dufam ze to sa nestane. Chemicke lieky nemusim.  Na tie vyplachy posvy je potrebne kupit aj nejaky aplikator ?



4

Re: Streptokok v pošve

Bezne odporucam viacetro antimikrobialnych ako GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov, berberine,koloidne striebro,  Sangre de Grado, monolaurin, Chaparal atd.
Podla typu nakazy
A samozrejme posilnenie imunity, tj najma probiotika a na ich krmenie mikrovlakniny. Obycajny krystir by mal at doma kazdy, na vyplachy, pri zapchach atd je to potrebny nastroj.



5

Re: Streptokok v pošve

Tie mikrovlakniny sa daju kupit len ako tabletky alebo sa nachadzaju v dostatocnych mnozstvach aj v ovoci a inych potravinach ?



6

Re: Streptokok v pošve

Zialbohu pri nasej nesmiernej hluposti sme civilizacne vyslachtili ppodukty s primalo mikrovlakninami, tj jediny sposob ako ich dostat viac do tela je brat niektore doplnky.  U obilnin este aj to odstranime pri mleti jemnych muk.
Napriklad jablko, co je silny zdroj mikrovlaknin  obsahuje len 3 gramy pektinov a my potrebujeme najmene 20+ gramov mikrovlaknin, mnohi lekari odporucaju az vyse 30 gramov.
Neber ich v tabletkach,tam je malo a naviac su tam e-cka , ale zamiesaj ciste prasky do vody na pitie, pripadne pouzi aj pri vareni a peceni.
Psylium, pektiny, inulin, arabinogalaktan, glucomanan a ine.



7

Re: Streptokok v pošve

A pri  vyplachoch posvy GSE treba urcite brat aj vaginalne probiotika. Odporucate najprv tyzden robit vyplachy a po skonceni brat vag.probiotika,alebo sucasne ? rano vyplach a vecer probiotika ?



8

Re: Streptokok v pošve

Mozes to robit aj sucasne, ale v tom pripade by som pouzil len polovicnu-tretinovu  koncentraciu GSE, aby si si neznicila vsetky probiotika. Polovicna koncentracia na vyplachy  je 30 kvapiek GSE do litra vody, to je zhruba 360 ppm. na znicenie mnohych probiotik je treba koncentracia 100 az 300 ppm, na steptokoky staci 60 ppm.Takze takymto sposobom zvyhodnis mnohe probiotika nad skodlivymi streptokokmi.



9

Re: Streptokok v pošve

Ahojte, vy co pouzivate inulin od vemicy, nezda sa Vam daky prisladky? ako keby ho dacim prisladzovali...



10

Re: Streptokok v pošve

Ja ho mám, nemám pocit, že by bol prisladký, i keď ho nemôžem porovnať s inými, lebo iné som ani nepoužíval.
Ale sladený cukrom nie je, to som na sebe ako cukrovkár kedysi otestoval 8 veľkými polievkovými lyžicami a cukor sa mi po 1 a 1/2 hodine nezmenil (4,8-->4,9 mmol/L; čo nie je zmena)



11

Re: Streptokok v pošve

Inulin je sladky, ved ho pouzivaju ako nahradne sladidlo



12

Re: Streptokok v pošve

Dakujem za rady. smile

Trochu mimo témy ale chcela by som zacat aj uzivat jod lenze neviem ci v lekarni mi ho namiesaju tak ako ste ho opisovali v inych diskusiach. A na i herbe sa mi ta mala flasticka zda prilis draha? Vedeli by ste mi poradit? Nechcem totiz kupit nieco co nebude mat ucinok, pripadne sa nevstrebe.



13

Re: Streptokok v pošve

Jod sa ti vstrebe to sa nemusis bat. Jod ako halogen je velmi reaktivny a v tele sa vzdy naviaze.



