101

Re: Prostata?

Zdravím Vás pane RNG. - - - - - Tak už mě konečně přišly z HOOGLE  domů ty produkty, které mě doporučujete na ten můj CHRONICKÝ ZÁNĚT PROSTATY a MOČOVÝCH CEST a ZÁNĚT TLUSTÉHO STŘEVA: - - - - - - Zeptám se Vás ještě pro jistotu, jestli jsem objednal dobře přesně ty kvalitní přípravky, které mě doporučujete?:  1. CITRICIDAL BIO/CHEM RESEARCH od firmy NUTRIBIOTIC v roztoku v kapkách, tekutý koncentrát 29,5 ml. - - - - 2. OREGÁNOVÝ OLEJ od firmy NOW, 90 tablet, 55% Carvacrol. - - - - 3. SERRAPEPTÁZA od firmy DOCTOR´S BEST, 40 000 SPU, 90 kapslí. - - - - 4. PROBIOTIKA HEALTHY ORIGINS PROBIOTIC 30 BILLION CFU´s , od firmy NATURAL, 60 V caps. - - - - - 5. BERBERINE  od firmy SWANSON, 60 kapslí 400 mg. - - - - - - 6. MONOLAURIN od firmy SWANSON v kapslích, 30 kapslí, název EFAs - SUPERIOR ESSENTIAL FATTY ACIDS. - - - - - 7. LECITIN  granulát , 464 g od firmy SWANSON, Lecithin Premium Grand. - - - - - Prosím napište mě ještě jednou pro jistotu PŘESNÉ DÁVKOVÁNÍ u všech těchto produktů? - - - - - + mě ještě napište jaký mám dělat ODSTUP od užití těchto jmenovaných PRODUKTŮ a užití PROBIOTIK? A kolik tablet těch PROBIOTIK si zvýt a kolikrát denně? A jestli i s jablkem?  - - - - - - A kolikrát si vzít tu POLÉVKOVOU LŽÍCI toho GRANULOVANÉHO LECITINU? - - - - Prostě jaký časový odstup od těchto produktů a Probiotik  a Lecitinu? - - - -  + ještě jestli bych mohl k tomuto všemu co mě doporučujete užívat i ČAJ Z KAPUCÍNKY a ČESNEK V tabletách? - - Díky



102

Re: Prostata?

resne davkovanie ti nenapisem, ale priblizne je to asi takto:
citricidal 35 kvapiek do litra vody
Oreganovy olej 3 x 2 kapsle s jedlom
Serrapeptaza, 3 x 120 000 IU
Berberine 2 x 1 gram
Monolaurinodporucam az 2 x 5 gramov, preto kupujem librove(454 gramov) balenie
Lecitin cisty, praskovy alebo granulat 1 polievkova lyzica raz az 2 x za tyzden.

Samozrejme aj menej, je lepsie ako nic, ale toto su davky co pouzivam aj ja a mam s nimi uspech uz dlhy cas(az 20 rokov)
Jediny odstup je medzi antimikrobialnymi a probiotikami a to az 3 hodiny.
Takze pocas dna beries rozne antimikrobialne a na noc si zoberies probiotika s jablkom.



103

Re: Prostata?

...Díky moc za vysvětlení ........... Ale ještě bych Vás poprosil o přesnější vysvětlení ohledně CITRICIDALU, SERRAPEPTÁZY a PROBIOTIK.     1. Prosím Vás je mě jasné dávkování toho CITRICIDALU, dát si 35 kapek do litra vody a pít po malých locích v průběhu dne.  - Ale prosím vás musí se nutně ten samý den vypít CELÝ TEN LITR VODY s tím CITRICIDALEM ? nebo by vadilo, že by mě ve flašce zbylo i do druhého dne, když se to má pít po malých glcích během dne, tak nevím jestli vypiju celý ten litr za ten 1 den? Tak musí se nutně ten samý den vypít ten celý litr? - - - - - -  2 . A ohledně SERRAPEPTÁZY , Na krabičce je uvedeno, že obsahuje 40 000 SPU. A vy jste mě už několikrát psal, že v každé tabletě je 120 000 IU. - prosím já nerozumím tomu rozdílu 40 000 SPU a 120 000 IU. Dávkování mě je jasné, když mě píšete 3 x denně 1 tabletu. Ta Serrapeptáza je od firmy Dr. Best, kde teda uvádějí těch 40 000 SPU. Obsahuje i tahle Serrapeptáza od Best v každé kapsli těch 120 000 IU jak vy sám říkáte? Pokud ano, tak mě bude už dávkování jasné, prostě brát 3 x denně 1 tabletu. - - - - - - - - A za 3. ohledně PROBIOTIK, mám ty nejkvalitnější, které jste mě poradil ty HEALTHY ORIGINS 30 BILLION. Píšete mě brát je na noc s jablkem, to mě je taky jasné, ale KOLIK TABLET SI MÁM VZÍT? JEDNU, DVĚ, TŘI těh probiotik? Díky moc



104

Re: Prostata?

