Téma: MMS, Miracle Mineral Supplement

Uz dva mesiace sa trapim so psoriazou, ktoru mam vo forme bodiek na trupe, chrbte a nohach a aj na rukach, takisto mam posiatu celu hlavu, a pomaly sa mi to zhorsuje. Chcela by som na to vyskusat MMS, myslite, ze mi to pomoze sa raz a navzdy zbavit tejto prekliatej choroby?



2

Re: MMS, Miracle Mineral Supplement

Mozno. Ja s tym nemam osobne ziadnu skusenost. Viem, ze na psoriazu posobilo vzdy dobre more, tj rekreacia na dobrom vzduchu a dostatku slnka, co produkuje v tele extra kyslik, a vitamin D-3. Okyslicovadla to mozu poskytnut aj bez rekreacie a D-3 sa da tak isto doplnit.



Re: MMS, Miracle Mineral Supplement

Chcela by som sa vas este opytat, ci mate nejaku skusenost s pouzivanim MMS. Mam trosku strach, ze si tym mozem ublizit nakolko ide o chemiu.



4

Re: MMS, Miracle Mineral Supplement

Aj ja mam obavy, hoci pre pripad potreby, keby mi nezabrali dostatocne doplnky mam odlozene chloraty.
Co sa tyka "chemie", aj voda je chemia(H2O) aj sol (NaCl) atd.
Ale oxidacne cinidla maju definitivne miesto pri dezinfekcii aj  lieceni, lebo su velmi ucinne, hoci nemozno povedat, ze su uplne bez postrannych ucinkov.
Oxidacia starne telo, preto je dolezite brat antioxidanty, ale kratke pouzitie oxidatorov nie je az natolko skodlive, ako nasledky neliecenych chorob, co je vcitane aj  smrti.....

Nakoniec chlorove vapno sa pouzivalo vyse 100 rokov na dezinfekciu, ja som za detstva plaval hodne v bazenoch (Tehelne Pole v Bratislave), kde do spinavej vody od tisicov ludi hadzali za lopaty chloroveho vapna(Ca(ClO)2=MMS 2, aby zabranili epidemiam.
A veru som pri potapani a blazneni sa iste dostal do tela plno vody, glgol som si nedobrovolne, nehovoriac samozrejme aj transdermalny priestup.



5

Re: MMS, Miracle Mineral Supplement

tu je pomerne rozsiahly článok o MMS :

http://www.cez-okno.net/clanok/veda/mms … 21-stoleti

A tu článok ( propagovaný médiami) o škodlivosti MMS :

http://www.svet-potravin.cz/clanek.aspx … idreturn=8

Média tvrdia že roztok z MMS môže popáliť tráviaci trakt , a akékoľvek liečivé účinky popierajú . Osobnú skúsenosť s MMS nemám len ma to zaujalo .



6

Re: MMS, Miracle Mineral Supplement

Snad si nemyslis, ze bude farmacia a cely lekarsky priemysel stat so zalozenymi rukami, ked im ohrozia obrovske prijmy???

Ale o ucinnosti oxidantov nie je ziadna pochybnost a o ich skodlivych hladinach je plno literatury(najdi pod starsimi  MSDS, kde ti uvedu skodlive davky z pokusov na mysiach a potkanoch, a tie su mnoho radov vyssie, nez odporucene davky na potlacenie infekcii a rakovinnych buniek
A kedze to dosial pouzili povacsine s uspechom uz miliony ludi, masineria sa to snazi ociernit a zakazat. Zakazanie je ucinna zbran,. lebo ked to nebudes moct dostat, tak to nebudes mat moznost vyskusat a dokazat, ze co sa teraz tvrdi proti tomu je  loz.

Ale ako som povedal uz mnohokrat, jedna sa o chemicky prostriedok, nie povoleny potravinovy doplnok, tj osobne by som ho pouzil len ked mi moje doplnky zlyhaju.
A samozrejme som sa nim pre ten pripad aj zasobil



7

Re: MMS, Miracle Mineral Supplement

MMS je lacny prostriedok proti rakovinam, to vieme, ved J.Humble pomocou neho uz vyliecil miliony ludi. Darmo ho farmacia odsudzuje a povazuje za zdraviu skodlive, kto MMS raz vyskusa ako ja, ked po radach pana Juliusa prispievatela na toto forum som vyliecil otca 76 r, z rakoviny hrubeho creva s MTS v peceni neda nanho dopustit. To vyliecenie prislo prakticky o 21 dni, tu dobu spomina aj samotny Humble, ze MMS potlaci alebo uplne dokaze vyliecit ludi z rakoviny za ten cas. Ja MMS uzivam prakticky stale uz od februara s mensimi prestavkami a momentalne ho beriem proti borelioze, ktoru mam cca 11 rokov, ale samozrejme beriem este liquid Una de gato aj olive leaf extract aby sa to svinstvo este viac zlikvidovalo....Nebojte sa uzivania MMS, v malom mnozstve podla navodu J,Humbla nedojde k ziadnemu popaleniu traviaceho traktu ako spominaju zanietenci farmacie, ktorym ide hlavne o zisky a nie o zdravie a vyliecenie chudakov ludi, ktori sa trapia s chemoterapiami a ozarovaním....to ich najviac zabija a likviduje skor ako samotna rakovina. To uz tu niekolkokrat spominal RNG a je to svata pravda...



8

Re: MMS, Miracle Mineral Supplement

Ludia stale nevedia pochopit takuto situaciu, ze ako je mozne, ze na jednej strane tvrdia, ze sa da rakovina vyliecit len chemoterapiou, radiaciou alebo operaciami a na druhej strane obycajne priemyselne bielidlo je ovela ucinnejsi a za doslova haliere.
Nuz snazte sa vzit do postavenia mediciny, tj monopolnej organizacie, ktora napr v USA zaraba rozne na lieceni rakovin vyse 200 miliard dolarov
Tj na kazdeho pacienta od 150 tisic az po 450 tisic. A tieto primy a ich cely zivot ohrozi bezna chemikalia,co mozes pouzivat aj bez lekara,a naviac denne len  za haliere.
Myslite ze sa nebudu zubami-nechtami proti nej branit?!?
A samozrejme najucinnejsia obrana je ju pod nejakou zamienkou zakazat a hotovo.
Na take pripady boli vytvorene vladne organizacie, typu monopolu, ktore maju jedine pravo vyhlasit, co je dovolene a co nie, a ani to nemusia dokazat nicim, staci len obvinenie a tvrdenie, ze to robia na ochranu naroda.
Druhej strane, s inymi nazormi nedaju ziadnu sancu, na to aby ich vyjadrili a nechali narod rozhodnut, pripadne jednotlivca.
Narod podla tych elitistov je len tupa masa, ktorej treba rozkazovat a hnat ich ako stado oviec. Casto aj rozhodnutia robia vlastne nevoleni vladni uradnici, sluzobnici ludom za oponou, tj skutocnym vladcom, ktori vladnu za pomoci babok