1

Téma: borelioza + mykoplazmy

Zdravim. Rada by som sa s Vami poradila o nejakej alternativnej liecbe. Trpim chronickymi migrenami, teplotami, unavou a dost castymi zapalmi obliciek. Bola mi diagnostikovana borelioza, mykoplazmy pneumonie, ako aj vyrazna imunodeficiencia. Popri tom som trpela aj zlatym stafylokokom, herpesom a mala som aj pseudomonas. Presla som sialenymi antibiotickymi liecbami, trojkombinacie na 3mesiace, potom dalsi mesiac nieco ine a tak dookola + Plaquenil ku vsetkym moznym antibiotikam + immunor. Nic z toho nezabralo, borelie i mykoplazmy pneumonie su este vyssie ako boli pred liecbou. Nedavno sa lekar vyjadril ze to bude Lupus a boli odobrate vzorky. Vraj bude nutne nasadit Plaquenil, prednison, endoxan a dlhy pobyt v nemocnici.

Vsetko to zacalo ked som mala 19 rokov, bola som dost aktivna studentka VS privirabajuca si modelingom. Teraz mam 22 a ich liecba ma zatial posunula na tolko ze su dni ked sa nedokazem postavit z postele a moja vaha beha z 45kg na 65kg a spat (pri vyske 182 cm).

Citala som  Vase rady (extrakt z olivovych listov a astragalus mi velmi pomoholi pri herpese). Bola by som rada ak by ste mi mohol poradit kombinacie doplnkov kt. by som mohla uzivat a taktiez kde ich zohnat kym ma nasadia na "klasicku liecbu". Nerada by som si sama nakombinovala doplnky kt. ucinok by sa mohol navzajom rusit.

Dakujem.



2

Re: borelioza + mykoplazmy

Borelioza sa obvykle nedolieci a zostava v tele, cim sa celkove znizi imunita a nasleduju rozne sekundarne infekcie.Ja som mal osobne uspech pri viacerych dlhodobym branim extraktu z olivovych listov v pomerne vysokych davkach, tj 3x300 mg oleuropeinu. Samento tak isto dlhodobo brane ma podla viacerych lekarov tie iste ucinky na mykopazmicku formu boreliozy, ktora prezije atb.



3

Re: borelioza + mykoplazmy

No u mna ale vychadzaju uz 3.rok pozitivne protilatky neustale na novu infekciu, myslim ze su to IgM???...

Ok. Cize len pokracovat klasicky vit. C, zinok, selen, aloe a extrakt z olivovych listov.

Kde by som mohla zohnat Samento pls., na Swansone som to nenasla.

Dakujem.



4

Re: borelioza + mykoplazmy

Novsi na trhu je aj Samentu podobny vyrobok pod menom Prima Una de Gato, dokonca je aj lacnejsi. Ked si to das do Google.com, najdes na obe plno miest na objednanie. Prima Una de Gato najdes aj na iherb napriklad,Dokonca aj vo forme kapsul, ktore su na pouzitie trochu drahsie, ale s dobrym obsahom, vhodne najma na dlhsie imunitne pouzitie.



5

Re: borelioza + mykoplazmy

pan RNG mam myastheniu gravis. prave mi došlo cats claw 10:1 od firmy Now. začínam to uzivat kazdy den jednu tabletu, kedze sa bojim reakcie tela. Mozem to postupne zvysiť na 4 kapsule denne? plus k tomu v priebehu dna GSE. viem, ze by sa mali k tomu este exktr. z olivovych listov, ale dost sa bojim to naraz nasadit. uzivam uz len mestinon - 3 tablety denne.
Docitala som sa, ze pri "autoimunnych" ochoreniach ma byt clovek velmi opatrny s Cats claw.



6

Re: borelioza + mykoplazmy

Farmaceuti zasadne sa snazia ociernit vsetky doplnky, ktore su ucinne a ovplyvnuju spotrebu ich liekov.
Dokaz bezpecnosti doplnkov je napr statistika z roku 2008, ked na nasledky brania doplnkov v USA nezomrel nikro, ale na nasledky liekov museli priznat 120 000 az 400 000 ludi, a to pri tom tam nebolo zahrnute vsetko, lebo napr chemoterapiu  niekdy neuvadzaju ako pricinu smrti, len jej nasledky, tj zjicenu imunitu, zlyhanie organov a podobne.
Samento, tj vytazok z Cats, Claw vylecil u mnohych pacientov "nevyliecitelne autoimunne" a "chronicke" choreoby, takze je trnom v oku farmacie.
Cats claw v davkach 18-20 gramov na caj pouzivala a pouziva este hromada lekarov, takze ten vytazok mozes kludne brat 2 gramy denne.
Opatrnost je matka mudrosti, takze to zvysuj postupne, reakci poznas za par hodin, iste do dna, keby si mala prisilnu uhynovu(herxheimer -jarish) Takze za par dni, ked nemas reakciu mozes prejst na plnu davku.



7

Re: borelioza + mykoplazmy

RNG na boreliozu okrem extraktu z olivovych listov  koľko mg  NAC treba denne užívať? A ako dlho?

Ďakujem



8

Re: borelioza + mykoplazmy

NAC treba uzivat 2x600mg az 1200 mg za den, je to davka pre cca 70 kg osobu. NAC treba uzivat tak dlho ako ho budes potrebovat, ale mozes ho brat neobmedzene dlho, hoci aj cely zivot.