14

Re: Streptokok v pošve

Dobrý RNG, mám podobný problem, zistili mi premnoženého streptokoka v moči..aj keď mávam slabšie výtoky, asi pred dvoma rokmi som mala svrbenie a výtoky, ale prešli. Obtiaže mám s hrdlom, pobolieva ma stále, dala som si urobiť ster hrdla, bude asi pozitívny. Trápia ma hnisavé vyrážky na tvári, ktoré sa vyhadzujú sporadicky už pol roka a pritom mám 27 rokov. Myslela som si, že je to z jedla...ale nie je, držala som diétu a nič nezaberalo. Môže mi tie vyrážky spôsobovať streptokok?...Inak ako dieťa som bola operovaná na reflux, teda som náchylnejšia na zápal moč.ciest. Vybrala som GSE 10 dní 60 kvapiek na liter vody a bola opäť na odber moču a bol pozitívny na streptokoka a brala samozrjeme súčasne probiotiká. Momentálne beriem na podporu imunity - resp.pijem aloe vera, probiotika, cesnak, pijem bylink.čaje:praslička, myší chvostík, alchemylku. Poradili mi takisto prír. doplnky -kapucinku väčšiu v podobe tabletiek, taktiež ju beriem a chcem si kúpiť aj tinktúru z nej, má silnejšie účinky. Odporúčali ste pri inej téme aj D-manose cukor...pomôže to?? Dá sa kúpiť v lekárni u nás??...Aké doplnky by mi v boji proti streptokokvi ešte pomohli?? Tvrdé antibiotíka odmietam, ajtak mám slabšie obličky a močový mechúr.

ďakujemmm za poradenie a čakám na odpoveď.



15

Re: Streptokok v pošve

Na Slovensku sice dostat prostriedok Uroval Manoza, ale navod na nom je menej nez polovica toho, co odporucaju moje lekarske zdroje.
Streptokoky sa daju pomerne rychlo zmyt davkou 2 gramy(pol lyzicky) D-manozy kazde 3 hodiny, vcitane noci
http://www.iherb.com/Now-Foods-D-Mannos … z-85-g/531
Toxiny z roznych skodlivych mikrobov mozu sposobovat vyrazky, telo sa snazi zbavit normalne neziaducich veci cez moc, zlc, a hoci aj cez kozu, a prinajhorsom si vytvori rozne smetne kose(cysty, tumory, myomy, hrcky, granuly...)
Na cistenie tela pomozu rozne enzymy , jod a rozne absorbenty, najma mikrovlakniny.
Ale pricinu toxinov treba odstranit v prvom rade.
Ked mas reflux, mozes mat nedostatok kyselin, tj otvorenu cestu cez zaludok pre rozne mikroby a samozrejme zhorsene travenie a absorbciu.
Travenie si treba napravit, inac to vedie k stovkam roznych zdravotnych problemov, vcitane znizenej imunity celkove.



16

Re: Streptokok v pošve

Ďakujem za rady...aké jódové produkty by boli naj a kúpim ich v lekárni?...K vyrážkam, mne sa pleť už ukľudnila,len posledný polrok zase a strašné akné , aké som ešte nemala. Priznávam, že akonáhle ma pobolieva žalúdok a mám horšie trávenie, vyjdu mi vyrážky.Momentálne sa mi vyhadzujú  len čisto na lícach a zapálené...trocha na brade, čelo a nos je čistý....preto je mi to divné...že nie na celej tvári...nie malé, ale veľké a nehoja sa dobre:(....cez víkend som bola v termáln.prameňoch s vysok.obsahom jódu a vyšli mi opäť spomínané akné ..a už aj na krku a samozrejme líca. D-amozu mám brať po dobu koľkých dní?...



