1

Téma: Rakovina pľúc

Dobrý deň RNG, potrebovala by som radu ohľadom vitamínových doplnkov. Mojej maminke diagnostikovali rakovinu pľúc, začala užívať vitamínový doplnok Podkovičník mix a poradili nám Beta Glukán, tak by som chcela vedieť, ktorý doplnok by ste odporúčali. Ďakujem za odpoveď. Slavka



2

Re: Rakovina pľúc

"Podkovicnik" je vymysleny reklamny nazov na hubu trstenec lupenity, znamu tiez ako Maitake/grifola frondosa, kde je tej huby relativne velmi malo na ucinok. Pozri viac o hubach tu
http://www.imunotop.cz/Tajemne-lecive-h … 2e6a4cef34
Maitake obsahuje az 15% betaglukanu na vahu. ale odporucana davka je 3 x 400 mg betaglukanu a to sa neda dostat z tak malych davok hub. Odporucam najma
http://www.iherb.com/Now-Foods-Beta-Glu … 35770?at=0
samozrejme nie ako odporuca vyrobca , ale 3 x 2 kapsule denne
a tiez caj z lyzice gravioly, varit s pol litrom vody asi 10 minut, odstat aspon 2 hodiny a pit bez filtrovania, podla moznosti aj s usadeninou. Moze sa ochutit ovocnymi stavami, nesladenymi
http://www.rain-tree.com/graviola-powder.htm
Inac radim pouzivat aj velmi silne enzymaticke zmesy, lebo rakovina  sa vytvara len v zamorenych telach, tj odporucam cistenie, absorbciu pripadne aj chelaciu zaroven.
http://www.iherb.com/Now-Foods-Pancreat … s/716?at=0
odporucam 3 krat denne 2 kapsule na prazdny zaludok hodinu pred jedlom hojne zapit  . Kazda kapsula obsahuje ekvivalent 2 gramy pankreatinu, tj dokopy je to 12 gramov pankreatinu.
Vsetky ostatne vyrobky su len slabsie nez toto.
Nedajte sa oklamat Wobenzymom, ktory obsahuje len 100 mg pankeatinu, novsi W.N je sice 3 x tak silny ale besne drahy, a stale len 300 mg pancreatinu .
viac na teme  http://rng.nazory.eu/rakovina        www.cancertutor.org
Mnohe z metod sa daju kombinovat na zvysenie ucinnosti
Obzvlast sa mi pozdava metoda dr Johanny Budwig
2+ lyzice panenskeho lanoveho oleja rozmiesat s pol salkou tvarohu do penista/tekuta, jest 3 x denne
Kvalitny olej na to je napr tento
http://www.iherb.com/Health-From-The-Su … /3726?at=0
alebo
http://www.iherb.com/Now-Foods-High-Lig … /1134?at=0

Odporucam brat aj silny zdroj jodu a mineralov z mora, 1 lyzicku denne
http://www.iherb.com/Starwest-Botanical … 22573?at=0
Chuti to sice osklivo, ale jod pomaha tiez liecit rakoviny a kelp obsahuje aj ine cenne a stopove prvky z mora.

Inac statistika nan "liecenie" rakoviny pluc ozarovanim a  chemoterapiou je uboha, lebo 96% pacientov sa nedozije 5 rokov a naviac chemoterapia ma priserne nasledky.Ved je to vlastne davanie jedov priamo do krvi. Sami onkologovia sukromne na sebe a na rodine chemoterapiu odmietaju na 75%, ale nutia ju profesionalne na kazdeho rakovinneho pacienta. Zaujimave, vsakze.

Naposledy upravil: RNG (2011-11-18 15:55:31)



3

Re: Rakovina pľúc

Ďakujem za rady. Maminka začala užívať aj MMS1 a MMS2, môže všetky tie výživové doplnky s tým kombinovať?