1. kludne mozes to vypit v priebeho dvoch dni, ale ak ti vadi ta hnusna horka chut smile , tak si mozes urobit o polovicu slabsiu koncentraciu, cize 18 kvapiek na liter, vzdy je to lepsie ako nic.
2. Tu ide asi pravdepodobne o tuto serrapeptazu: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=1 tam je v jednej 40 000 SPU, ale je aj silnejsia kde je 120 000 SPU: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=3 cize to je to davkovanie 3x1 kapsula denne. V tvojom pripade je davkovanie 3x3 kapsule za den.
3. MOzes aj dve, ale podla mna bude stacit ta jedna, pretoze ovela dolezitejsie je ich podporovat a krmit mikrovalkninami, aby sa mohli rozmnozovat a tak uzdravit crevnu floru. Takze nezabudaj na pravidelne doplnovanie mikrovlaknin.

Naposledy upravil: Pietro (2015-03-14 16:19:22)



105

Re: Prostata?

Detto.
Co sa tyka citricidalu, na rozne mikroby  na znicenie su potrebne rozne koncentracie vybudovane v tele.  Odporucanycyh 35, kvapiek ale znici pomerne vela z nich. Samozrejme neznici vsetky, na niektore nie je ucinne dostatocne v tejto koncentracii, zale zaber je ovela sirsi, ako pri atb.Pritom tato koncentracia, ked ju pijes postupne po malych glgoch este neznici crevnu probioticku floru, co zialbohu atb znicia, cim podstatne znizia imunitu tela a daju "zelenu" vsetkym mikrobom, na ktore su neucinne. Tj kvasne kultury, plesne, mykoplazmy, L-formy, virusy.



106

Re: Prostata?

.......... a dokáže tedy ten CITRICIDAL TĚCH doporučených 35 kapek na litr vody hubit i tyto bakterie, které mám já: PROTEUS MIRABILIS, PSEUDOMONAS AUREGINOSA a ENTEROCOCUS FAECALIS + KVASINKY ? na ten můj 2 roky trvající CHRONICKÝ ZÁNĚT PROSTATY A MOČOVÝCH CEST a poslední skoro rok už i  STŘEVA? dÍKY



107

Re: Prostata?

Pozri na ucinnost citricidalu na rozne mikroby
http://rng.nazory.eu/rubriky/c/citricidal
Proteus ti znici,
pseudomonas nie, tam ti pomozu skor probiotika,berberine,  a samozrejme odmaskovac serrapeptaza, kedze tieto sa grupuju dokopy na spolocnu obranu a hrubu naskujucu vrstvu na koloniach.
Na kvasinky to len ciastocne pomaha, tie treba vyhladovat a znicit , pozri na
http://rng.nazory.eu/rubriky/c/candida



108

Re: Prostata?

....... a ještě se Vás pane RNG zeptám: - - - Pročítal jsem si tady na vašem fóru i tu PROTIKVASINKOVOU DIETU : Je mi jasné, že doporučujete jíst maso, ryby, vejce, hodně zeleniny. A v žádném případě NE cukry. - - - Ale já mám rád a konzumuju i tyto zakysané produkty: BÍLÉ JOGURTY, BÍLÉ TVAROHY a KEFÍRY, nebo PODMÁSLÍ. To snad můžu jíst? Moc mě to chutná a myslím, že je to snad taky zdravé? + si i zamíchám do toho JOGURTU, nebo TVAROHU  SKOŘICI. Můžu i skořici? - - - NEVADÍ DOUFÁM UŽÍVAT   DOHOROMADY  TYTO ZAKYSANÉ PRODUKTY k těm vaším lékům ( Citricidal, Oregan olej, Serrapeptáza, Berberine, Monolaurin, Probiotika, Lecitin ) , které mě doporučujete ?  - - - - - - - - -  A ještě se zeptám na ten můj ZÁNĚT , který z těchto Vaších doporučených léků " neboli přírodních produktů " ( Citricidal, Oregan Olej, Serrapeptáza, Berberine, Monolaurin , Lecitin a probiotika ) by dokázal "hlavně" celkově UVOLNIT ten pocit toho UCPÁNÍ, ZAPOUZDŘENÍ, aby se HLAVNĚ PROKRVILA ta PROSTATA + PENIS + TLUSTÉ STŘEVO ? Díky hmm



109

Re: Prostata?

