1

Téma: zabudanie :)

rng prosim ta pekne, idem objednavat z iherbu zasa doplnky, napis mi este nejaky dobry doplnok- potrebujem pre muza, velmi zabuda a to ma len 36rokov, velmi pekne dakujem...



2

Re: zabudanie :)

Podla toho na co zabuda, hahaha.
Ak je to ale sposobene poruchou v mozgu, treba identifikovat, co to je v jeho mladom veku.
Ciste na zlepsenie pamati je to vinpocetin(20 mg) a huperzin A(100 az 200 mg)Tieto antioxidanty zlepsuju cirkulaciu krvi v mozgu, ociach a vnutornom uchu  a tym zlepsuju pamat, videnie aj sluch, alebo aspon spomalia uibytok, ktory nastava rokmi. Odporucam samozrejme brat aj rybaci/krill olej pripadne aj ine doplnky.A cistit si cievy lecitinom.



3

Re: zabudanie :)

A treba brat obidva alebo staci jeden?Aj moj muz to potrebuje..a este nema ani 50...:-)Niekedy mam pocit ze ma spomalene myslenie..:-)



4

Re: zabudanie :)

Ja som bral kratky cas toto
http://www.swansonvitamins.com/SWU366/ItemDetail?n=0
2x2 kapsule. Po dvoch tyzdnoch som to musel prestat brat, lebo mi zena povedala, ze som natolko zrychlil rec, ze ma nerozumie. To uz bolo pred rokmi, dnes uvazujem, ze by som mohol brat asi mensiu davku ale stale.
Ashwagadha a najma Bacopa monieri a curcumin su tiez vyborne proti starnutiu mozgu.