1

Téma: (ne)vhodne pridavne latky doplnkov

RNG,
chcela by som sa ta spytat, su nejake latky, ktorym sa vyhybas, pokial su sucastou doplnku ?

Napriklad nejake zluceniny, ktore tvoria obal kapsule alebo pomocne ci pridavne latky ?

Ktore uplne odmietas a preco ?

Ktore preferujes a preco ?

Myslim, ze aj tieto pridavne latky su dolezite a mozu ovplyvnit celkovy efekt doplnku.

Dakujem za odpoved.



2

Re: (ne)vhodne pridavne latky doplnkov

Zialbohu na svete je plno vyrobcov, najma v Europe, v USA sa toho vystihaju, ktori pouzivaju e-cka bezne pouzivane vo farmacii a ktore su uz davnejsie podozrievane z skodlivosti. Je to napr mastenec(talc) laktoza(mliecny cukor), skrob(moznost obsahu lepku), titanova beloba(titanium oxide), rozne potravinarske farbiva ,  umele sladidla, tabletovacie pridavky  a ine. Preto sa snazim dostat co najcistejsie doplnky, v kapsuliach, ktore sa vzdy rozpadnu na rozdiel od tabletiek, ktore niektori ludia ani nevedia rozpustit a prejdu cez nich (bedpan bulet)



3

Re: (ne)vhodne pridavne latky doplnkov

Mohol by si to este viac konkretizovat ? Nejde mi o Europu, ale priamo o vyrobky z iherbu.
Samotny B-right ma tu titanovu belobu. Dost ma to zaskocilo.



4

Re: (ne)vhodne pridavne latky doplnkov

Boze moj, to je privelka poziadavka na mna, ved samotny iherb ma tisice vyrobkov,  a ta titanova beloba je zalezitost len posledneho roku, ked ju mnohi prestali pridavat.
Treba si vyberat podla zlozenia.A citat pozorne.
Kto neuvadza cele zlozenie kompletne, neprichadza v mojich ociach vobec do uvahy.