1

Téma: Polyp na žlčníku

Dobrý deň, Prosim vás vedeli by ste mi poradiť ako sa zbaviť polypu na žlčníku , veľkosť 0,3-0,4 cm. Až posledný rok som sa  začal zdravšie stravovať a snažím sa aspon na takých 40-50 percent jesť zásaditú stravu z toho aspon čast surovú. Niekde som čítal že sa dá odstániť polyp za pár mesiacov aj konzumáciou mladého jačmeńa a chlorelly. Viem že tieto zelené doplnky majú detoxikačný účinok no myslím si že to bol zrejme reklamný ťah. Beriem tieto doplnky a nič. Samozrejme že sa mi zdravotný stav zlepšil a niektoré choroby zmizly. Poprosil by som vás o vašu radu ako odstrániť polyp prirodzenou cestou bez chirurgie. ďakujem



2

Re: Polyp na žlčníku

Akekolvek neuzitocne utvary v tele sa odstranuju najma enzymami, ci uz volnymi enzymami v krvnom obehu, alebo viazanymi na rozne biele krvinky.
Totiz nieco tie utvary musi rozpustit
Preto treba brat hromadu enzymov na prazdny zaludok, aby sa vstrebali do krvi a cistili po celom tele. A pomaha brat aj extra jod, lebo jod telo potrebuje na vyrobu mnozstva hormonov a tiez plno enzymov
Surova strava obsahuje enzymi, niektore jedla viac, ako ananas, papaja, cvikla atd. Ale dnes, ked su na trhu silne enzymaticke zmesy s obsahom enzymov, aky z potravin snad ani nemozes dostat, aj keby si uplne zmenil jedalnicek, co sa samozrejme previest obvykle ani neda,
dnes je ovela lepsie a ucinnejsie brat tie silne koncentrovane enzymi bez nezvykle revolucnych zmien   na strave. Par kapsul ma ucinnost kil jedla.

Detoxikacia surovymi zelenymi doplnkami  je dost ucinna, ale obsah enzymov je v nich primaly na take velkolepe sluby
Cast ich ucinku su ziviny,cast absorbcia a cast antioxidanty a len mala cast enzymi.
Ja ich odporucam brat, lebo su to superjedla.
Ale definitivne to ide do penazi a nemozes od nich ocakavat zazraky, ktore slubuju nesvedomiti predajci.



3

Re: Polyp na žlčníku

vdaka za rýchlu odpoveď.
1 , Aké silne enzymaticke zmesy s obsahom enzymov by si mi doporučil na našom alebo zahraničnom trhu ?
2 , Ćo hovoríš na  Bromelain , postačoval by či treba kompletnejšie zmesi s viacerým zložkami ?



4

Re: Polyp na žlčníku

Pozri na pancreatin 4 x 500 mg od firmy NOW, alebo Digest Platinum, tie maju viacero zloziek a neviem ci by len proteolyticky bromelain na to stacil.