1

Téma: Doplnky na podporu chudnutia...

Chcem sa spytat na vas nazor na "Reloru"od Swansonu..co je ucinnejsie Relora alebo Hoddia?



2

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

To je zialbohu individualne. Relora pracuje na potlacani stresu a tym stresoveho hormonu cortizolu, hodia nejak potlaca signal hladu(satierol). Su aj ine na chudnutie, ako napr dobra zmes
http://www.swansonvitamins.com/NWF105/ItemDetail?n=0      tiez
7-keto DHEA, rozne na termogeneraciu s kofeinom,hydroxy citricka kyselina proti ukladaniu tukov, tak isto  CLA(tonalin), phaseolin proti traveniu skrobovin, vytazky zo zeleneho caju a alfa lipoicka kyselina a podobne.
Samozrejme, ziadne nie su zazrak a najlepsie pracuje kombinacia viacerych s cvicenim.



3

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

Uz par tyzdnov mavam pod ocami vacky...uplne mi to zmenilo vzhlad...z coho to moze byt?Co by mohlo na to pomoct?Vdaka...



4

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

To je tazka otazka, moze to byt ciste len nedostatok spanku, moze to byt hormonalne nejak podmienene, moze to byt cirkulacna zalezitost, najma lymfaticke nedostatky atd.



5

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

RNG:
rad by som sa opytal na skodlivost KETO 7. Je to fakt bezpecne, bez vedlajsich ucinkov? Niekde na iherbe vo feedbackoch som nasiel ku KETO 7 varovanie, ze sa robila nejaka studia a ze moze byt nebezpecny.
Vdaka za info.



6

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

Nuz ja neviem, ja osobne ho obcas pouzivam prave pre to, ze je to bezpecna forma DHEA, lebo nesposobuje priamo hormonalne zmeny. Varovanie je vseobecne, a vychadzxas z tlaku, ktory vyvijaju proti vsetkym prohormonalnym doplnkom, ktore konkuruju hormonalnym liekom. Do Europy sa do vacsiny krajin dokonca podarilo zakazat dovoz DHEA.
Keby DHEA alebo 1 keto DHEA boli naozaj nebezpecne, nasa FDA by ich davno zakazali, keby mali co len zbetku dovodov. FDA je dnes skoro kompletne ovladana zaujmami farmaceutickeho priemyslu a sustavne striehne na to, ako by doplnky obmedzila alebo zakazala.Lenze pterebuje na to dokazy,alebo aspon silne podozrenie, inac im to neprejde na sude.



7

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

Jedna sa u tychto produktov o zelenu kavu, neprazenu ? Nieje to niekde jasne napisane, ale ked pisu natural, tak by mala byt zelena, nie ?
http://www.iherb.com/Audubon-Premium-Co … 31730?at=0
http://www.iherb.com/Organic-Coffee-Co- … 34324?at=0



8

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

To je normalna prazena kava, len je zo zdrojov, kde sa pestuje organicky.



9

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

je to chaoticke, ked to presne nenapisu .. lebo u niektorych balickov ta firma pise silne prazena, jemne prazena a podobne...



10

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

Zelena kava chuti ako caj, vobec nie , ako kava. Preto ju velmi zriedka vobec najdes . Jedine ked ku[pujes zelenu kavu na prazenie vo velkom.
Inac melie sa velmi tazko, ja som spalil uz 2 mlynky s nou.
Teraz ju nakladam do vodky na mesiac, az potom ju sekam na kvalitnom vysokovykonnom mixeri.



11

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

No chcel by som ju kupit ... bludicka sem davala nejake odkazy, no je to sakra drahe...
A moj stary mlyncek by som uz potreboval znicit ... ma zsi 30 rokov a slaby vykon smile)))



12

Re: Doplnky na podporu chudnutia...

Ja hovorim o naozaj dobrych mlyncekoch co som znicil. Na zelenu kavy pomozu asi len gulove priemyselne mlyny, Je totiz tvrde ako tvrde drevo
Slovenske praziarne ju iste objednavaju zelenu, mozno by ti predali trochu.