1

Téma: vitaminpartners.com

Dobry den/Ahojte,

napise moje skusenosti s tymto obchodom. Kedze mi uz postupne dochadzal ten pravy Citricidal, este z roku 2012, a nechcel som nakupit u predrazeneho hoogle, tak som sa dopracoval k tomuto eshopu.

Objednal som jednu flasticku: http://www.vitaminpartners.com/products … trate-1-oz
Detaily k objednavke:

1x Citricidal Liquid Concentrate 1 oz for $12.50 each
Discounts : $-1.25 USD - dostal som zlavu, este nejaka povianocna
Subtotal  : $11.25 USD
Shipping  : $7.10 USD - First Class International s trackingom v ramci USA
Total     : $18.35 USD
Objednavka vytvorena: 4.1.2016 18:06
Zasielka odoslana: 4.1.2016 23:59
Zasielka dorucena: 12.1.2016
Sposob balenia: bublinkova obalka s uvedenou sumou 12,50 USD => uvadzaju pravdu

Cele to trvalo iba tyzden a Citricidal je pravy, horky, ucinny s "R"-kom v kruzku a cele ma to stalo "iba" 18 EUR s postovnym.
Davam do pozornosti 5% z prveho nakupu, ak sa zaregistrujete cez tento link: http://r.sloyalty.com/r/uG4M8WHRBhv4

Mam v plane kupit dalsie Citricidaly, nech som dobre zasobeny, kedze bakterie mi nedaju pokoj.

Naposledy upravil: OLO (2016-01-12 20:51:47)



2

Re: vitaminpartners.com

Vyskusaj to na kvasniciach, ci je to ucinne, lebo firma NutriBiotic klamala aj pred tym a kedze neuvadza, ze to obsahuje quaternialne zluceniny, nemusi to byt pravy povodny  citricidal.



3

Re: vitaminpartners.com

RNG:
je to rovnaky vyrobok ako na hoogle: http://www.hoogle.sk/CITRICIDAL-bio-che … escription
Aspon podla obrazka.



4

Re: vitaminpartners.com

Ja sa uz neopovazim o tom vyjadrovat, kedze je tu pole na hromadu podvodov.
Mozno ale Nutri biotic vyraba dnes znova povodny citricidal, kedze na davkovanie radia len 3 kvapky, co by nekonkurovalo farmaceutikam .



5

Re: vitaminpartners.com

RNG napísal(a):

Ja sa uz neopovazim o tom vyjadrovat, kedze je tu pole na hromadu podvodov.
Mozno ale Nutri biotic vyraba dnes znova povodny citricidal, kedze na davkovanie radia len 3 kvapky, co by nekonkurovalo farmaceutikam .

RNG, trosku nerozumiem, lebo na tejto linke rng.jecool.net/viewtopic.php?id=3947&p=4 sa vyjadrujes, ze uplne rovnake citricidaly, aspon podla foto, su tie prave.
Vsimol si, ze na strankach maju uvedny nazov biochem research, ale pritom na fotke je nutribiotic s R-kom v kruzku, teda to povodne oznacenie este z pred roku 2012, ktore dnes na povodnych gse chyba.



6

Re: vitaminpartners.com

Ze su uplne rovnake, to by som nemohol povedat. Jedine co mozem povedat, ze ked v teste na kvasnice su ucinne, tak budu pravdepodobne ucinne aj na ine mikroby.



7

Re: vitaminpartners.com

skoda toho draheho postovneho na SK

USPS First-Class Package International Service $13.50



8

Re: vitaminpartners.com

Ano, ale citricidal mate za 18 EUR aj s postovnym, u nas kupite hoogle v cene bliziacej sa k 30 euram, co je o1/3 lacnejsie.
Samozrejme ine doplnky, tazsie, sa neoplatia, ale na citricidal je to podla mna TOP obchod.



9

Re: vitaminpartners.com

.



10

Re: vitaminpartners.com

Takze moja druha skusenost s vitaminpartners:
Zakupil som si 2ks Citricidalu, ale dosiel iba jeden. Cele som to nafotil, popisal a poslal im reklamaciu, ze co stalo. Uznali to a obratom mi poslali chybajuci  kus. Dnes dorazil.
Maju trosku chaos, lebo tvrdili, ze nova zasielka ma rovnaky tracking number(nakoniec mala iny smile ), nie je to iherb, ale nie su to podvodnici.

Naposledy upravil: OLO (2016-02-01 19:28:43)