1

Téma: Tak toto sa mi dúfam len sníva

http://www.cez-okno.net/clanok/veda/eur … prili-2011



2

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

Ja tiez mam z toho hruzu..neviem si predstavit ze nebudem mat Wild Yam k dispozicii...aj ked sa mozem trochu predzasobit..ale aj tak neviem este kolko rokov ho budem potrebovat...aj Citricidal..oregano oil...Uspesne s nimi liecim celu rodinu..Co mozem podniknut...RNG porad...:-((



3

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

S tymto sa vyhrazali uz mnohokrat, v USA sa nepodarili v roku 1996 presadit ani zakladny Codex Alimentarius, takze museli potravinove doplnky [pripustit na trh , bez osobitneho schvalovania, kde riziko prebera vyrobca. Tym sa samozrejme neprejavilo, co svetovi farmaceuti ocakavali, ze by sa na trh dostalo hromadu skodlivych bylin(ved priroda ma aj jedovate), lebo zdruzenie vyrobcov prevadza silnu samokontrolu a zatial jediny doplnok, ktory FDA stiahla z trhu bola Efedra(Ma Huang) ktora bola niektorymi co chceli prirychlo schudnut predavkovana a vraj az 35 zien s vysokym tlakom a vahou zomrela na porazky a infarkty.
Nakoniec predavkovanie je predavkovanie a da sa umriet od 2 lyzic soli alebo 4 litrochj vody vypitych v priebehu 5 minut, ako sa to stalo predminuly rok zo stavky aj tu jednej zene.

Nakoniec nikto nechce byt sudeny, lebo dnes su sudy o stovky milionov a to by zrujnovalo aj najvacsie doplnkove spolocnosti.
Odvtedy nevyslo nic "kontraverzne" na trh takze natlak na "skodlivodst doplnkov" sa im v USA nepodarilo predat verejnosti a napriek roznym podpisanym zmluvam za nasim chrbtom nasimi skorumpovanymi politikmi, uplatnenie ziadneho zakazu sa im zatial nepodarilo dosiahnut a pravdepodobne, dufam, ze aj ked to prejde v Europe, tunajsi sa vzburia a nedovolia nic take drasticke a skodlive presadit aj v USA. Iste po case to aj v Europe padne, ludi ani v kvazi demokracii nemozes do vecnosti komandovat a klamat.

Naposledy upravil: RNG (2010-10-10 01:33:49)



4

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

Takze pripustas tu katastrofu?Ved by sa malo burit vela ludi proti tomu...to co uz nemaju ludia guraz v dnesnej dobe na nic?Je mi z toho akosi smutno...



5

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

Zialbohu, niekedy mi masy pripominaju ovce, ktore sa daju hnat kamkolvek, hlavne disciplinovane narody. Na stastie zijem v krajine, kde je pocit individualnych slobod este vysoky, takze tu sa to pod dnesnym diktatorskym vladnym vedenim dostava do varu, a v najblizsich volbach sa to zrejme viditelne ukaze



6

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

Nemám pocit, že by sa niečo v predaji doplnkov po tomto termíne v Česku a na Slovensku zmenilo: http://www.swanson.cz/catalog/52 alebo http://www.mojalekaren.sk/hlava-mozog-pamat/



7

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

Rozne schvalene nariadenia, ktore su v tomto zmysle nechcu nasadit okamzite, inacv by sa ludia vzburili. Tak to robia pomalicky, aby si to ludia nevsimli.
Ked hodis zabu do horucej vody, okamzite vyskoci z nej. Ale ked ju das do studenej a postupne zvysujes teplotu, tak si to nevsimne a uvari sa.



8

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

Perfektny priklad:s tou zabou :-)



9

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

ja mam dokonca pocit, ze reklamy v TV s doplnkami vzrastli.. neviem no mozno len pocit....



10

Re: Tak toto sa mi dúfam len sníva

Reklamy su na to aby predali produkty. Doplnky ani lieky nie su vynimka.