1

Téma: ako na imunitu?

dobry den, som ucitelka u uz 3x ma od septembra trapi nachladnutie. deti su stale chore a ja to chytam od nich sad planujeme babatko,ako sa mozem chranit?bolo mi odporucene collostrum,ale neviem,ci sa moze ah pocas tehotenstva. co tak echinacea? kazdy den beriem celaskon s pridanim zinku.. uz fakt neviem co robit sad vzdy takto na jesen mam problem hmm



2

Re: ako na imunitu?

Vacsina infekcii sa prenasa dotykom alebo kvapockovou infekciou.
Dotyk znamena pouzivanie tych istych uterakov, dotykanie sa deti priamo a potom si nedezinfikovanie ruk pred dotykom nosa ci oci-tak sa to totiz vyborne prenesie.
Kvapockova infekcia je z kaslania, dokonca aj z dychania, ked sa do vzduchy dostanu mikroskopicke ciastocky hlienov, obsahujuce infekciu a dostanu sa najma do prinosnych dutin pri dychani, kde sa mozu udrzat aj roky, lebo tam ich ani nasa telesna obrana nedosiahne, len sa pasivne odtlacaju hlienom a s tym sa dostavaju na mandle, do priedusiek a pluc, naviac sa do hlienu nastahuju aj ine mikroby, ktore vedia zit aj z  hlienov a problem je hotovy. Zahlienenie, kasel a nekonecne opakovanie. Pozri temu   http://www.rng.nazory.eu/infekcie
Najviac odporucam pouzitie roztoku GSE, pit aj kvapkat do nosa a pri zahlieneni a kasli entericke kapsule oreganoveho oleja.
V tehotenstve sa oreganovy olej neodporuca, tak pomaha najma extrakt z olivovych listov, NAC a dlhodobe branie aloe vera, ktore po case zosilni celkovu imunitu.Tiez niekedy pomoze brat aspon udrzobnu davku betaglukanov,. 2 x 250 mg, pozri napr na tento vyrobok
http://www.iherb.com/Now-Foods-Beta-Glu … 35770?at=0

A samozrejme probiotika a ich vyziva, mikrovlakniny, lebo zdrava probioticka flora vyrobi pre nas az 70% vsetkych obrannych latok, ktorymi telo disponuje. Akekolvek pouzitie atb tuto floru znici a znacne oslabi imunitu tela.,
preto tu propagujem rozne antimikrobialne doplnky, ktore v spravnych davkach neznicia probioticku floru, ale znicia veku vacsinu skodlivych  mikrobov.
Collostum zvysuje imunitu, tak isto astragalus, echinacea tiez, len echinacea sa nesmie pouzivat dlhsie ako 3 tyzdne . Astragalus a NAC, mozno pouzivat nelimitovane casom podla potreby, tiez betaglukany a colostrum,
doplnky ako selen, zinok, jod, a vitaminy C, E a D-3  odporucam pouzivat  kazdemu cely zivot, bez akychkolvek prestaviek.

Naposledy upravil: RNG (2011-11-25 20:07:33)