1

Téma: Biopron-probiotiká

Vy ste pisal, ze tie probiotika su najlepsie ktore obsahuju najviac kmenov bakterii - zo Slovenskych produktov napr.Biopron - co ma 9 kmenov.
Ale ja som citala ze :
Ak prípravok obsahuje viacej druhov baktérii, zistite, či podiel aspoň jedného druhu predstavuje viac ako polovicu celkového množstva baktérii v jednej tabletke (príklad: ak tabletka obsahuje 6 miliárd baktérii, jeden druh by mal tvoriť aspoň 50% tohoto počtu) - nie je dôležité, aby bolo v tabletke čo najviac druhov baktérií, ale aby počet baktérií jedného druhu bol dostatočne vysoký (aspoň 1 miliarda v 1 tabletke) ...... neviem ci prave Biopron obsahuje aspon 1 miliardu v 1 tabletke... ????
1 tobolka obsahuje 9 kmeňov vitálnych mikroorganizmov:
Bifidobacterium bifidum 5%
Bifidobacterium breve 10%
Bifidobacterium longum 15%
Lactobacillus acidophilus 20%
Lactobacillus casei 5%
Lactobacillus plantarum 5%
Lactobacillus rhamnosus 10%
Lactococcus lactis ssp. Lactis 20%
Streptococcus thermophilus 10%
fruktooligosacharidy
kyselina askorbová, stearan horečnatý, zemiakový škrob
Obsahuje Biopron aspon 1 miliardu jedneho druhu bakterii v 1 tabletke... ????
Ktore probiotikum z tych slovenskych je najlepsie ?
Dakujem.



2

Re: Biopron-probiotiká

Jedna tabulka toho noveho vylepseneho Biopronu9 - oznaceneho titulom Premium obsahuje 10 miliard bakterii.
Takze podla uvedenych percent sa pocet pohybuje od 0,5 po 2 miliardy na dany kmen.
Ja tiez uzivam tieto.

Ale tu je tiez velmi slusne, ktore obsahuje az 45 mld v jednej kapsule :
http://www.lactoflor.sk/lactoflor/lactoflor-kapsuly/
Ale ten som zatial nemal, ale planujem sa zastavit v lekarni, nech ho objednavaju oni,
vyjde to cloveka pravdepodobne lacnejsie.

Naposledy upravil: petela (2010-10-20 14:30:03)



3

Re: Biopron-probiotiká

Nezabudniter na test aktivity, pohar vlazneho  mlieka, dat do neho  probiotikum a do 24 hodin musi byt vyzrazane(skysnute? svojim sposobom, lebo kultura nemusi vyprodukovat prave chutny yogurt, na ktory treba specialnu zmes-yogurtovu.



4

Re: Biopron-probiotiká

ok... a ked robim jogurt z mlieka a uz existujuceho jogurtu, mal by byt biely, nesladky...
Mozem nieco pokazit, ked pouzijem nejaky sladky, ovocny ? Alebo aj to sa da zrealizovat ?



5

Re: Biopron-probiotiká

To zalezi od vyrobku, casto tie yogurty maju potlacene kvasne kultury do znacnej miery, takze nie su vhodne ako nasada do mlieka. Skus, uvidis.
Mne sa to so zopar vyrobkami podarilo a ked som skusal ine, tak sa to nepodarilo, tak som sa nastval a objednal laboratorne vyrobene kultury(yogurt starters) a odvtedy mam vzdy 100% uspech, pricom na spodu flase nechavam trochu na dalsie zakvasenie a to opakujem viackrat, az kym sa kvalita prilis zhorsi a potom zacnem odznova s cistou flasou a novou nasadou.



6

Re: Biopron-probiotiká

No ... takze za nejakych 12 hodin na vlaznom radiatore naozaj mlieko zhustlo na pevnu hmotu, ktora aj prijemne vonala, este som s tym zatrepal a necham dalsich 12 hodin... az potom okostujem ... Bude ten cas  stacit ? Alebo ked sa cely objem zrazil, uz vtedy boli kultury dostatocne rozmnozene...
Dal som tam po jednej lyzicke z dvoch roznych jogurtov, kde som cital ze pouzivaju rozne kultury...



7

Re: Biopron-probiotiká

OK, vidis, nie je to nic komplikovane a nepotrebujes na to ziadny "yogurt maker", len keby si chcel mat uplne perfektny vyrobok, co samozrejme nie je potrebne.
Ja som za detstva pil kys;le mlieko(sadle mlieko) ktore sa nam v kredenci po 24 az 48 hodinach normalne samo vyrobilo, ale vtedy sa mlieko menej pasterizovalo a zrejme aj obsahovalo viacej prirodzenych zivych acidofilnych kultur, tak isto pravdepodobne bola ta mikroflora vsade okolo nas a my sme ju znicili v mene hygieny chemiou.



8

Re: Biopron-probiotiká

No jogurt som po tych 24 hodinach hodil do chladu .. potom som dochutil cukrom a kakaom, co bolo celkom fajn, aj ked tam bola troku divna chut v pozadi... A nie je ani taky pekny hladky ako z obchodu... ostal mi trosku napeneny ako som ho miesal dost intenzivne vo flasi a na vrchu je vzdy taka divna pena ....
Ale vonia normalne, len dufam, ze na tom radiatore nemohli vzniknut nejake ine zle kulturu, plesne a podobne...



9

Re: Biopron-probiotiká

Neviem ake zvyskove kultury su v tych stabilizovanych yogurtoch, preto pouzivam pravy yogurtovy zakvas(yogurt starter) radsej po zopar pokusoch, z ktorych boli niektore neuspesne-tiez trochu divna chut.
Momentalne pouzivam tento
http://www.amazon.com/Euro-Cuisine-Yogu … amp;sr=8-4
a vydrzi mi najmenej 6-8 zakvasov, kym sa "nezdegeneruje" a musim zacat odznova

Naposledy upravil: RNG (2010-10-22 17:24:01)



10

Re: Biopron-probiotiká

skoda ze nemaju take lacne startery aj na iherb... pribalil by som si ich do balika ako bonus



11

Re: Biopron-probiotiká

Nuz to musis hladat nie v doplnkoch ale skor kuchynskych potrebach.
Nechapem to, ver predsa uvedeny vyrobok je Francuzsky. To treba importovzat z USA?

Naposledy upravil: RNG (2010-10-22 18:52:32)