1

Téma: ozon

akou gramazou ozonu treba nasytit 250ml fyziologickeho roztoku na intravenozne podanie? ide o potlacenei virusov v tele.
a staci podla teba chodit trikrat za tyzden? nema v tych prestavkach virus sancu sa rozsirit?

a este aka pauza ak si chcem dat antioxidanty po vpichu?myslim par desiatok minut staci nie tak pre istotu dajme tomu dve tri hodiny by mali byt ok?

Naposledy upravil: 5qo (2011-02-21 15:35:08)



2

Re: ozon

Nemam ani potuchy. Injecie a infuzie nechavam na lekarov. Co sa tyka casoveho odstupu oxidantov a antioxidantov, par hodin by malo stacit, lebo najma ozon v krvi ma velmi kratku zivotnost.



3

Re: ozon

no to je skoda lebo chodim na ozon a snazim sa zistit ci ma nebalamutia s mnozstvom big_smile



4

Re: ozon

Nuz aby si nebol celkom bez informacie, v 25 stupnoch celzia sa rozpusti vo vode az 109 mg ozonu na liter za normalneho atmosferickeho tlaku, tj znacne viac, ako kyslika(8mg na liter) co je samozrejme, lebo sa jedna o ovela reaktivnejsiu latku.
To je z hladiska fyzika/chemika, nemam ani sajnu, co robia lekari v tomto.
http://www.ozonesolutions.com/Ozone_Solubility.html

Naposledy upravil: RNG (2011-02-21 21:04:24)



5

Re: ozon

mne pichaju do 250ml roztoku 20mg (jednotkou si celkom nie som isty opytam sa nabuduce)  snad to neni len oblovak typu 50mg tabletky vitaminu C.
no a co hovoris na o3 dostane sa cez kozu a znici infekciu?



6

Re: ozon

Nevidim dovod, preco by nemohol byt ozon dodavany transdermalne. Do pluc sa sice nehodi, lebo prilis drazdi sliznicu, ale na kozu alebo klistir ozonovou vodou, dokonca pitie ozonovej vosy je celkom vhodny. Kolko sa z toho absorbuje neviem, samozrejme lekari su za injekcie a infuzie, lebo tie si nemoze jednotlivec sam robit, ale myslin si ze cez klistir doma aplikovany by mohli dostat do krvneho obehu rovnake mnozstvo ozonu, ako injekciami. Ak mas naozaj 20 mg ozonu v tej 250 ml roztoku, tak je to blizo maxima, co sa v teplote 25 stupnov moze vo vode rozpustit(z hladiska fyziky/chemie)