1

Téma: Sauna

Takze na sk som velmi nepochodila co sa tyka synovho ucha...ale ma moznost ist do sauny...do roznych typov napr.solna,i nfra sauna, parna a aromaticka, sucha , bambusova..ap. Len chcem vediet ci mu to nejak nemoze poskodit to "derave ucho"...co si myslis?Dakujem...



2

Re: Sauna

Nemyslim si, prave naopak, parne izby (100% vlhkost) mozu rozpustit rozne nahromadene usadeniny, prirodzene. Suchu neodporucam v jeho pripade.



3

Re: Sauna

Preco je sucha sauna nevhodna v jeho pripade?



4

Re: Sauna

Zapaly vo vnutornom uchu sa cistia vylucovanim hlienov a ten vo vysokych vlhkostiach volne vyteka, pri nizkych sa zasusi a hromadi.



5

Re: Sauna

Odporucil ste mi Olive loaf extract od Swansonu,ale ja by som to radsej objednala z iherbu(Now Foods, Olive Leaf Extract, 100 Vcaps)pretoze ma to vyjde o dost lacnejsie,lebo shipping je nepomerne drahsi a este na to daju aj clo,potom jeden doplnok ma vyjde aj na 60 $ ako naposledy ked som objednala protiparazitny kit..este stale FedEx odomna ziada zaplatit 13 libier clo,aj ked som uz platila za shipping.Poradite mi prosim kolko tych kapsul treba brat pre najvyssiu ucinnost,ked je tam 18%oleuropeinu?Vdaka...



6

Re: Sauna

Dospela davka oleuropeinu je 3 x 300 mg intenzivne, 2 x 150 mg udrzobne.
Samozrejme pre dieta staci podla vahy menej.
Tento uvedeny http://www.iherb.com/Now-Foods-Olive-Le … s/741?at=0 ma v kazdej kapsuli 90 mg oleuropeinu.