1

Téma: Chronická tonsilitída

Zdravím NRG,
Bolo mi diagnostikovaná táto choroba. S príznakov by som spomenul ešte: stála bolesť hrdla, únava, potenie, nejaké suché miesta na koži. Z výteru mandlí mi vyšiel zlatý stafylokok.
Lekárka chce vybrať mandle. Ja sa do toho až tak nehrniem, pretože by som to chcel nejako inak vyliečiť.
Mám 30 r. výšku 173 cm a 75 kg.
Niečo som už čítal o GSE, CITRICIDAL.
Viete mi poradiť s liečbou?
Ďakujem



2

Re: Chronická tonsilitída

Stafylokoky, vcitane antibioticky odolneho MRSA sa daju pomerne velmi lahko znicit citricidalom.
Odporucam koncentraciu 35 kvapiek do litra vody, vypit po malickych glgoch pocas celeho dna. Tj od rana do asi 6 hodine vecer. Na noc si dat silne probiotikum s kuskom jablka.
Citricidal mozes v Europe dostat napr z ceskej firmy Centum Regenerace

http://www.regeneracetabor.cz/obchod/pr … cts_id=461
alebo roznych inych zdrojov , najma z USA, najdi si na  Google.com

Pripadne by som odporucil brat zaroven aj oreganovy olej, lebo s jednou nakazou sa zvezu casto aj dalsie.

A ako vsetkym radim kazdemu brat to minimum, co nam v strave chyba, zinok, selen, jod a probiotika
Pripadne aj vitamin C, E a extra vlakniny, hlavne tym, co sa chcu dozit dlhsie.



3

Re: Chronická tonsilitída

a este na biozdravie.sk som nasiel 4oz gse za 23euro ale je tam este plus 8 postovne ale aj tak je to 118ml. ale stale je to 3 krat vacsi objem ako z centrum regenerace citricidal 20ml-560kc s postovnym. inac z citricidalu mi presiel srtafylokok v nose



4

Re: Chronická tonsilitída

Je to este stale pridrahe, vzhladom na ceny v USA. Dufam, ze ten ponukany 4 ozs produkt je povodny GSE z NutriBiotics, lebo Nemci zacali vyrabat nieco navonok podobne pod menom GSE, ale ani zdaleka nie tak ucinne.
Je tam sice vytazok z grapefruitovych semien, ale nie patentovane aktivovany, ako je v povodnom citricidale, ktory pouziva firma NutriBiotics.

Naposledy upravil: RNG (2009-08-25 17:11:00)



5

Re: Chronická tonsilitída

dobrý de**ň,
lekári mi zistili z výterov LEN kvasinku a plesne - vzhľadom na cca mesiac pretrvávjúcu angínu a problémy s HCD trvajúcimi cca 2 roky ( takmer neustále zápúaly dutín a hrdla) a asi 15 dávok ATB, ktoré mi naordinovali, mi odporúča výber mandlí. môj otec to zažil a všetky infekcie mu idú priamo na priedušky a pľúca. nechcem to. už beriem ALA a silimax so selénom, mám ja oreganový olej. bude to stačiť na vyčistenie tela?



6

Re: Chronická tonsilitída

Premnozene kvasinky a plesne su priamy vysledok pouzivania atb. ktore sice znicia bakterie(dobre aj zle), ale tum daju "zelenu" plesniam a kvasinkam a tiez bakteriam, ktore su atb rezistentne.
3x100 mg carvacrolu obvukle tie problemy vyynici. Pozri zaroven aj na temu infekcie, kde pisem, ze casto maju tieto nakazy permanentny zdroj v prinosnych dutinach, kde preziju vsetky lieky a znova a znova reinfikuju.
http://rng.nazory.eu/infekcie



7

Re: Chronická tonsilitída

Pan Rng, moj 4rocny syn ma stale anginy,krcny lekar zakazdym co k nemu ideme tak povie stale ze mu ich treba odstranit,zmenila som krcneho a ten povedal ze von dat tie mandle je velmi skoro ,ale ze vyberie nosnu a ako budu vyberat tu nosnu tak tie krcne trochu popalia aby sa zmensili,doteraz sme cakali na datum 5.6,to je datum kedy mal by byt zakrok,ale stalo sa to ze dostal mononukleozu,dnes zistenu,od pondelka ideme do nemocnice na izolacku.Tak m prosim vas poradte ako syncekovi pomoct co najucinnejsie aby nebolo komplikacii,velmi sao neho bojim,ake doplnky ku liecbe odporucate a kolko gramov ma 20 kg..Momentalne ma len opuch uzlin pri krku,teplotu nema, a dnes mu pichli muskularne hydrokortizon,zajtra mame ist este na jednu davku.Dakujem za radu.



8

Re: Chronická tonsilitída

Este by som chcela doplnit,ze syn ma alergiu na vajecny bielok,prejavujucou sa ako keby sa zihlavou popalil a to po celom tele,asi tak 8 mesiacov potom co prekonal suchy zapal pluc a uz som u neho postrehla aj aso tak 3 krat opuch semmennikov za posledny polrok,moze vsetko spolu suvisiet?Poradte mi prosim.Dakujem



9

Re: Chronická tonsilitída

Na nakazu v hrdle treba adresovat nakazy v prinosnych dutinach(adresovat mozno kvapkami roztoku GSE), odkial sa dostavaju inde s hlienami a kde sa mozu zdrzovat aj mesiace, atb ustne brane ich vobec nedosiahne.
http://www.rng.nazory.eu/infekcie  to vedie nielen k zapalu mandli, hrdla a kaslu, ale aj k zapalu pluc.
Na viralne infekcie treba zvysovat viralnu imunitu, pozri na
http://www.rng.nazory.eu/herpes
Osobne drzim ester C stale v zasobe(davka pri viralnej infekcii je na dospeleho 1 gram za hodinu) a samozrejme aj chagu a najma chaparal.
Ale viacero inych uvedenych moze tak isto potlacit virus, ako tieto super silne antiviralne.



10

Re: Chronická tonsilitída

Pan RNG, a neviete mi kde by som to zohnala?Kde to drzia, ten ester C,chagu,chaparal,GSE ?A este by som sa chcela spytat, to vsetko naraz brat?Alebo skusat postupne.Dakujem.



11

Re: Chronická tonsilitída

Zdroje na rozne najdes na strane
http://www.rng.nazory.eu/kde-kupit-potravinove-doplnky
Potravinove doplnky sa beru podla, potreby a pri neznamej chorobe na mna lezucej pouzijem okamzite a vsetko, predsa nebudem riskovat, ze som nahodou neadresoval nieco. Po dni-dvoch clovek vie, co ma brat dalej, na kasel oregano, na hnacky GSE, collostrum a probiotika,a samozrejm e zakladne doplonky, tj toho co stale potrebujeme a nedostaneme v jedle dost odporucam brat samozrejme stale
ako selen, zinok, jod, vitaminy C,E a D-3, mikrovlakniny kazdodenne  a obcas nasadit probiotika a raz za tyzden si precistit cievy lyzicou lecitinu, lebo az vyse polovice ludi zomiera na rozne formy zapchatia ciev(porazky, infarkty, zlyhania nedokrvenych organov)
Brezy a chaga(Inonotuus obliquus= hrdzavec sikmy) rastu aj na Slovensku, nechapam, preco to tam nie je na trhu dosial. Asi sa farmacii a lekarom podobne ako v USA dari tieto potlacat. Najma v priade betulinu z brezovej bielej vrchnej kory je to absurdne, ved ta biela farba a prasok je cisty betulin! A da sa aj podomacky luhovat v alkohole.