Nuz kvasene produkty maju cukry skvasene a ked ich umelo nepriasladis, ako to bezne robia s jourtami, tak s pre nas zdrave
Skorica je silne antimikrobialna, vysoko antioxidacna  a  mierne znizujuca cukor v krvi
Ja zasadne neodporucam ziadne lieky, len potravinove doplnky. Ze tieto mimochodom aj liecia, to je zase ina vcec. Lekari to samozrejme povacsine popieraju, pre nich je liek len to, co sa schvali ako liek, tj dnes vylucne farmaceutika, patentovane, tj umele. Nic prirodne sa totoz patentovat neda. Ake nakazy mas to ti nepoviem, ale viacero sirokospektralnych antimikrpbioalnych ma znacnu sancu to adresovat ucinne.
Zanet/zapal je len nasledok mikrobialnej cinnosti, alebo zamorenia v tele. Ked sa odstrani pricina, nasledok tj zapal zmizne.



110

Re: Prostata?

....takže můžu tedy jíst ty jogurty, tvarohy a kefíry + k těm vaším doporučeným vecičkám



111

Re: Prostata?

Samozrejme ze. Ale pozor na pridane cukry!!!!
Ja si vyrabam jogurt doma sam a tak viem , co presne obsahuje. A vyrabam ho z mlieka krav na volnej pasi, neprikrmovanych krmnymi zmeskami a "neosetrovanych" atb a hormonami.



112

Re: Prostata?

..... a ještě mám dotaz, jestli můžu jíst ČERVENOU ŘEPU? - Dělat si čaj z KAPUCÍNKY ( LICHOŘEŘIŠNICE )? a ČESNEKOVÉ TABLETY? Děkuji



113

Re: Prostata?

Samozrejme ze mozes, to su vsetko dobre doplnky pre zdravie



114

Re: Prostata?

........ pane RNG a mám eště dotaz,     ten LECITIN se řadí také jako MIKROVLÁKNINA? - Nebo si musím NUTNĚ přiobjednat k tomu LECITINU i ten INULIN, PSYLLIUM,   atd ? Díky



115

Re: Prostata?

Petr 7 napísal(a):

........ pane RNG a mám eště dotaz,     ten LECITIN se řadí také jako MIKROVLÁKNINA? - Nebo si musím NUTNĚ přiobjednat k tomu LECITINU i ten INULIN, PSYLLIUM,   atd ? Díky

Lecitin nie je mikrovlaknina, je to v podstate potravina, sluzi najmä cistenie ciev od tukovy a tukovo-bielkovinovych nanosov, a dalo by sa povedat, ze cisti aj pecen od tukov a podporuje spravnu funkciu mozgu.

Mikrovlakniny su psyllium, inulin, arabinogalaktany, modifikovane citrusove pektiny, glucomannan, ale aj ovsena vlaknina.



116

Re: Prostata?

Lecitin je tukovita latka, ktora emulzifikuje rozne tuky, tj cisti napr tuky  nalepane na stenach ciev.
Emulzifikovanie urobi drobne tukove gulicky, ktore moze krv roznasat po celom tele na spalenie alebo vylucenie.



117

Re: Prostata?

.... ještě se Vás pane RNG zeptám, i když vím, že nejste zastáncem chem. léků " což se Vám ani nedivím", ale chci se Vás zeptat, jaký máte názor na lék Antimykotikum FLUKONAZOL ? - - Někde jsem na internetu četl, že někomu pomohl na kvasinky ( Candidu ),  například já jsem ho minulý rok také zkusil brát a bohužel mě taky přitížil "ublížil" tím samým způsobem jako u všech Antibiotik, prostě také zhoršení "místo zlepšení". - - Nechápu, že někomu ten Flukonazol pomohl ? - - - - Měl jsem milulý rok i NYSTATIN , ten mě také bohužel nezabral , ale aspoň se stav nezhoršil jako v případě toho FLUKONAZOLU  a  " tunách " spolykaných ATB.  - - - - - Teprve včera jsem "konečně" začal brát vaše doporučené produkty ( Citricidal, Serrapeptáza, Oregan olej, Berberine, Monolaurin, Probiotika, Lecitin + ještě doplním mikrovlákniny ) A MOC MOC SE MODLÍM , ABY TO POMALOUČKU POLEHOUČKU po těchto produktech šel stav k LEPŠÍMU na ten můj skoro 2 a pöl roka trvající CHRONICKÝ ZÁNĚT PROSTATY, MOČ. CEST A TLUSTÉHO ČREVA.



