1

Téma: helikobakter a dojcenie

Ahoj RNG,


Zistili mi helicobactera, na tvojich forach som citala, ze na parazity pomaha dost vela veci, napr. Aloe vera, oreganovy olej, koloidne striebro, propolis atd. Zial nic z toho nemozem brat kedze dojcim.

Nevedel by si mi prosim poradit nejake pripravky na HP pri dojceni? Som zufala. Momentalne beriem len homeopatika Cina 5CH.


Srdecne dakujem.



2

Re: helikobakter a dojcenie

Homeopatika su nanic.
Na helikobakter je znacne ucinna koloidna strieborna voda,4 x 2 lyzicky,
Tak isto je ucinny PepZin GI, co je zlucenina zinku a aminokyseliny carnosinu  2 z 1 kapsule denne. ktora neskodi ani matke ani babatku. 
Ucinny je aj forma kokosoveho oleja, monolaurin(kokosovy olej zluceny s zeleninovym glycerinom), 3 x kavova lyzicka denne.

Potravinove doplnky spravidla neskodia nikomu, ani tehotnym, ani dojciacim matkam, vynimiek je velmi malo, hoci na rozne potravinove doplnky je nanutene upozornenie, v USA je to federalna organizacia FDA, ktora takto zastrasuje ludi od pouzivania potravinovych doplnkov, neskodnych, v prospech skodlivych chemickych liekov.

Helikobcter pilori nie je parazit, ale bakteria.

Oreganovy olej v tomto pripade neodporucam, tak ako aj pri tehotenstve, lebo prekrvuje maternicu a zvysuje pravdepodobnost potratu a dostane sa aj do mlieka a dieta to moze odmietnut, teoreticky. Inac ziadnu skodu na dietati nemoze sposobit, na to nie je ziadny dokaz nikde v literature, len bezne bububu farmaceutov a im prisluhujucich lekarov.

Ziadny potravinovy doplnok nemoze byt schvaleny na trh, ked ma akekolvek skodlive postranne ucinky v odporucenych davkach.

Naposledy upravil: RNG (2011-08-22 22:46:29)