1

Téma: Rosacea.

Dobrý deň.Už vyše 20 rokov sa trápim s rozaceou.Na fóre zdravie som sa dočítala od Vás,že ju spôsobuje premnoženie roztočov.Vyskúšala som všetko možné,bez výsledku,s vekom sa mi stav zhoršuje.Už ma nebaví stále do seba dávať tetracyklín a entizol. Po ich vysadení sa mi opäť vráti . Mám 46 rokov,66 kg,170 cm. Žiadne lieky neužívam.Jediný môj problém je chronická zápcha.Bola by som nesmierne povďačná,keby ste mi doporučili liečbu a spôsob ako si u Vás objednať Vami navrhované doplnky. jvavrinska@gmail.com



2

Re: Rosacea.

Ja som uz davno von z predavania doplnkov, ale na roztoce v kozi pomaha kokosovy olej s par kvapkami citricidalu(na lyzicu oleja 3 kvapky GSE, dobre zamiesat)
Problem su najma nakazy, ktore maju roztoce v svojom traviacom systeme, kde pomoze ale neodstrani ich kompletne antibiotikum
Kokosovy olej ich ciastovne "pridusi" a citricidal im potlaci skodlive bakterie v traviacom trakte. Demodex foliculorum sa neda celkom vybit, nosime ich na tele aspon 20 roznych druhov,takze o vyhubeni nie je ani reci, len o ich potlaceni, ked su premnozene. Inac su potrebne viacmenej na to, aby sa nam koza opadavala v malickych fliackoch a nie sa lupala vo velkych vrstvach, to by totiz podporilo plesne na kozi.
Inac ku koznym problemom prispieva znacne aj candida v crevach, ktoru je dobre potlacit, pozri na temu   http://rng.nazory.eu/candida
"Chronicka " zapcha je dosledok najma nedostatku mikrovlaknin a olejov.
Moja mama vzdy hovorievala, "creva si treba vymastit". Odporucam lyzicu olivoveho alebo kokosoveho oleja a lyzicu napr psylia alebo arabinogalaktanu, pripadne jablcnych ci citrusovych pektinov a samozrejme probiotika, ktore pomozu procesu travenia a vyprazdnovania sa.
Totiz az 70% obrannych latok sa tvori v crevach posobenim probiotik a atb ich znicia. To telo velmi poskodi, preto ich treba co najskor obnovit.

Naposledy upravil: RNG (2011-06-07 21:20:45)