4

Re: Rakovina pľúc

Kludne mozes doplnky kombinovat, az na velmi male vynimky. Co neodporucam zaroven s ocidacnymi cinidlami  je vitamin C E a ine antioxidanty. Liecenie oxidantmi a antioxidantmi ucinkuju proti sebe. Ale mozes ich striedat, niekolko dni oxidovat a niekolko dni brat velke davky antioxidantov.
Lanovy olej s tvarohom je tiez svojim sposobom bunecny oxidator.
Opatrne sa MMS1 a 2, treba zacat s mensimi davkami, lebo ked to vyhubi naraz plno mikrovov v tele dostanes otravu z privela uhynutych (Herxheimer Jarish  reakcia) , ich telesnych toxickych obsahov,.
Zacinaj pomalsie, aby telo malo moznost tie uhynute odstranit. Velmi v tom pomozu samozrejme enzymi. Ale daj medzi enzymi a MMS dost dlhu prestavku,najmenej hodinu, lebo nechces enzymi oxidovat a znicit.



5

Re: Rakovina pľúc

Mna by zaujimalo co je v tvarohu take liecive ze ho s lanovym semenom odporucaju pri rakovinach?



6

Re: Rakovina pľúc

Nuz tvaroh je tam len ako zdroj siry, aby sa lanovy olej(nie lanove semeno) lepsie absorboval a pracoval ako oxidator. Preto to treba rozmiesat as do tekuta a penista.
Nakoniec nejedna sa o nic noveho, tato metoda dr Johanny Budwig  je z 50tych rokov minuleho storocia, vyliecila s nou hromady pacientov, bola 7 krat nominovana za to a ine  na Nobelovu cenu a samozrejme nikdy ju nedostala, lebo v komisii prevladaju , ako vsade, zastanci farmaceutickeho priemyslu



7

Re: Rakovina pľúc

Ešte by som sa rada opýtala, nakoľko som v tomto laik, vysvetlite mi, ktoré sú oxidanty a antioxidanty. Ďakujem



8

Re: Rakovina pľúc

Oxidanty su jedla a chemikalie , ktore intenzivne okyslicuju. Niektore mikroby a rakovinne bunky nemaju radi oxidaciu, tak sa ich da takto znicit. Nazyvaju sa anaerobne, tj nepotrebujuce vzduch, cim sa mysli vlastne kyslik.
  Okyslicovanie ale zaroven porusuje zakladne bloky tela, DNA,(kyslik sa naviaze tam, kde sa nema) preto telo na predlzenie zivota a spomalenie starnutia potrebuje antioxidanty.
Tieto nielen zabranuju skodlivej oxidacii, ale viazu na seba a tym neutralizuju rozne agresivne latky v tele(tie ktore sa navazuju lahko na ine, volne radikaly), cim, cistia/odmoruju telo.
Takze telesny rezim potrebuje oxidaciu na vyrobu energie , nicenie niektorych infekcii a rakovin, a zaroven potrebuje antioxidanty, ktore nas ochranuju proti prilisnej oxidacii a skodlivym agresivnym latkam=volnym radikalom, ktore sa vytvaraju vplyvom napr slnecneho ultrafialoveho  ziarenia v kozi alebo v procese travenia.



9

Re: Rakovina pľúc

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať na vitamínové doplnky, ktoré ste mi poradili vyššie. To všetko by mala maminka užívať každý deň alebo to nejako treba striedať? Mohli by ste mi napísať nejaký liečebný plán, čo môže a čo nie, či sa to môže všetko v jeden deň alebo to treba nejako obmieňať? Ďakujem.



10

Re: Rakovina pľúc

To vsetko treba brat kazdodenne, minimalne. Kazde z toho mam inu funkciu v tele, nijak sa nemiesaju. A kazde z nich zlepsuje sancu.



11

Re: Rakovina pľúc

Ešte by som sa chcela opýtať, vraj odporúčate aj Kalinat na odkyslenie. Môže ho tiež mamina užívať?



