1

Téma: rastovy hormon

Zdravim .Chcela by som Vas poprosit na nazor na tento vyrobok.Vopred dakujem. 
V súčasnosti je dostupný na praktické zoznámenie sa s jeho účinkami v predajni výrobcu.

Produkt neobsahuje syntetický rastový hormón, ale dôležité živiny na podporu prirodzeného vylučovania rastového hormónu ako aminokyseliny, ktoré vyvíjajú synergický účinok spolu s rastlinou Tribulus Terrestris.

Všetky použité aminokyseliny (L-arginin, L-ornitin, L-lysin, L-glycin, L-leucin, ) prirodzene zvyšujú hladinu rastového hormónu v tele.

Rastový hormón podporuje proteosyntézu, zvýšenie množstva svalovej hmoty, rozklad telesného tuku a zlepšenie regenerácie. K maximálnemu účinku rastového hormónu dochádza počas hlbokého spánku.

GABA stimuluje produkciu ľudského rastového hormónu (HGH).

Výrobok pre bežné užívanie na Slovensku je v schvaľovacom procese.



Zloženie:

GABA
Glycín
Mucuna pruriens
Glutamín
Leucín
Tyrozín
Valín
Lyzín
Ornitín
Arginín
Astragalus
Sójový lecitín
Tribulus
MSM
Cordyceps
Resveratrol
Zinok
Chróm
Stearan horečna



2

Re: rastovy hormon

Nepoznam naozajstne zlozenie tohoto vyrobku, ale naozaj uzitocne na zvysenie vylucovania hGH je zvysenie hladiny hormonu dopaminu, a to sa dosiahne doplnkom L-dopa, vytazkom z fazule mucuna pruriens. Ucinne davky zacinaju od 250 mg L-DOPY denne.
Pochybuje, ze spominany vyrobok ma tuto davku L-DOPA, lebo je mnohozlozkovy, tj z kazdeho nieco, ale primalo na ucinok. Bezny trik vyrobcov na ohurenie zakaznika.

Tu mas napr vyrobok firmy NOW s obsahom 120 mg L-DOPY na dve kapsule.
http://www.iherb.com/Now-Foods-Dopa-Muc … /8673?at=0
Tato, momentalne nie je na sklade, ma dokonca 100 mg L-dopy v kazdej kapsuli
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Mu … 14235?at=0



3

Re: rastovy hormon

Dakujem velmi pekne za odpoved .Este by som potrebovala posudit tento vyrobok na problem so stitnou zlazou.Dakujem.
Zloženie JODIS - koncentrát: artézska minerálna voda, zlúčeniny prírodného jódu (KI, NaI, KIO3, NaIO3). Kategória účinných látok : asociatívne zlúčenie jodidov a jodátov draslíka a sodíka s vodou.

Chemická analýza:

    Sodík Na 34,5 mg/dm3
    Draslík K 34,5 mg/dm3
    Vápnik Ca 65,0 mg/dm3
    Horčík Mg 16,0 mg/dm3
    Jód J 15,0 mg/dm3
    Chloridy < 1,5 mg/dm3
    Sulfáty < 48,0 mg/dm3
    Hydrokarbonáty 300,0 mg/dm3
    Organické látky < 30 mg/dm3

Dávkovanie jódu a návod na prípravu :
max. denná dávka je 150-200 µg [mikrogram], doporučené riedenie na pitie - 0,5L JODIS KONCENTRÁTU na 100 L vody.
Odporúčaná denná dávka: 5ml-7,5ml JK (1,5 čajovej lyžičky) rozriediť v 1-1,5L vody alebo 1 čajová lyžička neriedená.



4

Re: rastovy hormon

Jodis je vlastne dnes uz podvod zalozeny na starych odporucenych davkach jodu, ktorych sa tak krcovite lekarsky priemysel drzi.
Ked si pozries obsah jodu, tak uvadzaju na pomylenie zakaznika 15 mg na dm3=liter Jodisu.
Tj v pollitrovej flaske, celej je 7.5 mg jodu.
Nuz a lekari, co sa tym zaoberaju odporucaju dennu davku 2 az 6 mg a Japonci maju v priemere najma z kelpu sporebu 13.5 mg denne, tj tolko, co sa nachadza v 2 celych flaskach Jodisu.
Dufam, ze nemusim dalej komentovat....
http://rng.nazory.eu/jod