1

Téma: Johnatan Wright MD

Pozrite na video prezentaciu
http://www.wrightnewsletter.net/video/N … o=LNAHM715
a ine prispevky tohoto znameho lekara, ktory lieci prirodnymi prostriedkami



2

Re: Johnatan Wright MD

Takze xilitol v spravnej koncentracii lieci chronicke zapaly v nose a v uchu?Dobre som to pochopila?Len este keby som vedela ze ako to nariedit ...do nosa je dostat xilitolovy spray..ale do ucha...neviem..

Naposledy upravil: Sisa 24 (2011-07-15 00:12:42)



3

Re: Johnatan Wright MD

Xylitol a ine polyoly akosi odhajnu rozne bakterie zo sliznic a tym sa splachnu.
Tak isto je to pri erytritole, a mnohokrat spomenutej D-manoze, najma  pri streptokokovych infekciach urinarneho traktu.
Ja uz nepouzivam xylitol velmi,, lebo mnohe infekcia nan nereaguju, ale streeprokoky a stafylokoky ano.
Xclear je 20% xylitolovy roztok s pridanym niekolko kvapiek GSE, takze tam ie je len ucinok xylitolu ale aj antimikrobialny ucinok citricidalu, ktory tam vlastne bol pridany len ako konzervacny prostiedok, aby sa to nekazilo(6 kvapiek GSE na 60 ml roztoku).



4

Re: Johnatan Wright MD

Inac dr Wright je menej "revolucny" a viac pozyvany na rozne televizne programy. Vedomosti, co tu predstavuje mam davno od inych lekarov . Mozna aj pre to ho davaju v TV, lebo je len ciastocne na strane alternativ.



5

Re: Johnatan Wright MD

Takze mat nadej, ze by roztok xilitolu znicil aj na MMS odolavajucu infekciu by bolo asi dost naivne...:-(Ale vcelku ako prevncia alebo na slabsie infekcie je to asi ok...



6

Re: Johnatan Wright MD

V prvom rade xylitol neznici, len odhakne a mozu sa splachnut niektore bakterie.