12

Re: Rakovina pľúc

Samozrejme odporucam alkalizaciu.. Zasadite telo lepsie odolava rakovine, rakovinne bunky sa mnozia v kyslom tele, tiez ho sposobuju kysle. Zasady ich inhibuju(tj spomalia/zastavia ich rast)
Treba si ale uvedomit, ze alkalizacia sa musi prevadzat na prazdny zaludok a jest az aspon o 1.5 hodiny neskor, lebo alkalizovany/neutralizovany zaludok netravi a treba teda pockat s jedlom aj sa alkalie vstrebaju a v zaludku sa vyluci dostatok kyselin na travenie a znicenie s jedlom prinesenych mikrobov. Inac sa mikroby zacnu rozmnozovat prudko(kvasenie a hnitie, pripadne aj ine)
Ja beriem alkalie(Kalinat v sode), skoro rano s enzymami, pripadne aj inymi doplnkami (mineraly, antioxidanty)



13

Re: Rakovina pľúc

Ja som zistila ze ked si dam kalinat rano na lacno do vody je mi po nom akosi spatne...dokonca mam pocit ako by mi trpli konceky prstov a je mi zle od zaludka...ak by som to riedila sodou mozno by to bolo lepsie...?Ked to v tej sode vysumi neznehodnoti sa nic?



14

Re: Rakovina pľúc

V sode(H2CO3) to "nevysumi".
Ked ti to je tazke na zaludok, musis si to rozpustit vo viacej sodovky. Ja pouzivam az pol litra na pol lyzicku KHCO3 A nevypi to maraz, ale postupne, roztiahnui to na 1/.4 hodinu, alebo este viac. A zaludok musi byt prazdny.



15

Re: Rakovina pľúc

Mohli by ste mi niečo odporučiť na podporu krvných doštičiek?



16

Re: Rakovina pľúc

Malo krvnych dosticiek sa tvori najma pri prilisnych dietach alebo plesnovom napadnuti kostnej drene. Pri plesnovom napadnuti kostnej drene odporucam brat oreganovy olej a kokosovy olej.
Inac malo krvnych dosticiek je problem len ked je s tym spojena prinizka zrazanlivost krvi, co sa da na krvnom teste lahko zistit. Zrazanlivost sa da zvysit  branim vitaminu K.
Krvne dosticky nemaju inac pri obrane tela nijaku extra ulohu.



17

Re: Rakovina pľúc

Dobrý deň, potrebovala by som radu, mamine začali praskať žily, na jednej vraj nie dôležitej má trombozu. Môžme jej pomôcť nejakými vitamínmi? Lekár jej povedal, vraj ak sa to nezlepší, budú ju musieť operovať a chceli by sme tomu predísť. Ďakujem.



18

Re: Rakovina pľúc

Praskanie ciev je z nedostatku antioxidantov  a malej tvorby kolagenovych vlakien. Odporucam brat aspon 3 gramu vitaminu C(najlepsie ester C), 2 gramy L-lysinu a L-ornitinu a na zosilenie ucinku vitaminu C ah aspon 1 -2 gramy roznych bioflavonoidov, najma hesperidin, ale pomaha aj rutin a ine.
Ked praskaju cievy, tak je to problem ciev celeho tela, nie jednej, ktoru mozno pripadne operovat.
Na regeneraciu ciev ich treba najprv ocistit od usadenin(lecitin, lipaza, chelacia) a brat silne antioxidanty, ako napr extrakt z hroznovych semien(grape seed extract, davka 200 mg PAC), tiez vinpocetine(30 mg) huperzine A(200 mikrogramov) a nezabudat na vitamin E, (400 IU)



19

Re: Rakovina pľúc

Dobrý deň, potrebovala by som poradiť, mamine počas chemoterapie vytiekla časť mimo žilu, teraz má ruku zapálenú a opuchnutú, je nejaký doplnok, ktorý by jej zmiernil alebo odstránil zápal? Lekár jej povedal, že on to liečiť nevie. Ďakujem za radu.