17

Re: Streptokok v pošve

Zakladne doplnky, ako selen zinok jod vitaminy C E D-3 radim kazdemu, tak isto dostatok kazdodenne, mikrovlaknin a obcas si nasadit probiotika. Totiz tieto nedostavame v potrave v dostatku podla najnovsich vedomosti o tom, a preto je dobre si ich doplnit.
Bolenie zaludka je z toxinov, ktore tam vytvoria mikroby, ked nemas dost kyselin, aby tie mikroby vybili.Ked sa jedlo v zaludku dostatocne nenatravi, dojde do criev infikovane uz roznymi hnilobnymi a kvasnymi kulturami, co znici aj dobru probioticku floru v crevach a tym prijdes az o 70% obrannych latok, co tie probiotika produkuju. A naopak, rozne neziaduce mikroby tam sa rozmnozia a prodsukuju toxiny, ktorych sa telo snazi zbavit hnackami, vylucovanim cez zlc a prinajhorsom aj cez kozu.
Acne su spojene velmi casto s nakazou v crevach, ako napr candida albicans, ale zrejme aj ine.Pozri na temu Candida, ako proti tomu a na travenie, ako si to cele napravit.
Jod je antimikrobialny,podiela sa na vyrobe hormonov(roznych, nielen stitnej zlazy) a cistiacich enzymov.
Enzymy odburaju zamorenia v tele a ked neberies dost absorbentov, tak ti tie zamorenia cirkuluju v tele(virenie) a prejavi sa to samozrejme aj na zvyseni tvorenia vyraziek na urcity cas.Ale neda sa nic, robit, ked si chces telo odmorit, tak musis vydrzat take virenia "spiny" v tele a odstranovat ju mikrovlakninami, najma tym, ze absorbuju zamorenu zlc a vynesu ju z tela, nedovolia jej sa reabsorbovat spat do krvneho obehu.

D-manozu staci brat 3 dni, ale kazde tri hodiny 2 gramy, aj v noci.A treba hodne pit, aby sa D-manozou zo sliznic odhaknute mikroby splachli von.

Naposledy upravil: RNG (2012-08-15 22:44:47)



18

Re: Streptokok v pošve

Prajem dobry den. Minuly rok som dostala dobry tip zase sa obraciam s prosbou na teba. Po kratkodobom pouziti HA Nuvaring  a problemoch s nim pridruzenych mi lekar tiez nasiel Streptokoka v posve. Lieky Sporanox som vybrala po sebe (2 dni) v marci a v oktobri som vybrala opat, lebo ho zase lekar nasiel. avsak od druhej polovice oktobra toho roku, kedy som dobrala liek pocitujem  bolest klbov a kosti. je to cely den a v poslednej dobe a pobolievaju aj klby na rukach. Niekedy slabsie inokedy silnejsie uz ked lahko pritlacim na kost...Lahko mi vypadavuju vlasy a zvacsila sa mi celulitida. Trochu som hladala na internete a moze to byt nedolieceny virus ktory mam. Je to mozne? pomohla by detoxikacia organizmu alebo aj akupunktura? Predpokladam ze telo sa snazi zbavit chemickej HA a je poriadne zamorene. Vemi pekne dakujem za odpoved.



19

Re: Streptokok v pošve

Nuz na streptokoka sa da ist aj napr pitim roztoku GSE, alebo posilnenim imunity, lebo po dobrani atb mas telo oslabene, kedze atb znici probioticku floru. Takze naprava je brat zmes mikrovlaknin, co odporucam kazdemu na cely zivo, lebo zialbohu nasa potrava ich neobsahuje dostatok a nasadit si silne probiotika. Ak ani to nestaci, ber napr betaglukany na urcity cas, tie ti zvysia imunitu, Spravna ucinna davka je 3 x 500 mg.
Alebo si zozen berberine, 2 x 500 mg pomaha.
Ak sa ti kvoli atb premnozili ine kultury, najma plesne a candida, ale mozno aj ine, ako MRSA, VRE, clostridium diff. alebo rozne paraziticke miroby, ako mykoplazmy, L-formy a podobne, tak mas smalu a musis brat na ne nieco ucinne, ako NAC na odmaskovanie, extrakt z olivovych listov alebo samento na ich potlacenie.
Pri nizkej imunite je aj nizka imunita a "prebudi" nase v tele  vzdypritomne virusy, preto odporucam kazdemu si zvysovat viralnu imunitu, kedze v tele nosime vzdy hromadu virusov, ktore napriek tvrdeniu lekarov ze su necinne necinne nie su a pri oslabeni tela narobia v tele paseku, najma napadamin sliznic, vystelkov organov, vcitane ciev a nervovych obalov.
Padanie vlasov moze byt zalezitost hormonalna(doplnok selenu jodu a zinku pomaha, samozrejme aj vitaminu C E a D-3, a to radim tiez kazdemu si doplnovat, bez vynimky), ale moze byt aj zalezitost oslabeneho travenia pre nedostatok kyselin(priznaky su pala a zaludocne nafukovanie) alebo enzymov(priznaky su potravinove intolerancie a crevne nafukovanie, a celkova oslabenost organizmu.



