1

Téma: GSE vs Seroquel

Zdravim RNG chcem sa opytat na GSE interakciu s Seroquelom.
Beriem Seroquel 200mg vecer a v letaku sa pise pocas liecby neuzivat grapfruit. dzus.
Grapfruitova stava, ze vraj blokuje 2 enzymy v crevach a potom sa liek vstrebe cely do krvneho obehu nie postupne
a moze nastat toxicita.
Mozem uzivat GSE od rana 8:00 dajme tomu do 16:00 a vecer zobrat o 21:00 ten Seroquel vzhladom na tie
blokovacie enzymy alebo vobec radsej neuzivat GSE. A neviem ci je rozdiel brat grapfruit. stava a GSE extrakt z jadierok ?
Kolko hodin by trebalo na to aby uz GSE eliminoval z criev a neblokoval tie enzymy v crevach aby som mohol uzit liek a
este tiez to iste by som sa opytal tiez na Koloidne Striebro to tiez blokuje nejaky Enzym vzhladom na seroquel a
tiez aj na tricylick. antidepresiva interakcia GSE a Koloidne Striebro?
Dakujem za radu s pozdravom Leung.



2

Re: GSE vs Seroquel

Co blokuje pecenove enzymy, ktore odstranuju rozne chemicke lieky v tele je narangin. Obsah naranginu je vysoky v stave a kore grapefruitu, ale v povodnom originalnom  GSE je minimalny. Nema to nic spolocvne s absorbciou ale naopak s odstranovanim roznych chemikalii z tela, ktore sa bez tych enzymov hromadia do velmi skodlivych hladin, miesto len ciastocne skodlivych.
Na ukludnenie mozgovej cinnosti p[ri bipolarnych a schizofrenii pomaha aj Picamilon(2 x 150 mg), L-theanine ( 2 x 300 mg) a vitaminy B-3(inositol hexaniacinate, 2 x 500 mg)
Doplnky proti chemickym liekom nemaju postranne skodlive ucinky



3

Re: GSE vs Seroquel

Rng prosim ta moze sa GSE kombinovat s antibiotikami,napr.zinnatom?dakujem indiga



4

Re: GSE vs Seroquel

Kludne. Zinnat je cefuroxime/cephalosporine, pribuzne penicilinu.
Niet ziadnych znamych interakcii  citricidalu s nimi v literature uvedenych, okrem bezneho nepotvrdeneho bububu.



5

Re: GSE vs Seroquel

Chcem sa spytat..niekde som od vas citala ze pri pseudomonas aeruginosa je ucinne GSE len vo velmi vysokych davkach,ktore su natolko horke ze sa nedaju vypit..ale existuje GSE v tabletach ktore by sa eventualne dalo brat aj vo vysokych davkach..zaujima ma strop do ktoreho sa da ist bez porusenia zdravia..samozrejme popritom brat vecer silne probiotika...Dakujem



6

Re: GSE vs Seroquel

Davka LD50(tj tolko, ze to otravi polovicu subjektov je az 5 gramov na kilogram vahy, samozrejme to bolo zistovane na potkanoch a nie ludoch, ale jasne to naznacuje, ze skodliva davka voci bezne odporucanej je radove ovela vyssia.
Co sa tyka koncentracie, aj tabletkami sa neda v celom tele dosiahnut verlmi vyse 200 ppm(200 mg citricidalu  na kilogram vahy) a pseudomonas potrebuje na znicenie ovela viac
http://www.rng.nazory.eu/citricidal
Takze na to treba ine antimikrobialne, odporucam skor budovat crevnu floru a pripadne brat oreganovy olej, graviolu  a berberine.
http://www.remedy-bladder-infection.com/oregano.html
Povrchova infekcia pseudomonas bola likvidovana ucinne  jodom, peroxidmi a medom.
Pri cystickej fibroze , kde su v plucach biofilmy z Pseudomonas aeruginosa skusali aj vceliu matersku kasicku(royal jelly) aj cesnak a zrejme je aj plno inych, ale zialbohu vysledky takychto vyskumov konkurujucim chemickym liekom sa skor zatajuju, nez uverejnia.

Naposledy upravil: RNG (2012-07-15 19:14:05)



7

Re: GSE vs Seroquel

Berberine...na co presne pomaha ,pod akym nazvom ho dostat a ake je ucinne davkovanie?Treba ho brat v kombinacii alebo moze pomoct aj samostatne brany?

Nasla som niejake informacie o nom na nete...spominaju tam doplnok  Glycosolve ,ale nenasla som ho na iherbe,ani healthdesigns ho nema...

Prijala by som viac informacii o liecebnych ucinkoch...je to pomocne aj pri buseni srdca?Plati stale to iste davkovanie pri roznych tazkostiach?Vdaka

Naposledy upravil: Sisa 24 (2012-07-18 22:27:20)



8

Re: GSE vs Seroquel

Berberine je vytazok z brusnic alevo roznych inych rastlin , ako napr Oregano grapes.
Je to antimikrobialna latka a ma plno inych ucinkov, pozri na
http://en.wikipedia.org/wiki/Berberine
Ja ho pouzivam najma na zvysenie viralnej imunity, podporu dobrej crevnej flory, a pre to, ze je dobry na cukrovku DM2, ktoru mam dlhe roky. Naviac je udajne dobry proiti rakovinam a Alzheimerovej chorobe.
Ja som ho kupil prvy raz tu a pouzivam ho len asi 2 mesiace, aj to nepravidelne.
http://www.swansonvitamins.com/SW1411/ItemDetail



9

Re: GSE vs Seroquel

Ake je ucinne davkovanie pri infekciach ?Vdaka!



10

Re: GSE vs Seroquel

Najmenej 2 x 500 mg. Ale mam na to primalo informacii, vychadzam najma z obsahu berberinu v brusniciach a davok brusnic na potlacenie urinarnych infekcii. Zatial to skusam na sebe, v pripade hnacky, ako rychlo ju to zastavi a zda sa, ze zatial velmi rychlo. Zialbohu moje lekarske zdroje o tom zatial este nepisali dostatrocne, takze musim expreimentovat na sebe ako pokusny kralik. Na stastie sa vzdy jedna o neskodne potravinove doplnky, tj jedine, co sa  moze stat, ze nezaberu.
Podporuje ma pri tom napr toto, kde dr Sahelian hodnoti berberine velmi vysoko.
http://www.raysahelian.com/berberine.html



11

Re: GSE vs Seroquel

Prosím ako užívať 5HTP pri poruche spánku? Trpím poruchou SNJ (syndróm nočného jedenia), pravidelne v noci sa budím 2-3x. Nočné jedenie je u mňa nekontrolovateľné, nedá sa ovládať a ráno si takmer nič nepamätám (len keď vidím obaly z jedla, ktoré v noci zjem. V noci zjem čokoľvek, bez ohľadu na pestrosť, množstvo a kalorickú hodnotu potravín). Vopred veľmi pekne ďakujem za radu.



12

Re: GSE vs Seroquel

Nuz 5-HTP ti moze pomoct k tvrdsiemu spanku, lebo telo si z neho vyrobi melatonin. Dolezite je ale pohybovat sa cez den na silnom svetle a v noci spat v uplnej tme.
Nejedz vyrobky z jemnej muky a cukrov, tie davaju po par hodinach pocit zraveho hladu. Nizkoglycemicke produkty su lepsie, lebo uvolnuju cukry postupne a nemas potom dlho hlad. Celozrnne, hrubozrnne a podobne.