118

Re: Prostata?

Nuz problem ms liekmi je ten, ze na schvalenie tycy patentovanycy(tj pred tym nikde neexistujucich chemikalii, inac nemozes patent dostat) musis prislusnym organom pri schvalovani  dokazat, ze ma viac pozitivnych ako negativnych ucinkov, ale to len statisticky, tj jednotlvcovi sa moze stat, ze mu to pomoze a neuskodi, ale tak isto sa moze stat ze mu to nepomoze a len uskodi.
A aj to schvalovanie je zatazene a skorumpovane, takze schvalili plno liekov, co museli neskor odvolat  pre privela skodlivych ucinkov a nedostatok uzitocnych
Napr v USA nasa FDA dostava od farmaceutickeho priemyslu miliardy dolarov pri tom schvalovani, tak nie je ziadny div, ze casto schvalia aj velmi skodlive latky. Mnohi zamrestnanci FDA, ked "spolupracuju" dobre s farmaciou pri schvalovani, tak nreskor dostanu miesto vo farmaceutickom proemysle s viacnasobne vyssim platom....

Inac antimikrobialnych je v prirode kopa, ja tu radim obvykle tie najpristupnejsie a relativne najlacnejsie. Takze ked ti nezaberu jedni, vzdy mozes pridat ine. Priroda je bohaty zdroj liekov, aj ked ich lekari sotva poznaju a uz vobec nepouzivaju, cest vzacnym vynimkam, od ktorych sa to aj ja ucim.

Inac velka vacsina problemov v traviacom ustrojenstve je sposobena nedostatkami kyselin enzymov, mikrovlaknin a probiotik.

A moze to cele zacat "nevinnou" zaludocnou chripkov, trvajucov 2-3 dni a uz mas znicenu vyrobu kyselin, enzymov , zapaly zaludka, criev,pripadne to vylezie aj do pankreasu
A ked si nedioplnis chybajuce, tak sa ti to cele bude len casom zhorsovat a vedie to k stovkam inych zdravotnych problemov. Takze to nie je zalezitost len zaludka, criev a pankreasu.

Naposledy upravil: RNG (2015-03-21 21:40:55)



119

Re: Prostata?

...ještě Vás zdravím pane RNG. - - - Tak už užívám všechny Vaše doporučené produkty. - - - - Vše užívám od soboty 21 Marca (Března). - - - -  Ohledně OREGÁNOVÉHO OLEJE, který beru také od 21. Marca, tedy dnes 4 den a beru ho v dávkách jak mě radíte tedy 3 x denně 2 tablety a kupodivu NEMÁM VŮBEC ŽÁDNOU HNAČKU ( žádný průjem ).  - - - Je to v pořádku? Já osobně jsem alespoň rád, že ten nežádoucí účinek té hnačky zaplať pánbuh nemám....... Je to tedy v pořádku?



120

Re: Prostata?

Ani ja nemavam hnacku, ked beriem oreganovy olej, zrejme nemam privela mikrobov, co by to naraz vyhubilo a sposobilo tu uhynovu/Herxheimerovu reakciu, co je vlastne mierna otrava v tele, kde sa obsah privela skodlivych mikrobov uhynutych dostane do tela odrazu.



121

Re: Prostata?

......ještě se Vás chci zeptat,  jestli nevadí, že beru ( zapíjím vodou ) NARÁZ DOHROMADY VŠECHNY preparáty při jednom ( dohromady Oregan olej, Serrapeptázu, Berberine i Monolaurin ) dohromady s jídlem? ------nevadí to prosím ?  - - - - - samozřejmě, že dělám od těchto antimikrobiálních věcí odstup jen v případě PROBIOTIK ( ty beru jen na noc s jablkem ) .  - - - - To mě je jasné - - - - Ale jestli nevadí, že zapíjím dohromady při jídle tyto 4 věci ( Oregan, Serrapeptázu ( tu těsně před jídlem), Berberine a MOnolaurin) dohromady?   Děkuji



122

Re: Prostata?

Ziadny oproblem pri kombinacii menovanych .Aj ja to beriem samozrejme naraz, tj denne beriem 3 x doplnky, tj zmes roznych.A mikrovlakniny mam vo vode na pitie, kde si davam aj vitamin C a rozne na antioxidanty bohate ovocne koncentraty, nesladene, lebo som cukrovkar a nemozem teda pit bezne komercne ovocne stavy, vyrobene z vody, koncentratov a CUKRU.



123

Re: Prostata?