20

Re: Streptokok v pošve

Dakujem za obsiahlu odpoved. A mohla by byt bolest tych kosti a klbov spojena tiez s oslabenim orgamizmom? ako som pisala trva to asi mesiac po dobrati druhej davky Sporanoxu. dnes som si objednala oreganovy olej na uplne znicenie mykozy. tak verim ze po doplneni  prvkov sa to ukludni. Dakujem este raz.



21

Re: Streptokok v pošve

Dovodov na oslabenie je plno, ja hadam ze to musi mat povod v traveni alebo nakazach A podla toho radim



22

Re: Streptokok v pošve

prajem dobry vecer. dnes sa mi podarilo zohnat oreganoy olej a to 100% (origanum vulgaris) . na stitku ma 60/65 , neviem co znamena. som rozhodnuta zacat ho uzivat. este by som ta chcela velmi poprosit ake davkovanie pripadne zmiesanie s inym pripravkom mam pouzit. a ako dlho sa olej uziva? citala som velmi dobre ohlasy zien, ze ked davali par kvapiek do vody,  po case sa zbavili mykozy. velmi pekne dakujem za odpoved.



23

Re: Streptokok v pošve

Nuz na oreganovy olej, kde nie je naznacene mnozstvo aktivnej latky, carvacrolu sa vyjadrit nijak neviem, lebo na ucinok treba urcite mnozstvo carvacrolu, bezne som uvadzal 3 x 200 mg carvacrolu a to je velmi tazko z tekuteho oleja dostat, lebo je to silna korenina, takze spravna forma su entericke kapsule, tj take co sa rozpustia az v crevach a nestipu v ustach, hrdle a zaludku.Dobre vyraba napr firma NOW, kde v kazdej malickej enterickej kapsulke je 100 mg carvacrolu, zarucene.
Doplnky sa pouzivaju, pokial ich potrebujes, niektore aj cely zivot,
oreganovy olej na odhlienenie a proti mykozam pouzivas, pokial  tie mykozy nevytlcies.
Jedna kvapka oreganoveho oleja je vahove asi 40 mg a obsah carvacrolu v nom je 50 az 80%, teda pokial to nie je riedene olivovym olejom, co sa obvykle robi az 3:1, takze je tam o tolko toho carvacrolu menej. takze 40 mg kvapka moze obsahovat len 10 mg oreganoveho oleja, tj len 5 mg carvacrolu.

Naposledy upravil: RNG (2012-11-21 22:21:47)



24

Re: Streptokok v pošve

pekny den, chcem sa opytat, aku liecbu treba nasadit pri streptokokovi agalaktiae v posve, docitala som sa od Vas, ze treba uzivat GSE, oreganovy olej, mikrovlakniu a probiotika. poprosila by som Vas, ci by ste mi neudali a nenastavili konkretne z coho a kolko a kedy treba uzit dane vyzivove doplnky. momentalne uzivam lieky a o 14 dni idem na kontrolu, ale chcela by som nasadit GSE  a teda kompletne liecbu , ktoru by ste mi upresnili.pocitujem aj bolesti klbov a v podbruchu, neviem ,ci to ma suvislost, som uz opakovane za sebou druhy krat chora, tak mi prosim poradte,ci ta imunita je aj koli tomu oslabena, moze to s tym suvisiet??? DAKUJEM pekne...



25

Re: Streptokok v pošve

Zabudla si na NAC(na slovensku acetyl cystein), 2 x 600 mg,  lebo strep agalactiae zvykne vytvarat biofilmy, ktore treba rozrusit NAC a enzymami, inac cez ne neprenikne dostatok antimikrobioalnych latok do bakterii alebo inych maskovanych mikrobov.
Davka GSE je 60 kvapiek do litra vody,Pit po malych glgoch cely den
oreganovy olej odporucam ako entericke  kapsule, kde je presne urceny obsah ucinnej latky, carvacrolu, z ktoreho treba na ucinok minimalne 3 x 200 mg, pozri napr tuto, kde je 100 mg carvacrolu v kazdej enterickej kapsuli, tj davka je 3 x 2 kapsule
http://www.iherb.com/Now-Foods-Oregano- … ftgels/731
Mikrovlakniny dostanes aj na slovensku, dobra a lacna zmes sa da spravit z inulinu, psylia a ovsennej vlakniny, davka 15 gramov +
http://www.vemica.eu/eshop/vyrobky-s-vlakninou
Probiotika beries na noc , aspon 2 hodiny po dobrati GSE a oregana, najlepsie s jablkom, aby sa rozmnozili. Odporucam take, co sa nenicia teplotou ani kyselinami, pozri
http://www.iherb.com/Healthy-Origins-Pr … caps/19518