20

Re: Rakovina pľúc

Nuz chemoterapia su v podstate jedy, tj telo mna ne prudko reaguje. Sampzrejme lekari s tym nechcu nic mat, lebo doteraz tvrdia, ze to je spravny pristup.
Odmorovanie tela enzymami, protizapalove latky ako curcuminoidy, dumbier a plno vody to pomoze z tela vymyt.
Transdermalne moze pomoct na to aj MSM roztok(10% vo vode)=univerzalne polarne rozpustidlo,  pripadne zmes kokosaku a cukru.
http://www.rng.nazory.eu/prirodna-kozmetika

Naposledy upravil: RNG (2012-03-12 01:31:01)



21

Re: Rakovina pľúc

Dobrý den, potrebovala by som poradiť, mamine diagnostikovali malobunkový karcinom na plucach zatial bez metastaz. Po tom ako sme preštudovali Vaše odporočunia na enzýmy a vitaminy sme objednavali z iherbu. Okrem toho som objednala aj Amigdalinu 500mg lenže neviem nikde nájsť davkovanie odporučané. Velmi by mi pomohlo keby ste mi dali nejaku radu. Dakujem.



22

Re: Rakovina pľúc

Este som zabudla spomenut, ze sa teraz prečistuje ovocnými a zeleninovými stavami ale chodí aj na chemo.
Dakujem Este Raz



23

Re: Rakovina pľúc

Ja zriedka odporucam amygdalin, lebo v tabletkovej forme ide cez zaludok, kde zaludocne kyselina z neho uvolnuje kyselinu kyanovodikovu. Pomohlo by velmi, keby to predavali v enterickom obale, tj rozpustilo by sa to az v neutralnych crevach
Preto sa amygdalin picha rovno do ciev rozpusteny v DMSO, ale to je po case dost bolestive.
Surovre ovocne a zeleninove stavy precistuju telo enzymami, co obsahuju, ale dnes si na trhu ovela silnejsie enzymy, co tu pracu odmorenia tela vykonaju ovela rychlejsie a ucinnejsie.
Na posilnenie telesnej obrany treba brat najma betaglukany 3 x 500 mg, a na potlacenie samotnych nadorov su najlepsie graviola, (6 gramov denne) chlorid cezia(2 x 1.5 gramu denne) a hromada antioxidantov a inych doplnkov, co su tiez pri tom pomocne, najma ked ich beries viacero a dostatok.



24

Re: Rakovina pľúc

Dakujem dnes si dala mamina prvé tabletky a velmi jej to znížilo tlak takze neviem či to bude dalej uzivat, okrem toho graviolu aj betaglukan sme uz objednali aj kelp a dalsie podla vasich predchádajucich odporučani. Takze s tymito tabletkami asi sekneme a zostaneme len pri jadierkach.
Dakujem



25

Re: Rakovina pľúc

pluca su velmi dolezity organ, skuste nastudovat v google: ENDOGENNE DYCHANIE - Frolov
(mozete cez slamku fukat do flase s vodou, nemusite mat ten pristroj)



26

Re: Rakovina pľúc

Skusim to precitat dakujem za typ. RNG prosim este o napisanie vhodnych enzymov a vitaminov pre maminu s tou konkretnou diagnozou leb chlorid cezia som neobjednavala tak aby som vedela co doobjednat a ako to davkovat. Vopredn dakujem.



27

Re: Rakovina pľúc

Lekari lubia vymyslat kopy roznych mien a diagnoz na rakoviny, ale to je len na pomylenie ludi, lebo rakovinna bunka z pluc napr ked sa dostane do krvneho obehu a usadi v peceni sposobi rakovinu pecene,. Tj rozdelovanie rakovin  na mnozstvo roznycy len povie, kde sa nachadzaju, ale nie samotny pribncip ich cinnosti a teda ako na ne , aby sa znicili.
Napr Betaglukany zvysia aktivitu aj pocet NK bielych krviniek, ktore nizcia rakovinne bunky kdekolvek v tele, s akymikolvek nazvami od lekarov.
Chloriod cezia alkalizuje vsetky bunky v tele, tj aj vsetky rakovinne, a tie ked sa zmenia z kyslych na zasadite, tak uhynu.
Enzmov je hormada, kazdy z nich nieco ine rozklada a teda telo odmoruje, co ho posilni v cinnosti a znizi pravdepodobnost vytvotrenia rakovinnych buniek.
Na zaciatok odporucam najma silny a lacny entericky pokryty pancreatin ako napr tento
http://www.iherb.com/Solgar-Pancreatin- … l&ic=1
kde dostanes tolko roznych enzymov, kolko nijak nemozes dastat len pitim roznycy zeleninovych a ovocnych stiav. Davka je 2 x 2 tablety na urychlene odmorenie tela.
Na extra energiu odporucam kokosovy olej miesto roznych cukrov, lebo cukry krmia rakovinne bunky ale kokosovy olej nie. Da sa napr zamiesat do roznych zelenin , ci uz surovych alebo varenych.
Na regeneraciu pluc je dobry adaptogen cordyceps, davka 2 az 5 gramov mikrohuby.