Naposledy upravil: Pietro (2015-03-04 13:05:55)



9

Re: borelioza + mykoplazmy

Ďakujem



10

Re: borelioza + mykoplazmy

OK



11

Re: borelioza + mykoplazmy

Potrebujem poradit ohladom liecby boreliozy. Manzel uziva olive leaf a NAC zo Swansonu. Zacal uzivat podla rozpisu  3x2 tbl olive leaf. Po par dnoch mu bolo velmi zle - celkovo fyzicky . Tak znizil davku na 3x1. Po dvoch tyzdnoch zvysil na 4X1 ale opat mu je velmi zle - nevolno, slabost ..atd.
Moze to byt reakcia na likvidaciu bakterii? Ako ma dalej pokracovat v uzivani? Na krvi este nebol, cakame este aby sme videli ci tato liecba zabrala.
Dakujem



12

Re: borelioza + mykoplazmy

Na boreliozy treba extrakt z olivovych listov, tj oleuropein , co obsahuju, a tiez je dobre brat kvapky samento, coumanda banderol.
Pri silnom zamoreni tela roznymi mikrobami je samozrejme silna uhynova reakcia, tomu sa neda vyhnut, len ju zmiernit postupnym nasadzanim antimikrobialnych latok.
Herxheimerova reakcia je vlastne reakcia na jedovaty obsah mikrobov, co sa dostane do krvi pri ich zniceni. Pomoze brat enzymy a absorbenty, najma extra mikrovlakniny, aby si to dostal z tela co najskor von.



13

Re: borelioza + mykoplazmy

Ano, ona berie extrakt z olivovych listov - oleuropein podla tvojich rad od Swansonu, ale na 3x2 denne sa ani nedostal lebo mu je velmi zle. A to uz berie asi mesiac. Musel to znizit na 3x1 + 2x NAC. Skusime tie mikrovlakniny. Dakujem



14

Re: borelioza + mykoplazmy

OK. Po case by mal skusit znovu zvysit, lebo normalne extrakt z olivovycyh listov by nemal u zdraveho cloveka sposobovat ziadnu reakciu.



15

Re: borelioza + mykoplazmy

Chcem sa Ti podakovat RNG za tvoje vzacne rady pri liecbe boreliozy. Manzel mal diagnostikovane toto ochorenie takto pred rokom. Vybral kvantum antb. Hodnoty neklesali ale stupali. Skusil aj liecbu zapperom ale nic. Pridruzili sa k tomu aj plucne chlamydie ako dosledok oslabeneho imunitneho systemu. Uz sme si nevedeli rady co dalej a zaciatkom roka odmietol uzivat dalsie antb. Od polovice februara uzival olivovy list od swansonu podla tvojho rozpisu + NAC. Pred mesiacom bol na kontrolnych odberoch a vysledky su negativne!!!!Aj na boreliu aj chlamydie. Velmi sme stastni a patri hlavne tebe velka vdaka za to ze sa vzdas svojho volneho casu v prospech nas ktori mame zdravotne problemy. Este ma nejake balenia ktore douziva aby to bolo presne pol roka. Este raz DAKUJEM  a prajem ti vsetko dobre,hlavne to zdravicko.



16

Re: borelioza + mykoplazmy

Hura!!!.
Tak sa moje lekarske zdroje nemylia, ked to odporucaju!
Ze to pracuje na boreliozu, to uz roky viem, uspesne na 3 pripady mojich pribuznych,
ale ze to pracuje aj na chlamidie, to som sa dozvedel len nedavno, od nasho priatela , co mu ich pred niekolkymi mesiacmi diagnozovali a po brani extraktu z olivovehpo listu asi 2 mesiace  z krvneho testu bol negativny kedze tieto testy su zialbohu nie velmi presne, cim viac ludi mi napise, ze im to zabralo, tym som si istejsi, ze to naozaj, pracuje.



17

Re: borelioza + mykoplazmy

Dobry den, velmi si cenim vase aktivne informovanie ludi o alternativnych sposoboch liecby. Snazila som sa dopatrat, ktore konkretne znacky produktov si kupit na liecbu gynekologickych mykoplaziem. Samento som si kupila Nutramedix. Vytazok z oliv. listov som nasla tento http://www.olivus.com/OliveLeafMAX-Caps … _p_50.html. No citam, ze od Swansonu je dobry, a teda ten by ste odporucali na zaklade skusenosti? NAC tiez od Swansonu?

Okrem toho beriem enzymy, rybi olej...zvazujem aj jablcny ocot a koloidne striebro, no nerada by som to prekombinovala smile

Dakujem za kazdu radu,

pekny den!



18

Re: borelioza + mykoplazmy

a este na tieto som natrafila az s 40% Oleuropein http://healthtonics.co.uk/home/36-olive … tarian-yes.



19

Re: borelioza + mykoplazmy

A este ma napadla otazka, staci spodne pradlo a uteraky vyvarit a nasledne zehlit, aby som zabezpecila dezinfikovanie od pripadnych mykoplaziem? Mozu prezit na uterku, ktory je suchy, odlozeny v skrini aj niekolko dni?

Dakujem krasne!



20

Re: borelioza + mykoplazmy

Vyvaranie a zehlenie je vyborny sposob ako zabranit prenosu roznych mikrobov.Mykoplazmy nemaju bunecne steny, pre to na ne nemozu posobit bezne atb, co napadaju bunecne steny. Rozmnozovat sa mozu  prakticky len v zivych telach a ako dlho zostanu nakazlive von z tela som sa nikde nedocital. Pravdepodobne ale nie prilis dlho lebo memaju system encystacie, ako maju rozne bakterie, ani spory, co maju rozne plesne a kvasne kultury.