RNG ještě se chci zeptat ---- Co je to ten CURCUMIN? - - - -  A doporučil by jste mě ho k těm mým produktům ( Citricidal, Oregan Olej, Serrapeptáza, Berberine, Monolaurin, probiotika ) na ten můj CHRONICKÝ ZÁNĚT PROSTATY a STŘEVA ?  - - -  Nebo se prozatím DRŽET jen těchto jmenovaných produktů, které jste mě doporučil užívat ? - - - Zatím užívám Citricidal ( 35 kapek do litra vody ), Oregano olej (3 x 2 kapsle denně), Serrapeptázu ( 3 x 120 000 IU denně ), Berberine ( 2 x 1 gram denně ) + Monolaurin ( 2x 5 gramů ) + probiotika ( 2 tablety v  10 hodin večer s jablkem ) užívám tak jak jste poradil , teprve 5 den, ale zatím žádná odezva k lepšímu ?



124

Re: Prostata?

Curcuminy su vytazky z pakorena kurkumy/turmeric. Su to silne protizapalove latky, najma vo forme lepsie absorbovatelnej zmesi s bioperinmi alebo vo forme fytozomov.
Davka je 3 x 1500 mg  s 10 mg bioperinu alebo 3 x 1000 mg fytozomovej formy.
Vyliecit creva a prostatu je proces na viac mesiacov, nie na 5 dni.
Najma ked to mas uz dlhsie a creva mas poskodene, to vyzaduje dlhsi regeneracny cas.

Naposledy upravil: RNG (2015-03-25 17:42:17)



125

Re: Prostata?

Díky ano chápu to , že to je běh na delší dobu............. / eště se zeptám ohledně těch mých bakterií PROTEUS MIRABILIS, PSEUDOMONAS AUREGINOSA a ENTEROCOCUS FAECALIS.  - - - - - Psal jste mě, že ta Proteus Mirabilis se dá zničit roztokem Citricidalu, ale na Pseudomonas Aureginosu už Citricidal není účinný jste mě psal a dokonce jsem to četl i v jiných příspěvcích na vašem fóru. - - Ale četl jsem na vašem fóru v některých příspěvcích, že na tu PSEUDOMONAS zabírá právě OREGAN OLEJ/CARVACROL , který také užívám na vaše doporučení. - - - - - je to tedy pravda, že by Carvacrol zabral na Pseudomonas aureginosa? - - - A ta 3 bakterie Enterococus faecalis na tu by zabralo prosím co? - všechny vaše doporučené produkty?, nebo na Enterococus faecalis taky jen Citricidal? Díky



126

Re: Prostata?

Enterococcus faecalis rataju medzi nemocnicne/nocosomialne infekcie, ktore sa premnozia najma pre to, ze im atb znicia konkurencne probiotika.
Takze aj ked neviem, ci na ne citricidal zaberie, lebo nie su v tabulkach ucinnosti citricidalu spomenute, uz len podporenie samotnej probiotickej flory nasadzanim probiotik a branim mikrovlaknin by to mali dostatocne vyriesit.
Samozrejme moze pomoct aj citricidal, aj oreganovy olej aj serrapeptaza(proti grupovaniu a maskovaniu) aj berberine.... Viac na to mas tu
http://en.wikipedia.org/wiki/Enterococcus_faecalis
kde spominaju aj tvorbu biofilmov a teda grupovanie/maskovanie tychto bakterii, tj odmaskovace znacne zvysia ucinnost aj liekov proti nim, aj doplnkov aj antimikrobilalnyc latok, co nam produkuju nase propbiotika, ktorych je pri dobre udrzovanej probiotickej flore( tj ked vyse 90% organizmov v crevach su probioticke) ovela viac, nez vie produkovat nase vlastne telo.



127

Re: Prostata?

.....pane RNG, tak už mám 4 den  bohužel za sebou po OREGÁNOVÉM OLEJI  (  v dávkách 3 x denně 2 kapsle , jak jste radil ) HNAČKU !  a TOU HNAČKOU se mě ten zánět PROSTATY  a STŘEVA ještě víc rozdráždí ! - - - - Mám to dávkování Oregana Oleje přeci jen snížit ? Abych ta hnačka nebyla? Co myslíte ? Díky



128

Re: Prostata?

Mozes to aj prestat brat na niekolko dni, lebo mozno mas tak silny uhyn mikrobov, ze ti sposobuju Herxheimerovu=uhynovu reakciu. Alebo to zniz na jednu davku denne.



129

Re: Prostata?

