1

Téma: Očkovanie

Plánujem dať zaočkovať dcárku proti rakovine krčka maternice, co si myslíš o tomto očkovaní? Dakujem



2

Re: Očkovanie

Ja nie som priatel akehokolvek ockovania, lebo to vnasa do tela rozne latky , ktore su pre telo cudzie. Vakciny su pestovane vo zvieratach, vajciach a podovne, extrahuju sa bez sterilizacie, konzervuju sa jedovatymi latkami takze celkove su pre telo skodlive.
A vyrobcom vakcin sa zialbohu neda verit, lebo maju za ciel svoje vyrobky predat za kazdu cenu, aj za cenu systematickeho ciganenia o neskodnosti, co kazdy, kto bol zaockovany a mal na to silnu reakciu  vie, ze to nie je pravda a niektori na to doplatia zdravim , ba dokonca zivotom.

Naposledy upravil: RNG (2010-05-31 19:55:10)



3

Re: Očkovanie

kamilka napísal(a):

Plánujem dať zaočkovať dcárku proti rakovine krčka maternice, co si myslíš o tomto očkovaní? Dakujem

Odporúčam prečítať si pred očkovaním toto:
http://sloboda-v-ockovani.sk/news/ockov … h-ucinkov/
http://sloboda-v-ockovani.sk/news/ockov … e-cast-6-/



4

Re: Očkovanie

Tych clankov je hromada, preto boli nuteni upustit od povinneho ockovania, co chcela WHO presadit v mnohych krajinach, podobne ako pri ockovaniu proti chripke.
Je to zialbohu jedna podkupna globalna  banda, potrebovalo by to poriadnu cistku a prehodnotenie vsetkych ockovani nezavislymi ustavmi.
Lebo v sucasnosti mame jedine informacie(disinformacie) len od ludi, ktory su financne zavisli od predaja a pouzitia ockovacich latok. Takze ked rozhodnutie nechaju na nich, tak budeme cochvila ockovani kazdy den proti niecomu. A povinne, ziadna sloboda rozhodnutia!
Teda ludia, co sa daju.
Do mna nedali ziadnu vakcinu uz vyse 45 rokov a nechyba mi to nijak. A kebu to na mna chceli nasilu nanutit, ustava mi dava pravo sa branit legalne, pripadne aj so zbranou, keby to bolo treba.
Preto sa vlady snazia ludi co najviac odzbrojit, aby male mnozstvo ich ludi  vedelo kontrolovat velke masy ludi= diktatura.
Inac to je nazor vacsiny americanov, ktori si na svoje slobody nenechaju siahat donekonecna.

Naposledy upravil: RNG (2010-06-02 16:31:31)



5

Re: Očkovanie

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalo … ripce.html



6

Re: Očkovanie

dobrý den,
o svojho obvodneho lekara som dostala domov pozvanku na očkovanie - tetanovka. myslite, ze tym niečo pokazim ak sa nedam očkovať? ja mam ponicky strach z tych vakcin, strasne sa bojim toho, ze mi pustia do tela ktovie ake latky. neviem preoč ale som toho nazoru, ze radsej umriem na tu bakteriu ako na nasledky vakciny



7

Re: Očkovanie

Ja som bol posledny krat ockovany proti tetanu, ked som mal 11 rokov.
Kedze sa kone dnes velmi zriedkavo nachadzaju okolo nas, naviac je tato bakteria(clostridium tetani) viacmenej extremne vzacna, nemyslim si, ze je nebezpecie nachytat tetanus privelke.
Inac pri hlbokej rane, ked clovek dostane horucku moze dostat injekciu antobiotik, co tuto nakazu znicia velmi rychlo. Diagnoza tetanu je jednoducha a ked clovek necaka pridlho, pomoc je velmi ucinna. Takze smrt na tetanus dnes je vlastne len z nedostatocnej lekarskej starostlivosti pri nakazeni.
Lekari strasia, ze je vyse 210 000 ludi zomierajuci na tetanus na svete, ale to nie je v Europe, kde posledne cislo z roku 2007 uvadza na celu Europu 144 pripadov nakazenia tetanom a len maly zlomok vyslovene zanedbanych na to zomrie.
Pozri napr na
http://www.jpmh.org/issues/199940301.pdf

Inac na citricidal uvadzaju na potlacenie tejto bakterie staci koncentracia 60 ppm citricidalu, co sa da v tele dosiahnut niekolkymi tabletami (250 mg=ekvivalent 25 kvapiek) GSE.
  A citricidal je len jeden z velkeho mnozstva roznych potravinovych doplnkov s antimikrobialnymi vlastnostami.
Takze ziadne umieranie sa nekona, teda pre tych , co to absurdne nezanedbaju, ked budu ti vzacni, menej nez jeden z miliona Europanov, co to nahodou dostanu z hlbokych  znecistenych  ran

Naposledy upravil: RNG (2012-09-03 18:06:07)



8

Re: Očkovanie

Zástancovia očkovania by povedali, že v Europe máme preto málo ochorení na tetanus, lebo sme všetci očkovaní :-) Ja inak plne s tebou súhlasím a sama sa nechystám dať preočkovať...



9

Re: Očkovanie

Ten argument neplati, lebo znacna cast ludi v Europe aj v USA sa nedala preockovat do 10 rokov a teda im na tetanus imunita uz davno neplati. A predsa nie je ziadna epidemia, lebo nie su zdroje tetanu, co boli najma kone vsade okolo.