1

Téma: B 17

dobry den,
chcem sa opytat, ci by bolo mozne u Vas zakupit DMSO, mam 2 dnovu informaciu o rakovine pravdepodobne slinivky brusnej s metastazou u svojho otca, chcem ho liecit injekciami amygdalinu a nasledne tabletovou formou amygdalinu, posup mi nie je az tak jasny ci objednat amygdalin v praskovej forme resp. tekutej, kedze som sa doteraz s takouto diagnozou este nestretol. Myslel som aj na metodu MUDr. Jurkoviča, ale sam ma zdravotne problemy tak neviem ci ma este dostatok sil a bude ochotny.
Dakujem za pomoc igor2



2

Re: B 17

V USA je amygdalin a pouzivanie DMSO na zdravotne ucely zakazane, hoci oboje sa da objednat cez internet.
Ja osobne som z distribucie  vystupil uz pred vyse 3 rokmi, z roznych dovodov, vcitane osobneych, personalnych aj financnych.
Tema rakovina je aj na tomto fore uz spomenuta viackrat, tiez na http://rng.nazory.eu/rakovina a prostriedkov som uviedol hromadu. Zialbohu ziadny jednotlivy nie je dostatocny, treba ich brat kopu, kazdy na nejaky iny efekt spojeny s rakovinou a jej nasledkami, pricinami a sirenim sa.