26

Re: Streptokok v pošve

dakujem RNG, ako som pozerala NAC je u nas oznaceny ,ako solmucol a acc long, mali ste na mysli to?,alebo je na to nieco konkretne, co by som mala uzivat z radu NAC?
a to GSE je spravne?
http://www.iherb.com/NutriBiotic-GSE-Li … 59-ml/4211

ako dlho to treba uzivat?
dakujem Vam za info, takze tieto produkty treba vsetky naraz uzivat ?
ako citam, tak uvadzate este enzymi, takze to je dalsí produkt zvlast?
aby som to zhrnula.

NAC-
GSE-
PROBIOTIKA-
OREGANOVY OLEJ-
MIKROVLAKNINY+enzymi??

ak by som mohla poprosit, tak by som este bola rada ,ak by ste mi poslali link na NAC ....

dakujem

Naposledy upravil: Marla (2013-01-02 17:08:20)



27

Re: Streptokok v pošve

Tu mas napr jeden, bez roznych nepotrebnych e-ciek, ktore do toho farmacia pridava.
http://www.iherb.com/Now-Foods-NAC-Crit … caps/37836
Vacsie balenie je momentalne vypredane, takze mozno a par tyzdnov ho budu mat.
http://www.iherb.com/Now-Foods-NAC-600-mg-250-Vcaps/694
Ja pouzivam toto, lacnejsie
https://www.swansonvitamins.com/swanson … g-100-caps
ale zialbohu pre vas na Slovensku ma Swanson vysoke postovne



28

Re: Streptokok v pošve

Dobrý deň rng, prosím Vás čo mám robiť ak najprv som mala v pošve nasledovné baktérie enterococcus faecalis a escherichia coli, preliečili ma antibiotikami Unasyn a Taroflox, ďalší výter obsahoval znova escherichiu coli, znova som brala Taroflox a Unasyn, potom z výteru vyšla klebsiella pneumoniae dali mi nato antibiotiká Medoclav, ďalší výter ukázal, že klebsiella tam už nieje ale sú tam ďalšie baktérie Streptococccus agalactiae masívne a gram negatívne paličky, už som zúfalá, ohnisko za ohniskom, vraveli, že tá klebsiela a enterokoky možno prekrývali to ohnisko, v pošve ma to straašne páli, nemôžem v noci spať a to sa musím ešte aj učiť, lebo študujem 4.rok na technickej univerzite, prosím čo by bolo podľa Vás správne nasadiť? Brala som GSe od higher nature, ale nepomohlo, zrejme to nebolo to pravé citricidal, zatiaľ neberiem žiadne antibiotiká, lebo ešte len dnes prišiel výter s tým streptokokom agalactiae a gramnegatívnymi paličkami, ale zrejme mi nasadia antibiotiká, aké konkrétne by ste mi odporučali doplnky k tomu brať, kúpila som si hlivu ustricovú, celaskon, yb pearls probiotika, nic nepomaha, kupit si citricidal zo stránky www.hoogle.sk ? ak áno môžem ho užívať napr. s antibiotikami? alebo aké ešte iné doplnky si mám dokúpiť, najlepšie by bolo zo SR? Ďakujem veľmi pekne



29

Re: Streptokok v pošve

Pravdepodobne ti antibiotika vynicili crevnu floru a tak dali zelenu skodlivym kulturam.

Takze pravy citricidal najdes tu: http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm ta koncentracia je 35 kvapiek na 1 liter vody, takuto koncentraciu mozes pouzivat na kvapkanie do oci, usi, nosa, na vyplachy a samozrejme na pitie. Ale pit to treba po malych glchoch (napriklad kazdych 15 minut) cez den.