......Děkuji . - - - - Jinak beru všechno, co jste mě doporučil ( Oregánový olej, Citricidal, Serrapeptázu, Berberine, Monolaurin, Probiotika ) už přesně 1 TÝDEN v dávkách jak radíte, A ZATÍM ŽÁDNÉ ZLEPŠENÍ!!! - - Pořád mě palčivo bolí v PROSTATĚ v MOČOVÉ TRUBICI a v TLUSTÉM STŘEVĚ. - - - - Opravdu všechny tyto preparáty, které od vás užívám by dokázaly "jak i píšete v jiných diskuzích" by dokázaly hubit ničit infekce a léčit  2 roky trvající CHRONICKÝ ZÁNĚT ?



130

Re: Prostata?

Nuz to je najlepsie co ti viem poradit na bezne mikroby a co sa tyka zmenenia crevnej flory na probioticku, to vyzaduje nejaky cas a dlhodobe krmenie probiotik mikrovlakninami,. inac sa z tych malickych kapsuliek z desiatok a stoviek miligramov nemozu rozmnozit na vahu az 1 kg, co je dobre osadena probioticka flora  najma v crevach. Len samotne vyhubenie candidy albicans v crevach mozre trvat viacero tyzdnov, pokial neprejdes na silnu proticandidovu dietu a doplnky, pozri na
http://rng.nazory.eu/rubriky/c/candida

Ak mas ale tie zapaly z premnozenych virusov , tak si musis podstatne zvysit viralnu imunitu, pozri na
http://rng.nazory.eu/rubriky/h/herpes

Naposledy upravil: RNG (2015-03-28 22:49:20)



131

Re: Prostata?

Zdravím Vás pane RNG. - - - - Chci se ještě zeptat, jestli můžu přidat k těmto vaším doporučeným produktům ( Citricidal, Oregan Olej, Serrapeptáza, Berberine, Probiotika Healthy Origins 30 Billion, Lecitin ) na ten můj Chronický ZÁNĚT PROSTATY a TLUSTÉHO STŘEVA , jestli můžu přidat K Citricidalu, Serrapeptáze, Oregan oleji, Berberinu, Lecitinu a Probiotikám, eště přidat INULIN V PRÁŠKU od firmy NOW FOODS, dále VITAMIN C 680 g V PRÁŠKU, dále ALOE VERA 118 ml KONCENTRÁT, dále PSYLLIUM od firmy SWANSON V TABLETÁCH  a poslední EXTRA PANENSKÝ KOKOSOVÝ OLEJ (BIO) od firmy HEALTH LINK objem 400 ml, 100% Bio extra panenský kokos. olej. - - - - - - - - A prosím pěkně pokud bych toto mohl přidat, - - tak napište mě přesně v jakém dávkování ten INULIN ( PRÁŠEK), PSYLLIUM ( TABLETY), VITAMIN C (PRÁŠEK), ALOE VERA (KONCENTRÁT), EXTRA PANENSKÝ KOKOSOVÝ OLEJ ( KOLIK LŽIC DENNĚ ).  Prostě toto všechno v jakým poměru dávkování? - - děkuji



132

Re: Prostata?

Kedze zmesi mikrovlaklnin treba minimum  15 gramov , tak si vyrob zmes inulinu, psylia, arabinogalaktanov modified citrus pectines a glucomannanu a daj si najmene 2 cajove lyzice kopcom do vody na pitie pocas celeho dna.
Vitaminu C by som tam dal taktiez kopcom kavovu lyzicku
a praskoveho aloe vera 1/4 lyzicku=1 gram, co je ekvivalent 200 ml aloe vera gelu, cerstveho

http://www.swansonvitamins.com/swanson- … -8-oz-pwdr
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … grams-pwdr
http://www.swansonvitamins.com/now-food … -8-oz-pwdr
http://www.swansonvitamins.com/swanson- … 76-oz-pwdr

Kokosovy olej pri silnej proticandiodobej diete na nahradu sacharidiv  treba az 3 polievkove lyzice, inac je to olej ako kazdy iny a my ho pouzivame do jediel bezne.



133

Re: Prostata?

Díky ..... ale ještě to víc upřesním::::: ohledně ALOE VERA -  mám koupené V PODOBĚ TEKUTÉHO KONCENTRÁTU 118 ml, tak jsem si to koupil, takhle přesně ta láhev obsahuje!!!! V podobě PRÁŠKU NE, to jste mě nerozuměl, Aloe vera mám takhle jak to píšu v podobě TEKUTÉHO KONCENTRÁTU 118 ml.. - Takže se znovu ptám, jak to mám užívat DENNĚ? - - - - - - - - - - - A ještě ohledně KOKOSOVÉHO OLEJE se chci zeptat, to dávkování  3 POLÉVKOVÉ LŽÍCE, tak ty si brát KAŽDÝ DEN? A můžu si ty 3 polévkové lžíce toho kokos. oleje vzít denně NARÁZ, nebo je rozdělit v průběhu dne? - třeba 1 lžíci ráno, 1 lžíci v poledne, 1 lžící večer? Nebo klidně rovnou 3 naráz? - - - - - Jo a Psyllium jsem si koupil v podobě TABLET od Swansonu( jiné neměly). Takže kolik tablet toho Psyllia denně? - - - - - -  Díky za odpověď na všechny 3 otázky.



