1

Téma: rakovina vajecnikov-recidiva

Dobry den,
svagrine diagnostikovali pred rokom rakovinu vajecnikov.Asi pol roka po prvej chemoterapii nastala recidiva.Momentalne berie druhy ciklus chemoterapie.
rozhodla sa pre metabolicku liecbu a tymto sa chcem opytat,ci mi neviete poradit,ake doplnky by k tejto liecbe este potrebovala.Momentalne mame:1x Bio-Acidophilus Forte Plus probiotika, Megazyme Forte Plus,Vitamin D-3  5000
; Bio-antioxidant 2000, Vitamín A a E emulzia
Lugol roztok,flaxseed oil,askorbat horecnaty,semiacka marhul
Momentalne sa chystam objednat vitamin C ester a preto by ma zaujimalo,co este k tomu doobjednat,co by jej mohlo este pomoct aby sme to nemuseli robit na viac krat.Tiez by ma zaujimalo,ci neexistuje nieco,co ma podobny ucinok ,ako b17 ,ale je cenovo prijatelnejsie.tiez by som to objednala.
Mozte mi prosim odporucit aj nejake  konkretne stranky,kde to kupit,aby to bolo kvalitne?dakujem



2

Re: rakovina vajecnikov-recidiva

Rakovina sa vytvara v zamorenych telach, rakovina spojena s hormonamu(vajecniky, prsia, maternica) naviac je aj vec pooblaznenych alebo umelych hormonov.
Viac najdes na      http://rng.nazory.eu/rakovina/?offset=20

Takze prva vec je adresovat cistenie tela silnymi enzymami, ako napr 8 az 12 gramov ekvivalent pancreatinu na prazdny zaludok, najlepsie entericky pokryteho, lebo pancreatin sa znacne nici kyselinami.
A DIM (2 x 100 mg) alebo I3C(600 mg) na adresovanie tych hormonov.

Cistenie pecene protokolom dr Berksona a branie mikrovlaknin, ako napr arabinogalaktany, 20 mg s litrom vody pri tom tiez pomaha.

Nuz a samotne adresovanie rakovinnych buniek telesnou obranou sa da posilit posilnenim tvorby a aktivity nasich vlastnych bielychj krviniek betaglukanmi (3 x 500 mg)

Potom je plno cytotoxickych latok, ktore utocia na samotny nador, ako napr graviola, Paw-Paw, chaga, betulin, B-17, silne oxidatory, ako peroxid vodika a chloraty(zname ako MMS1 a MMS2)
A pomocne su aj rozne ine latky, ako citral, monolaurin, seanol,jod, vitamin C a hromada roznych antioxidantov.

Moj osobny vyber je ako pre kazdeho, doplnky selenu, zinku jodu, vitaminy C, E D-3, rybacie oleje, mikrovlakniny, obcas probiotika
Plus tie hore uvedene protirakovinne specificky,
minimum graviola (6 gramov) -a N-tense(6 kapsul), betaglukany(3 x 500 mg) a samozrejme co najviac silnych enzymov. A pit roztok arabinogalaktanov, ktore su svojim sposobom tiez protirakovinne, hoci su uvadzane povacsine len ako mikrovlaknina na cistenie tela a vyzivu probiotik.
No a kazdodenna alkalizacia, najma skoro rano lyzicka Kalinatu v pol litri vody.S davkou silnych enzymov na prazdny zaludok.Tak je to najucinnejsie.
A jest az 2 hodiny neskor, hodne zelenin a zeleninovych stiav, menej sladkeho ovocia a radsej rozne bobuloviny(cucoriedky, maliny, brusnice, cernice...) pre ich vysoky obsah antioxidantov, od karotenoidov az po prti rakovinne anto a proantokyanidy, co su v jadierkach tychto a inych. Preto ucinnejsie je brat tieto bobuloviny dokonale rozslahane na mixeri. Nuz a podla moznosti co najmenej masa, syrov a cukru. To okysluje telo a krmi rakovinu. Ale osobne hladovku neodporucam, lebo to oslabuje telo a v boji s rakovinou sa neoplati ani zamorovat telo(chemoterapia, chemicke lieky), ani ho oslabovat



3

Re: rakovina vajecnikov-recidiva

Zdroje menovanych su napr iherb(enzymy, betaglukany-NOW, rozne antioxidantym najma extrakt z hroznovych jadierok a elagitanin z jadierok granatoveho jablka, Graviola, N-tense a rozne ine.
Tiez Swansonvitamins.com ktory ma sice drtahe postovne, ale nizsie ceny menovanych, najma ma velmi lacny arabinogalaktan.