Vyborny antimikrobialny prostriedok na crevne nakazy a na nakazy v mocovom ustrojenstve je berberine: http://www.hoogle.sk/Berberine-berberin … s-d735.htm davkovanie je 2x1 gram za den, t.j. 5 kapsul rozdlenych do viacero davok pocas dna
Urcite sa bude hodit nieco na odmaskovanie ako NAC: http://www.hoogle.sk/NAC-N-acetyl-L-cys … g-d430.htm davka 2x600mg az 1200 mg za den, t.j. 2x1 az 2 kapsule denne

Este by som pridal pre istotu aj oreganovy olej: http://www.hoogle.sk/Oreganovy-olej-90-tabl-d208.htm davka 3x2 tobolky denne, vzdy s jedlom

A velmi dolezita je naprava crevej flore, ktora nam produkuje az 70 % protilatok do celeho tela, takze treba este dokupit aj kvalitneňe probiotika: http://www.hoogle.sk/Probiotika-30-Bill … s-d684.htm 1 kapsula vecer s jablkom alebo s kuskom jablka
A samozrejme nasadzat probiotika nestaci, ale treba ich aj zivit aby sa mohli rozmnozovat a tak uzdravit crevnu floru, takze traba pravidelne doplnovat aj mikrovlakniny, tu na SK najdes psyllium, ovsenu vlakninu a inulin: http://www.vemica.eu/eshop/vyrobky-s-vlakninou alebo http://www.aspsk.sk/eshop/category/48-vlakniny

A este jedna dolezita vec nepouzivaj antimikrobialne doplnky spolu s probiotikami, tam musis dat odstup aspon 3-4 hodiny.



30

Re: Streptokok v pošve

Ďakujem veľmi pekne, zaobstarám si, snáď to pomôže, lebo už som zúfalá hmm a to pálenie je neskutočné hmm



31

Re: Streptokok v pošve

a ak by náhodou môžem ten citricidal používať s antibiotikami? Ďakujem pekne



32

Re: Streptokok v pošve

Samozrejme ze mozes, hoci ja by som atb nepouzival, lebo citricidal ho viac ako nahradi.
Naviac atb znicia crevnu probioticku floru, co znacne oslabi imunitu, zatial co citricidal spravne davkovany to nespravi.



33

Re: Streptokok v pošve

rozumiem, ďakujem veľmi veľmi pekne za radu, snáď sa z toho nejako dostanem sad len jedno by ma zaujímalo, čo spôsobuje všetky tie baktérie, nikdy som problémy nemala a zrazu sa objavili enterokoky, e-coli, klebsiella, streptokok a všetko sa uchytilo v pošve hmm



34

Re: Streptokok v pošve

ešte by som chcela vedieť,  prosím akurát sa chystám objednať citricidal z http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm  len by som sa chcela spýtať je to ten pravý citricidal? na stránke v obrázku píše, že obsahuje quaternary compound, tak ak to spĺňa mal by byť pravý však? Pietro prosím skúšal si ten pokus s kvasením, či ide o pravosť? Ďakujem krásne za odpoveď.



35

Re: Streptokok v pošve

bebuľka napísal(a):

ešte by som chcela vedieť,  prosím akurát sa chystám objednať citricidal z http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … l-d539.htm  len by som sa chcela spýtať je to ten pravý citricidal? na stránke v obrázku píše, že obsahuje quaternary compound, tak ak to spĺňa mal by byť pravý však? Pietro prosím skúšal si ten pokus s kvasením, či ide o pravosť? Ďakujem krásne za odpoveď.

Ano, tento je pravy citricidal, co si uviedla a robil som aj test ucinnosti s kvasnicami, ktory potvrdil pravost citricidalu, aj som vysledok napisal na forum, pozri moj prispevok: http://rng.jecool.net/viewtopic.php?pid=42226#p42226



36

Re: Streptokok v pošve

Bebulka, zijeme vo svete mikrobov, ktore su neustale okolo nas a v nas, tomu sa nedas zabranit inac, nerz posilnenim imunity tj najma vybudovanim dobrej probiotickej flory v crevach, co nam poskytne az 70% vsetkych protilatok proti neziaducim=skodlivym mikrobom, o ostatok sa stara telo vyrobou imunoglobulinov a roznycy bielych krviniek, co tiez likviduju neziaduce mikroby. No a samozrejme v prirode su rozne latky, ktore nam v tom boji mozu pomoct.