28

Re: Rakovina pľúc

Ďakujem za radu skoro všetko sme objednali a uz nám to aj prišlo ... okrem toho chlorid cezia, ktorý neviem nikde nájsť ani na iherbe som ho nenašla. Tak by som este potrebovala poradiť kde by som ho zohnala.
Dakujem



29

Re: Rakovina pľúc

Pozri napr na
http://www.mahatma.sk/products/chlorid- … 9-9-100-g/
Alebo v chemickych potrebach.



30

Re: Rakovina pľúc

RNG chcem sa ta spytat co mam mamine naordinovat na malo cervenych krviniek? Zatial ich nema az take zle lebo chemo jej dali ale chceli by sme to zlepsit maso neje teraz lebo stale drzi dietu berie vsetky enzymi co si odporucil, zatisl ma krv stale dobru az na tie krvinky. Inak nador je kazde tri tyzne mensi a mensi nechcem nic zarieknut ale drzi sa. Viem ze cvikla je super lenze jej to hrozne znizuje tkak a odkedy chodi na chemo a ma dietu a vsetko tak ma tlak tak nizky ze ju mota furt, vopred dakujem za idpoved . Petra



31

Re: Rakovina pľúc

Nuz radiacia a chemoterapia nicia cervene aj biele krvinky.
Doplnok na zelezo je napr pod nazvom Easy iron, ale na tvorbu cervenych krviniek treba aj vitaminy B-6, B-9 a najma B-12, tiez med(Cu), ale tej asi dostava dost v potrave.

Ked beries dostatok/PREBYTOK enzymov a kyseliny, tak nemusis stravu prilis obmedzovat.Silne bielkovinne jedla sa obmedzuju, aby sa viac enzymov na bielkoviny pouzilo na odburanie nadorov. Ale da sa zobrat o  tolko  viac enzymov a kyselin, ze to staci aj na bielkoviny na travenie, aj na odburanie nadorov.



32

Re: Rakovina pľúc

Ahoj Petrana,
stymi dietami bacha....
treba to fakt vediet, ja som sa snimi tak vycerpal a to si neviem predstavit ze by sa k nim pridala i chemo....
skus jest spolu snou jej stravu.... a to vazne, pretoze ak to nerobite dobre tak ju tie diety zabiju....
...skus to jest spolu snou, bez masa to treba velmi dobre ovladat....

tu druhu cast prispevku od RNG nad tymto prispevkom si precitaj aspon 3x

zelam vsetko dobre....



33

Re: Rakovina pľúc

Ok tak teda mozme pribrat do stravy aj bielkoviny ja si urcite necham poradit chceme ju vyliecit a nie zhorsit. Rng prosim ta ako zvysit tie davky? Doteraz ich jedla ako si pisal v predchadzajucich prispevkoch presne davkovanie aj enzymi. Cize ich denne toho zje dost vela ale ak to treba zvysit a bude moct jest vsetko tak ideme do toho. Dalujem pani za rady wink podla podledneho Ct to vyzera vyborne aj ked nechcem nic zarieknut. Dakujem



34

Re: Rakovina pľúc

Strava ma byt pestra, aby clovek dostal vsetky ziviny. V pripade rakovin treba jest menej bielkovin, lebo tie najviac vycerpavaju enzymy. Rakovinne nadory sa totiz skladaju najma z bielkovin a tie musis rozbit a odstanit bielkovynnymi=proteolytickymi enzymami=proteaza.
Na cistreie tela pouzivas entericky pankreatin, na travenie obycajny,bez enterickeho obalu, aby zacal pracovat spolu s kyselinami uz v zaludku.Takze menej masa a syrov, viac zelenin, najma surovych, najma surovych,  orechov a semien, malo cukrov a len komplexne sacharidy(tj povacsine celozrnne produkty, s mierou.)