134

Re: Prostata?

NBemam ani sajnu, aky vyrobok  z aloe mas. Ani koncentraciu, ani ako je to spracovane a konzervovane.
Povodne vyskumy napr so srdciarmi boli robene v Mexiku s davkami 3 x 4 ozs(3 x 120 ml) cerstvo vytlacenej stavy z lodyh aloe vera metodou filetovania(tj odstranenia vrchnej zelenej supky a vyskrabanie gelu.)Neskorsie vysledky vyskumu s roznymi vyrobkami z aloe nepreukazali nic alebo dost malo pozitivnych vysledkov.
Preto sa skor sustredujem na nieco velmi podobne zlozenim cerstvej stave, tj vymrazeny koncentrat.
Ine, tekute a vysusene teplom vyrobky stracaju nad 50 stupnov celzia enzymy a nad 70 stupnov aj rozne vzacne hojive sacharidy.Naviac su tam konzervanty, co nepotrebuje telo.
Takze davkovanie ti neviem povedat, ber aspon lyzicu(15 ml) 2 x denne, odhadom?...
Kokosovy olej nahradzuje sacharidy , ale nevyzivuje candidu, prave naopak ju potlaca.  3 lyzice tj okolo 30 gramov oleja ti nahradi 60 gramov sacharidov co sa tyka energie.
Ja pouzivam kokosak do varenia, zriedkavo si ho davam len tak. Na plevy s psylia , ber aspon 3 gramy denne a na to musis vybit 50 krat tolko vody. Inac na mikrovlakniny pozri firmu Vemica
http://www.vemica.eu/eshop/vyrobky-s-vlakninou



135

Re: Prostata?

.......... To ALOE VERA mám koupený ze slovenské společnosti HOOGLE ( tak stejně jako jsem si u nich objednal i to ostatní / Serrapeptáza od dr. Best, Oregan olej od Now, Citricidal 60% od Nutribiotic, Berberine od Swansonu, Monolaurin od Swansonu  A TAK DÁLE ). - - - - - Takže i to Aloe Vera je z Hooglu, ale vyrobeno také u firmy NOW. takže Aloe pochází z NOW - kdyžtak se prosím podívejte na www.hoogle.sk , jestli jsem toto Aloe Vera objednal to dobré? - Jak píšu je od NOW a ta flaška je oranžovo-modro-bílá , a přesný název tohoto Aloe vera je tento: ALOE VERA ( firma NOW) Concentrate Equivalent To 1,25 Gallons Of Juice , Pleasant Tasting net 4 fl. oz (118 ml), Vegetarian Product. - - Takže zkrátka je to Aloe Vera 118 ml koncentrát. .......::::::: Mám tedy dobré Aloe, nebo špatné? - - - A jak to dávkovat? Díky



136

Re: Prostata?

1.25 galona je 80 ozs, tj ten koncentrat je 20:1.
Nuz je to lepsie, ako slabsie tekute produkty, ale vymrazene je koncentrat 200 :1 a naviac je blizsie cerstvo vytlacenemu, nez tento koncentrat.
1 kavova lyzicka=5 ml teda je ekvivalent 100 ml stavy a odporuca sa brat  obvykle od 200 do 300 ml stavy denne. tj 3 x 1 lyzicka tohoto.



137

Re: Prostata?

...Díky Vám pane RNG za vysvětlení toho Aloe Vera. - - - - - - -  Ale ještě se vrátím k OREGÁNOVÉMU OLEJI.  - Bohužel mě nesvědčí ta vaše doporučená dávka brát 3 x denně 2 tablety, protože mám HNAČKU ( jak prase). - - Ale když Oregano snížím jen na 3 x 1 tabletu denně, tak mě hnačka přestane.  Samozřejmě , že to beru s jídlem, ale i tak ta hnačka byla.- - Nevadilo by to prosím, kdybych toho Oregana bral jen tu 1 kapsli 3 x denně? - Snad to bude mít taky účinek?



138

Re: Prostata?

Aj menej je lepsie , ako nic. Ked mas silne zamorenie candidy v crevach, privela znicenej naraz tiez vyvola herxheimerovu reakciu, tj vcitane hnaciek.
Ale to sa ti asi casom, zlepsi, aj mikrobov je casom menej aj telo si postupne na nove doplnky navykne.



