1

Téma: Nezdravá farba pleti

Od mali som príliš bledý do tváre , keď sa v lete opálim vyzerám ako tak normálne nejaké dva tri mesiace no potom opäť zblednem , nejak výrazne som to neriešil ale v poslednej dobe mi už aj ludia hovoria či mi nie je zle , či nie som chorý a podobné otázky , dnes už ma definitívne dorazila sestrička u zubára keď sa ma spýtal či si nechcem sadnúť vraj vyzerám na odpadnutie. Nejaké dlhodobé problémy nemám , vlastne tento rok som mal problémy s trávením ale vďaka vaším radám sa mi ich podarilo napraviť . Môže to byť nedostatkom nejakých vitamínov? Prípadne železa ? Moja mama totiž trpí anémiou mne bol asi rok a pol do zadu urobený kompletný rozbor krvi podľa ktorého boli všetky hodnoty v norme , tak neviem kde mám hladať príčinu .



2

Re: Nezdravá farba pleti

Zialbohu, ani ja nemam krystalovu gulu, ktora by mi povedala, co ti chyba. Dlhodobo poskodene travenie ale moze znamenat rozne zmeny v tele, ktore sa nedaju napravit rychlo, len postuponou regeneraciou, co moze trvat nielen mesiace, ale az roky. V tele sa kazda bunka vymeni do 7 rokov.
Zatial odporucam tak ako kazdemu si doplnat bezne
selen, zinok, jod(ten chyba kazdemu na Slovensku a vacsine sveta a je zodpovedny aj za vyrobu energie v tele) vitaminy C, E a D-3, cistit si cievy lecitinom(1 lyzica cisteho raz za tyzden zlepsi cirkulaciui v tele), no a samozrejme mikrovlakniny a probiotika.
Aspon raz za rok, lepsie 2 x je dobre si precistit pecen protokolom dr Berksona, lebo zamorena pecen vedie k hromade zdravotnych problemov.