37

Re: Streptokok v pošve

ďakujem pekne Pietro, čiže si objednám citricidal zo stranky hoogle.sk.....dnes som skúsila spraviť  ten test citricidalu, ktorý som užívala a nepomohol mi, objednala som si ho zo stránky http://www.liecivemasti.com/products/ci … pky-45-ml/ ...po hodine mi to začalo tak bublať ako minerálka, nenabublalo mi to, len to začalo robiť také bublinky ako má sýtená minerálka aj tebe to tak robilo?



38

Re: Streptokok v pošve

ach veru rng, nedá sa tomu nijak zabrániť sad, musím ako píšeš si neustále posilňovať imunitu...našla som aj taký prípravok, rozmýšľala som, či ho nevyskúšať http://www.delta-medical.eu/eshop/imuni … oda-125-ml



39

Re: Streptokok v pošve

Colostrum je dobre, ale toto tekute nemecke je pridrahe.
Osobne odporucam radsej 2 x tak koncentrovane praskove(neplatis za vodu) a dobra znacka je Novozealandske firmy  Symbiotic .
Davky co odporucam zacinaju od 15 gramov prasku a pouziva sa to nie na bezne posilnovanie imunity ale v kritickych stavoch alebo  pri nebezpecnych chorobach.

Teda  najprv by som adresoval vybudovanie dobrej probiotickej crevnej flory, co potrebuje bez vynimky kazdy.

Naposledy upravil: RNG (2015-03-28 17:45:55)



40

Re: Streptokok v pošve

super,  ďakujem veľmi pekne za pomoc, určite ho vyskúšam, lebo to pálenie je neznesiteľné a už sa nedá vydržať sad dozvedela som sa ešte včera, ked spravili presnu citlivost,  že ako som písala v pošve mám streptococcus agalactiae a gram negatívnu paličku - ktorou je klebsiella pneumoniae sad vôbec sa nepreliečila zrejme, strašné dačo, ale verím, že ten citricidal mi ju pomôže konečne vyhubiť, lebo antibiotiká sú svinstvo a aj tak nezaberajú sad

Naposledy upravil: bebuľka (2015-03-28 18:36:50)



41

Re: Streptokok v pošve

Problem s mnohymi bakterismi je , ze sa naucia spajat do vacsich celkov a spolocne branit maskovanim. Takze treba pouzivat odmaskovace, NAC a rozne enzymy, najma serrapaptazu, aby si ich odhalil a aby sa do nich rozne antimikrobialne latky vedeli dostat.
Mozno by si mala brat aj oreganovy olej, lebo tento prchavy olej sa vie dostat aj cez rozne maskovania, kam sa vodne roztoky antimikrobialnych latok nevedia dostat v dostatocnom mnozstve.
Streptokok agalactie sa tiez takto zdruzuje a spolocne maskuje do biofilmov

Naposledy upravil: RNG (2015-03-28 22:26:15)



42

Re: Streptokok v pošve

rozumiem, tak prosím rng, stačí ak si zvolím zatiaľ takúto kombináciu liekov? teda citricidal zo stránky www.hoogle.sk,  odmaskovač NAC, oreganovy olej, mikrovlákninu a probiotiká?  mám šancu to takouto kombináciou vyhubiť? ak áno tak dávkovanie stačí také ako napísal Pietro však? nieje potrebné zvyšovať dávku, či? a teda že, citricidal 35 kvapiek na liter vody, NAC 2x1 kapsulu denne, oreganovy olej 3x2 tobolky denne? Ďakujem pekne

Naposledy upravil: bebuľka (2015-03-29 11:31:06)



43

Re: Streptokok v pošve

To je spravna kombinaciqa na vyhubenie roznych skodlivych mikrobov v crevach, ale je ucinna len vtedy dlhodobo, ked mas v zaludku dost kyselin, inac dostavas zvonku neustale nove skodlive mikroby zo surovych zelenin a ovoci, a tie ti po case znicia znovu tu crevnu floru.



