1

Téma: absces

Viem ze to tu nema velmi co robit ale moj pieskomil ma absces vytvoreny na pupku...velmi to hnisa a skusala som vselico a nepomaha a u zverolekara som uz vyhodila hromadu penazi...nevies co mu na to mozem dat aby mu to neublizilo ked to pripadne zlize ????



2

Re: absces

Muz hojiva je napr zmes cukru, kokosoveho oleja a trochu citricidalu(pomer 1.5 lyzice jemneho praskovehom ,1 lyzica kokosaku a 10 kvapiek GSE(tom je 33% citricidal)



3

Re: absces

Dakujem RNG este by som chcela otazocku...citricidal doma nemam iked sa ho chystam zaobstarat ale hned to nebude...ale mam doma tea tree...mohla by som ho pouzit ??? niekde som citala ze po tea tree oleji potkan zomrel po tom co si ho oblizal



4

Re: absces

este som si vsimla ze potkan dostal na ranu neriedeny tea tree...to bolo asi tym...



5

Re: absces

Tea tree olej nie je priam velmi jedly, hoci ho predavaju volne. Takze opatrne s nim, pouziva sa len na vonkajsie pouzitie, pokial viem.



6

Re: absces

a mozem ho pouzit tak silnejsie riedeny ? ci by som to nemala skusat ?



7

Re: absces

Na vonkajsie pouzitie je podla hrubky koze od 50% do 10%, zriedeny roznymi olejami, napr olivovy a kokosovy je fajn.
Hodne sa pouzival pred 1940tymi rokmi, do kremov a podobne, vyborny protiplesnovy zaklad.
Ale podla mna neprijemne smrdi, a dnes su ovela silnejsie prostriedky na trhu, najma spominany originalny citricidal/GSE



8

Re: absces

RNG, takze tea tree olej ani na kloktanie nie je vhodny? Na obale je taketo pouzitie totizto napisane.



9

Re: absces

Moj nazor je, ze co nie je vhodne mna to, aby si nezjedol je skodlive aj na vyplachy, lebo cast sa ti predsa len dostane do tela.

Ale farmacia ma nazor inaksi, lebo ti s kludom daju lieky, skodlive patentovane chemikalie s odovodnenim, ze maju viac dobrych ucinkov, ako skodlivych. Pricom dobre ucinky sa na niekom vobec nemusia prejavit(aka"nezaberie") ale skodlive sa mozu prejavit naplno. Tj vsetko pracuje len statisticky, individualne moze byt jednotlivec takym liekom tazko poskodeny, nevylucujuc ani smrt.
Nuz ale z hladiska rizika, ked sa nezdrahas zobrat aspirin, ktory v USA napr je pricinou vyse 17 000 smrti na vykrvacanie a 120 000 navstev pohotovosti, tak sa nemusis zdrahat pouzivat aj tea tree olej na kloktanie, ani rozne bezne pouzivane chemikalie a prirodne prostriedky, ktore nie su vedene ako bezpecne potravinove doplnky.

Osobne pouzivam na kloktanie roztok citricidalu, ktory nakoniec ani nevyplujem, ale prehltnem. Podobne sa spravam k emulzii oreganoveho oleja, ktoru si pripravim z 5% oreganoveho oleja v alkohole, ktory zamiesam do vody a vytvorim mliecne vyzerajucu emulziu. Inac oreganovy olej zostane plavat na povrchu vody, prilepi sa na pohar a tak isto na hrdlo a neprijemne pali. Je to sice vyborna dezinfekcia, ale clovek musi byt tak trochu masochista, aby pouzival nieco neprijemne palive, ked nemusi a moze to nahradit niecim rovnako ucinnym a menej neprijemnym



10

Re: absces

dakujem za odpoved, tak aj ja prejdem na GSE, otravit sa nechcem:-).



11

Re: absces

Tu sa nejedna o otravenie,ale  len zbytocne zamorenie.



12

Re: absces

dnes mi veterinar povedal ze to je nador...spociaku to vyzeralo ako absces ale teraz takyto verdikt...s tym uz nic nespravim sad



13

Re: absces

Skus MMS1. Inac na zvierata nemusime byt natolko opatrni, casto su odolnejsie, ako my a v kazdom pripade sa nejedna o ludi a hoci nie som za poskodenie ani zvierat, predsa to nie je to iste, ako clovek.



14

Re: absces

to je miracle mineral solution 1? chloritan sodny ? je to toto ?



15

Re: absces

http://www.webareal.sk/mms-kvapky/eshop … MMS-Kvapky ....moze byt aj toto ?



16

Re: absces

Ano.



17

Re: absces

o tom mms som vela citala myslis ze by to pomohlo aj cloivku s trombozou a inymi ochoreniami ? Pre stareho cloveka myslim



18

Re: absces

Ako som povedal uz mnohokrat, hoci viem, ze oxidacne cinidla su velmi ucinne na rozne problemy tela,od infekcii az po rakoviny, ale  nie su to potravinove doplnky a pre to sa o nich vyjadrujem len co najmenej.
Na trombozu ale rozhodne nepomozu, tam treba riedit krv a rozbijat zarazeniny fibrolytickymi enzymamy.

Naposledy upravil: RNG (2011-10-28 18:09:17)



19

Re: absces

aha takze je to potom dobre len na budovanie imunity ?? tromboza ci choroby pecene tak nato to nezaberie....ale vyzera to itak zaujimavo na tom internete



20

Re: absces

Nuz osobne by som oxidacne prostriedky pouzival len vtedy, ked mi ine prirodne vo forme neskodneho potravinoveho doplnku nezaberie. Tj len ako "zachrannu brzdu" v pripade nudze, kratkodobo .
Nakoniec su to chemikalie a maju aj skodlive postranne ucinky, na rozdiel od bezpecnych potravinovych doplnkov. Ale su to take chemikalie aspon, co su telu prirodzene a dokonca si ich telo samo vyraba v malych mnozstvach.

Naposledy upravil: RNG (2011-10-29 20:17:31)