1

Téma: Forza Balance SBS

Ahoj mam taku otazocku ... v mojom okoli velmi teraz fici takato vecicka http://www.sbstrade.cz/sbsforzabalance/index.html ... viem, ze to nie je potravinovy doplnok (tiez je to alternativa na zlepsenie vykonu, spanku, hojenia... atd.) ale kedze sa rozumies fyzike a chemii, tak by si mi mohol aspon napisat svoj nazor. Moze byt na tom nieco pravda?

http://www.youtube.com/watch?v=HF7UnNwFRHo



2

Re: Forza Balance SBS

Nie je to ani prvy, ani posledny podvod sireny s vedeckymi odovodneniami. Nie ze by som tvrdil, ze polia nemaju vplyv na ludi. ale toto ma vysvetlenie prilis chabe, hoci dostatocne na oblaznenie vacsiny verejnosti
Takze na 99% je to len podvod, podobne ako rozne ine naramky a krystaly.
Ak to nie je podvod, tak to tu bude dlho. Obvykle taketo ale zaniknu do 5 rokov, ked ludia, co si to kupili zmudreju.



3

Re: Forza Balance SBS

moze sa stat, ze by to nebol podvod?... na zaklade nejakych vedeckych dokazov... alebo za akych okolnosti by to mohlo fungovat alebo byt ucinne... ?



4

Re: Forza Balance SBS

Moze, nikdy sa neda vylucit, ze by nahodoum prisli na nieco uzitocne. Ale potom by sa toho chytili aj moje lekarske zdroje, ktore na  uzitocne novosti velmi striehnu.
Ziadna reklama priamo od predajcu alebo vyrobcu nie je smerodajna, lebo ti maju zaujem o predanie svojich vyrobkov a na to su ochotni aj s kludom ciganit "kvazivedecky"
Takze pokial neuvidim priaznive posudky roznych lekarov,   nezavislych od tejto vyrobnej/predajnej siete, statisticky vyhodnotene,  musim velmi silne o ucinkoch pochybovat.
A dal som im podla dlhorocnej skusenosti  s podobnymi "prevratnymi" vyrobkami velmi  stedre 1%.

Naposledy upravil: RNG (2011-05-06 06:51:43)



5

Re: Forza Balance SBS

vela ludi co si to zakupilo mi tvrdi, ze im to uzasne pomaha pri spanku, hlava neboli, klby nebolia... atd. ... je to teda nejake placebo... ? lebo som z toho zmateny... sam som to neskusal, tak neviem posudit...



6

Re: Forza Balance SBS

Ako som povedal, ja si osobne radsej pockam na nazory lekarov,. tj takych nezavislych alternativnych, ktorych sa drzim uz vyse 17n rokov.