Naposledy upravil: RNG (2015-01-13 08:55:24)



35

Re: Rakovina pľúc

RNG prosím ta ako davkovať ten B6, B9 B12 a med na tie krvinky? kolko denne ako často a kolko mg prosím?
dakujem



36

Re: Rakovina pľúc

Dnes totiž mala ist normalne na chemo ale mala tak nizke červené krvinky ze ju zobrali rovno do nemocnice na transfuziu. Tri dni dozadu začala mat silné krče v bruchu neviem či to môze mat nejaky suvis. Uz sa naozaj velmi bojím. Stráca chut do jedla uz uplne doteraz sme aspon niečo do nej napchali. Neviem či to môze byt vsetko spôsobené tym ubytkom červených krviniek alebo tou chemoterapiou alebo samotnou rakovinou.



37

Re: Rakovina pľúc

Medi ma obvykle kazdy dost, ak ju treba doplnat, stacia 2 mg. Na vitamin B-6 odporucam az 100 miligramov, na B-9(kyselinu listovui) 400 mikropgramov, a na B-12 az 5 mg, najlepsie sublingualne/pod jazyk.
Krce v zaludku su najma z nedostatku kyselin, z toho je samozrejme aj nechutenstvo a po case oslabnutie z nedozivenia.
Odporucam doplnok kyselin enzymov, mikrovlaknin, najma arabinogalactans a modified citrus pectines a samozrejme kvalitne probiotika.
Nuz spoliehat sa na jedovatu a karcinogennu chemoterapiu sa neoplaca.
Zialbohu onkologovia v drvivej vacsine ju predpisuju skoro kazdemu, hoci napr v USA uz vyse 75% onkologov na sebe chemoterapiu odmietnu pouzivat. Paradox?

Naposledy upravil: RNG (2015-01-27 16:53:36)



38

Re: Rakovina pľúc

rng,
colostrum na nakopnutie by nebolo fajn? mas stym bohate skusenosti....



39

Re: Rakovina pľúc

Dakujem velmi pekne. Mamina sa uz po prvej transfuzke citi ovela lepsie. Objednala som včera vsetko potrebné. Najhorsie je ze človek sa snazí práveže jej dávať vsetky tie veci čo si odporučil aj dietu mala aj vsetko ale ta chemka je tak silná ze zabíja uplne vsetko...hrozne. Uz nech je po tej chemoske uz by mala mať len dve a potom uvidime.
RNG Dakujem velmi pekne



40

Re: Rakovina pľúc

OK,.
Ja osobne nechcem mat nic s "liekmi" co viac skodia nez pomahaju. Preto sa obraciam len na alternativne neskodne potravinove doplnky.
.Chemoterapia je jedovata a karcinogen pre zdraveho cloveka, radiacia je tiez znamy karcinogen, preto nechapem, pre co ju lekari tlacia na pacientov a jedine vysvetlenie nachadzam v tom, ze je to pre medicky monopol financne vyhodne, slak traf pacienta....



41

Re: Rakovina pľúc

Dobry den. Manzelovi v oktobri 2014 diagnostikovali neuroendokrinny tumor pluc so syndromom hornej dutej zily. Momentalne je po piatej davke chemoterapie. Po stvrtej sa dostavili bolesti zaludka a nechutenstvo. Od spolupacientov sme sa dozvedeli o priaznivom vplyve gravioly a inych vyzivovych doplnkoch. Mozete nam prosim nieco odporucit?
Nakolko sa nador nachadza aj okolo ciev v strede pluc a neda sa operovat, jedina liecba nam bola odporucena chemoterapia, ze sa to tym mozno zmensi. Po tretej chemo nastala remisia a postupne sa to vraj presvetluje. Manzel je uplny nefajciar .

