1

Téma: Nocne potenie

Ahoj RNG,

trpim atop. ekzemom na velkej ploche tela, mam 24r., nedavno robene krvne vysetrenie neukazalo nic abnormalne az na zvysene eozinofily a mierne zvys. kys. mocovu. Bral som na detox nedavno koloidne striebro, kolidne mineraly, oreganovy olej.

Momentalne beriem jod (Kelp) cca. 660 mcg., B5 (kys. pantotenova) 500 mg., vit. D3 5000 IU, Magnezium 600 mg., 1 cajovu lyzicku kurkumoveho prasku a pred spanim beriem 3 - 5 mg. melatoninu.

Zmena v strave nie je ziadna vyrazna. Momentalne mam kozu zapalenu, zcervenanu, liecim sa aj u jedneho vychyreneho bylinkara za pomoci jeho bylinnych (nealergennych) preparatov.

Doteraz som sa nikdy v noci nepotil, posledne tyzdne sa neskutocne v noci spotim, az sa na to zobudim. Tricko, paplon a aj matrac podo mnou su uplne mokre, ako keby som ich sprchou pokropil.

Kde moze byt pricina? Cim to adresovat? Mam absolvovat este raz krvne vysetrenie tento krat sa zamerat na nieco? Neviem co sa to deje, ale to nocne potenie ma trosku vyvadza z miery.

Dakujem pekne.



2

Re: Nocne potenie

Ekzemy su obvykle z nejakych alergii na latky, co telo nevie spracovat. Moze to byt aj alergia na toxiny s zaplesnenia alebo candidy
. Odporucam enzymaticke cistenie, tiez extra mikrovlakniny.
A samozrejme alkalizaciu, tj menej jedal s purinmi a cukrami a viacej zelenin minimum
Na kozu posobia dobre mnohe zelene, ako riasy, vytazky zo zelenych trav atd.



3

Re: Nocne potenie

Moze toto byt spojene aj nejakym sposobom s oslabenou funkciou obliciek, popripade nadobliciek?...



4

Re: Nocne potenie

Zialbohu, nemam krystalovu gulu a potenie moze byt z hromady problemov, iste z alergii a zamorenia, ale aj z hormonalnych, mikrobialnych nakaz v tele a podobne.

Oslabena funkcia nadobliciek to asi nebude, lebo vtedy sa nepotis a mas velmi malo energie(syndrom unavy).



5

Re: Nocne potenie

nemas zaroven zdurene lymfaticke uzliny ?



6

Re: Nocne potenie

Zdurene uzliny a zvysena teplota je dokaz mikrobialnej nakazy v tele, ktoru treba samozrejme adresovat a potlacit.



7

Re: Nocne potenie

dlhodobo zdurene uzliny a nocne nadmernepotenie, ktore v minulosti nebolo, moze sposobovat aj lymfom. To su hlavne priznaky.



8

Re: Nocne potenie

Ja na nestastie je vela roznych dovodov na potenie  nikto nemame krystalovu gulu, co by mam to mohla povedat.
Ale zapaly v prinosnych dutinach, zapaly pod zubami, zapaly vo vnutornom uchu, to su u ludi velmi caste, hlavne dnes v case epidemii.