1

Téma: Zdravo pribrať?

Ahoj RNG. Ako by som mohol zdravo pribrať do celého tela pomocou nejakých doplnkov? Som chudý a mám príliš malú váhu na moju výšku. Mám len trochu tuku na bruchu a stéhnách. Okrem toho mám ruky, tvár aj zvyšok tela ako keby som vyšiel z koncentráku



2

Re: Zdravo pribrať?

Hlavne vitaminy skupiny B na to pracuju. No a samozrejme napravenie travenia, ktore je casto pri prilis chudych ludoch oslabene   http://rng.nazory.eu/travenie



3

Re: Zdravo pribrať?

no ak nechces pribrat tuk ale bt mohutnejsia tak potrebujes aminokyseline lebo z nich sa sklada svalstvo. to poznaju dobre kulturisti aby nemali velku svalovicu po treningu musia zjest vela bielkovin z ktory si telo "vyroby"aminokyseliny. ale asi si je lepsie pomoct niakym doplnkom komplexom aminokyselin lebo maso zdrave moc nie jest vo vacsich mnozstvach lebo bolo dokazane zevraj skracuje telomery cize zivot big_smile takze jedz hodne aminokyselin doplnky obcas trocha masa. no niekde som cital ze velke mnozstva argininu niakych18g uvolnuje rastovy hormon



4

Re: Zdravo pribrať?

Privela je privela cohokolvek a to skodi.
Mozno za na maso dokazali, ze skracuje telomery(neviem ktora zlozka v nom ci zamorenie je z toho vinne) ale napr sosovica tie telomery naddlzuje a zeny sa obvykle vyhybaju zdravym strukovinam.
Ale vetry zo strukovin sa daju odstanit branim enzymu alfa galactosidazy("Beano "a rozne ine enzymaticke zmesy, 600 AGLU jednotiek  je asi spravna davka)