1

Téma: Animal Pak - zlozenie a analyza

Ahoj RNG,

ako som uz pisal, mam ekzem, chodim teraz na naturo-terapie pomocou byliniek, dodrziavam urcity rezim, a stalym skusanim novych veci sa to pomaly zlepsuje co ma neskutocne tesi. Vdaka akutnemu stavu som si nemohol dovolit sportovat, pretoze vdaka stavu kozi to neprichadzalo do uvahy.

Beriem teraz rozne supplementy ako Zinok, B-komplex, Sylimarin + ALA + Selen, vit. E a pod.

Moja prosba na teba ale znie, ci by si sa mohol pozriet na zlozenie tohto vyrobku ktory som predtym v minulosti uz uzival pri cviceni, je to pack naplneny cca. 11 tabletami, ktore obsahuju rozne pomery a kombinacie latok prospesne pri fyzickej aktivite, a dodavaju telu vsetko potrebne pre sport, silu a podobne. Pozri sa prosim ta na zlozenie, a povedz mi co si o tom myslis. Ci to nie je moc narocne na zaludocny trakt na travenie, a ci to prilis nezatazuje organizmus. Dakujem!

Zlozenie Animal Pack-u
(klikni na odkaz, zobrazi sa ti zlozenie)

Naposledy upravil: Breston (2011-04-09 15:19:12)



2

Re: Animal Pak - zlozenie a analyza

Zialbohu to zlozenie tam vyslo necitatelne male, ale pozrel som si na
http://www.animalpak.com/html/sections.cfm?id=55
o co sa vlastne jedna. Su to vseobecne megadoplnky na budovanie extra svalstva, co telo pre normalnu cinnost nepotrebuje a naviac take mnozstvo svalov zbytocnych udrzovat pretazuje vsetky ine organy, takze to skracuje celkove zivot.
Pre tych, co maju poskodene travenie a nevedia dostat do tela dost aminokyselin(chorobne vychudly bez dostatocneho svalstva) je to docasne riesenie, ale obvykle u takych staci napravit travenie a normalnu dietu. Pripadne dodat take bielkoviny, co su lahko stravitelne spolu s enzymami ako napr susena srvatka(whey protein)



3

Re: Animal Pak - zlozenie a analyza

Ok, a ako take mnozstvo tabliet posobi na zaludok a travenie?? Je tych tabliet 11, a sice obsahuju aj nejake mnozstva enzymov, nesposobuje take mnozstvo tabliet denne na zaludok prilisnu zataz?



4

Re: Animal Pak - zlozenie a analyza

Samozrejme to posobi na travenie, je to extra zataz na pecen, pripadne aj ladvinyAle tych samotnych 11 gramov nie je tolko ako to casom nazbierane extra svalstvo, ktore treba udrzovat silnym cvicenim, inac sa zmeni velmi rychlo na hromady tukov.
Nuz a to extra cvicenie tej extra velkej svalovej hmoty vyzaduje extra jedlo, extra namahu na travenie vylucovanie(ladviny pecen) na pluca a srdce tj vsetko sa 'opotrebuje" o to rychlejsie, co znacne znizuje priemerny vek
Ale mladym je to zbytocne vysvetlovat, ti si namyslaju ze su nesmrtelni a uvaha o predlzeni alebo skrateni zivota je pre nich nepodstatna, ale vzhlad a svalstvo je velmi dolezite....