44

Re: Streptokok v pošve

ďakujem rng, ešte by som sa chcela spýtať ako dlho mám užívať takú kombináciu, koľko dní? a ako mám docieliť, aby táto kombinácia mala dlhodobý efekt?  je nejaký spôsob,  aby som sa udržala zdravá dlhodobo?
a ešte ma napadlo, ze sa spýtam, bolo mi dokonca navrhnuté aby som svoj imunitný systém naštartovala bratím mlieka nutrilon 3, ktorý je určený pre malé deti, vraj obsahuje širokú zmes vitamínov atď., ktoré mi pomôžu posilniť imunitný systém, čo si o tom myslíš? môžem ako 24 ročná žena také užívať? malo by to nejaký efekt, ked je to určené pre malé deti? Ďakujem pekne

Naposledy upravil: bebuľka (2015-03-30 11:21:28)



45

Re: Streptokok v pošve

Bebulka, ked porazis svoje sucasne nakazy, a budes sa dobre stravovat a podporovat dobre travenie, tak co ti mozem odporucit je doplnanie si niektorych  zivin, co mame v dnesnej potrave malo tj zinok, jod selen bor, vitaminy C E D-3 K-2 mikrovlakniny a probiotika a tym sa ti zlepsi imunita a telo je vseobecne posilnene vo svojej normalnej cinnosti. Ostatok dostanes z potravy,ked mas spravnu a pestru dietu.



46

Re: Streptokok v pošve

bebuľka napísal(a):

ďakujem pekne Pietro, čiže si objednám citricidal zo stranky hoogle.sk.....dnes som skúsila spraviť  ten test citricidalu, ktorý som užívala a nepomohol mi, objednala som si ho zo stránky http://www.liecivemasti.com/products/ci … pky-45-ml/ ...po hodine mi to začalo tak bublať ako minerálka, nenabublalo mi to, len to začalo robiť také bublinky ako má sýtená minerálka aj tebe to tak robilo?

Ahoj bebulka, ten "citricidal" co si uviedla nie je pravy, tam su len polyfenoly, ktore su sice antimikrobialne, ale len mierne, takze, preto tym testom nepresiel a zacalo ti to bublat.

Ale ten z Hoogle, tam boli polyfenoly zmene na kvaternialne zluceniny, ktore su radovo ucinnejsie.

Naposledy upravil: Pietro (2015-03-31 07:01:21)



47

Re: Streptokok v pošve

Tak to je , zialbohu.



48

Re: Streptokok v pošve

ďakujem pekne Rng aj tebe Pietro, áno, myslela som si, keďže mi nepomohol, užívala som ho dva týždne dozadu, preto ma napadlo, že spravím ten test, dnes mi prišla zásielka citricidal z hoogle.sk, odmaskovač nac, oreganovy olej a probiotika, začala som to užívať, ten citricidal, ktorý mi dnes prišiel z hoogle.sk  je oveľa viac horkejší ako ten nepravý ktorý som užívala zo stranky liecivemasti, verím, že ma táto kombinácia vylieči



49

Re: Streptokok v pošve

Drzim palce.



50

Re: Streptokok v pošve

dobrý deň pán Rng, chcela by som vás veľmi pekne poprosiť o radu, už od februára ma trápi klebsiella v pošve , nezabrali na nu ani 4 druhy antibiotík, po neúspechu s liekmi som si kúpila citricidal od biochem research a nac odmaskovač, k tomu som pridala aj kvalitné probiotiká, o ktorých sme tu skôr písali, nezabrali ani to sad , klebsiella mi aj napriek tomu dokonca prešla na močové cesty a niesom schopná sa normálne vymočiť iba pod sprchou,  užívam momentálne autovakcínu, sú tam 4 ampulky, teraz som na tretej, pálenie pri močení trocha ustúpilo, ale aj tak mi to nedá správať, preto rozmýšľam či nekúpim kvapky mms, prosím ťa Rng, čo by si mi navrhoval, dobrať autovakcínu a potom kúpiť kvapky mms, alebo sa tie kvapky mms môžu kombinovať s autovakcínou? Dakujem veľmi pekne