1

Téma: Hemeroidy

Čo odporúčaš pri tomto probléme?



2

Re: Hemeroidy

Moj otec este kedysi davno dostal od svojho spoluziaka lekara radu, pouzivat krem na toaletny papier a dobre si tu oblast precistit. Nesetrit kremom ani toaletnym  papierom.
Otcovi to pracovalo vyse 50 rokov, mne uz aspon 30 rokov. Ked som to prestal na par mesiacov, problem sa vratil. Takze uz nerobim pokusy a kremujem si to, dokladne vycistim aj ciastocne dovnutra, co tu oblast zaroven masiruje, nielen precisti.

Naposledy upravil: RNG (2011-08-16 16:16:59)



3

Re: Hemeroidy

RNG co odporucas na dorobne trhlinky v okoli konecnika? su naozaj malilinke, 1-2mm, ale pri vyprazdnovani a vytierani to zvykne svrbiet a ked si to rozkrabem pali to. neviem z coho sa mi vytvorili, stolicu nemam tvrdu, skor vzdy redsiu a pravidelnu.  mam to asi mesiac a ani po natierani detskym kremom na opary, ani pudrom sa mi to uplne nevytratilo. dakujem vopred za odpoved.



4

Re: Hemeroidy

Na spravne zlozenie  hojiveho a vyzivneho kremu,
nie komercnu kozmetiku s nejedlymi umelinami , naftovymi destilatmi  a chemikaliami
pozri si na temu
http://rng.nazory.eu/rubriky/p/prirodna-kozmetika



5

Re: Hemeroidy

Akú mastičku na natieranie konečníka používaš alebo odporúčaš? Ten kokosový olej? Nebude krém s dubovou kôrou ďaleko účinnejší?



6

Re: Hemeroidy

Nuz vytazok z dubovej kory som este nerobil, takze s tym nemam skusenost.
Ale velmi dlho som pouzival obycajny komercny krem na ruky firmy Yves Rocher s pridavkom arniky
Samozrejme, ked som si zdokonalil moj vyzivny a ochrany krem, tak pouzivam samozrejme ten.



7

Re: Hemeroidy

Ahoj davoo, mam podobny problem, momentalne pouzivam tento krem
http://www.iherb.com/Planetary-Herbals- … 3-4-g/1568



8

Re: Hemeroidy

Ten krem nevyzera zle, az na tie konzervanty. Ale nie je priam najlacnejsi na kazdodenne pouzivanie



9

Re: Hemeroidy

Nie je idealny, ale zatial sluzi celkom dobre a cenovo na vahu stale lepsie ako to co som si kupoval na slovensku. Uz ho mam asi 2 mesiace a este mam stale viac ako polku a pouzivam ho kazdy den. Ked mi dojde mozno vyskusam nieco ine.



10

Re: Hemeroidy

Ak ti vyhovuje, tak nemen pokial nemusis.