Naposledy upravil: mariaterezia (2015-02-08 11:04:10)



42

Re: Rakovina pľúc

enzymy, najma entericky pokryty pancreatin 2 x 6 gramov ekvivalent
http://www.swansonvitamins.com/q?kw=tri … creatin+4x, ,
cistenie tela aj absorbcne, ako napr pouzitim modified citrus pectines a arabinogaclactans,
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … grams-pwdr
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … -8-oz-pwdr
graviola 6 gramov denne
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … mg-60-caps
,betaglukany, 3 x 500 mg
http://www.swansonvitamins.com/now-food … g-60-vcaps, chlorid cezia 2 x 1.5 gramov, pozri na temu chlorid cezia
co najviac vitaminu C, aspon 10 gramov ester C, a z antioxidantov najma elagitanins, pozri napr
http://www.iherb.com/Source-Naturals-Po … l&ic=2



43

Re: Rakovina pľúc

Dakujem za odpoved a za odporucenie.
Chcem sa prosim spytat, ci je tieto produkty mozne zakupit aj na Slovensku presne od Swanson, co ste nam odporucili. Nie som si ista, ale zda sa mi, ze nejake produkty od nich som videla u nas v lekarni, ked som sa bola  pytat na Graviolu od NOW FOODS, informovali ma, ze ju vedia zabezpecit z Ameriky.
Pripadne ci sa tieto vami odporucene produkty daju kupit v Anglicku?
Este raz velmi dakujem.
Pekny den.



44

Re: Rakovina pľúc

Ti, co ti zabezpecia dovoz na tom musia okrem zaplatenie produktyu, postovneho a dani este aj zarobit. Tj je lacnejsie si to dovazat sam a naviac mas ovela vacsi vyber.



45

Re: Rakovina pľúc

Tak to ideme objednat, len nerozumiem, ako mam objednat tie Betaglukany.Odporucili ste 3×500mg, jedno balenie je 250 mg 60 tbl., mam hned objednat 6 baleni (t.j. 6×250 mg = 3×500 mg ) a ako to potom uzivat? 
Este prosim o radu, ci je lepsie objednat vsetky produkty od jednej firmy napr. Now Foods alevo Swanson
Alebo je mozne to aj kombinovat?
Dakujem.



46

Re: Rakovina pľúc

NOW foods priamo nepredava, musis to kupit od tych co predavaju priamo, ako napr Swansonvitamins.com alebo iherb.com.
Iherb nie je najlacnejsi, ale dokopy s postovnym, co je najnizsie u tejto spolocnosti sa hodi na male objednavky. Swansonvitamins.com na sice drahe postovne , ale ked objednavas vacsiu objednavku, tak sa vyplati, lebo ma casto nizsie ceny.
Ten betaglukan z NOW, sa pouziva 3 x 2 kapsule, tj flaska ti vystaci na 10 dni.



47

Re: Rakovina pľúc

RNG chcem sa spytat: mamina práve končí posledný cyklus chemošky a zatial to vyzera dobre ... len chcem vediet ako dalej s davkovaním vsetkych enzýmov a vitamínov, lebo od začiatku ich je v dávkach ako si odporučil. Napr. graviolu je az 6 tabliet denne a pod. čize by som potrebovala vediet či to nechať este tak či tie davky zníziť. Teraz má: pancreatin, betaglukan, graviola, vitamín D, B9, B6, B12 a zelezo, citruspectines, atd proste vsetko čo si odporučil tie Bcka a zelezo je zatial iba tyzden takze to meniť asi nebudeme ale tie ostatné veci. Dakujem krasne. PS: nádor sa stale zmenšuje a zmenšuje, dufam ze to takto pôjde dalej
dakujem



48

Re: Rakovina pľúc

Gravioly treba 6 gramov denne, inac nie je dost ucinna .Neznizujte zatial nic, lebo ma este stale aktivny nador a iste po tele dosial neviditelne metastazy. Takze treba proti tomu bojovat  a nie ustupovat.
Naviac chemoterapia je sama o sebe znacne zamorenie a karcinogen, tj treba telo od nej co najskor odmorit.
Pripadne pouzit aj cistiaci protokol dr Berksona na pecen, kedze chemoterapia pecen znacne zamori.



49

Re: Rakovina pľúc

Ok dakujem velmi pekne budeme pokracovat tak ako doteraz dakujem.



50

Re: Rakovina pľúc

OK