139

Re: Prostata?

Zdravím vás pane RNG. - - - Tak už je to měsíc, co beru na vaše doporučení / Citricidal - 35 kapek do litru vody, Serrapeptázu 120 000 IU - 3 x denně 1 tabletu, Oreganový olej - 3 x denně 1 tabletu ( ohledně hnačky), Berberine - 2 x denně 1 gram, Monolaurin - 2 x denně 5 gramů, Probiotika - na noc 2 tablety s jablkem/ + Psyllium, Inulin, Lecitin - 1 x za týden , na ten můj 2 roky trvající CHRONICKÝ ZÁNĚT PROSTATY, MOČ. CEST a STŘEVA - - - - - - a  zatím ještě žádná známka zlepšení. - - - - tak se chci zeptat jak je to možné? - četl jsem příspěvek jiného uživatele tohoto fóra, který má taky chronický zánět prostaty a ten na vaše doporučení užíval - také Citricidal, Oregano, Serrapeptázu , ale ještě i NAC. - - - U té Serrapeptázy on tento muž si pochvaloval jak mu to zabírá po měsíci užívání!!!!! - - bylo mu lépe. Ale já zatím nemám ani 1% zlepšení? - - - Tak se vás chci zeptat, nedoporučil by jste mě přeci jen užívat i k těmto stávajícím přípravkům, které doposud užívám i užívat ten NAC? ( když je to taky odmaskovač)? Co myslíte? Mám si přidat NAC k Serrapeptáze, Berberinu, Monolaurinu, Citricidalu, Oregánu? - Nebo to užívat dál tak jak to doposud užívám? Díky za odpověď



140

Re: Prostata?

Ak je ten zapal prostaty nvyvolany virusami, tak by som pribral este aj saparal, co je silne antivitralny, 2 x 1 gram  aspon tyzden, dobvtedy by sa to malo ukazat, ci je to ucinne.
Skus brat aj protizapalove ako curcuminoidy s bioperinom,  pozri na
http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best … l&ic=2
intenzivna davka 3 x 3 kapsule.
NAC mozes pouzivat kedykolvek, ved je to len forma aminokyseliny. A v tele sa zide na rozne procesy.



141

Re: Prostata?

... Díky moc. - - - Dáte mě prosím ještě LINK na ten SAPARAL? Jak vypadá?



142

Re: Prostata?

.... a ještě, které NAC by jste mě doporučil? od firmy NOW, nebo jiné?



143

Re: Prostata?

Petr 7 napísal(a):

... Díky moc. - - - Dáte mě prosím ještě LINK na ten SAPARAL? Jak vypadá?

Asi si mal na mysli Chaparral, ten najdes tu: http://www.iherb.com/Arizona-Natural-Ch … l&ic=1 davka je 2x1 gram, t.j. 2x2 kapsule

NAC mas napriklad tento: http://www.iherb.com/Now-Foods-NAC-N-Ac … &ic=11



144

Re: Prostata?

.



145

Re: Prostata?

.....ještě se chci zeptat:::::::::: K čemu slouží SAW PALLMETO na prostatu?



146

Re: Prostata?

Zmensuje zvacsenu prostatu=hyperplazicku.



147

Re: Prostata?

SAW PALLMETO: .............. ale na chronic. zánět asi nepůsobí že?



148

Re: Prostata?

Oleje zo Saw palmetto su aj trosticku protizapalove, ale pri zapaloch treba najma adresovat priciny tj najma mikroby, ktorych vylucky sposobuju zapaly.



149

Re: Prostata?

Pane RNG, prosím Vás chtěl bych se ještě poradit - - - - a to jestli můžu k tomu mýmu CHRONIC. ZÁNĚTU PROSTATY a STŘEVA jestli můžu přidat k těm Vaším doporučeným produktům ( K Citricidalu, Serrapeptáze, Oreganu oleji, Berberinu, Monolaurinu, Probiotikům, Jódu, Zinku, Selenu, Vitaminu C, Inulinu, Psylliu ) přidat jeden jediný oficiální lék a to antimykotikum NYSTATIN? Ten NYSTATIN mě dnes předepsal můj "alternativní" urolog, kterého jsem si našel + i mě dělal masáž prostaty + i souhlasí užívat i tyto vaše doporučené přípravky. - Takže co Vy osobně říkáte na ten Nystatin? Mám ho brát i k těmto přípravkům?



150

Re: Prostata?

Ja osobne neradim ziadne chemicke lieky, lebo maju rozne skodlive postranne ucinky.
Ale vyber je na tebe.