1

Téma: Cysta na prostate

Ahoj RNG, problemy s prostatou mavam uz 10 rokov ale v posledny rok to uz bolo neunosne, zapaly v kuse aj bolesti a som citil taku tupu bolest v lavej strane, urolog mi moje obavy potvrdil nasiel mi malu cystu, alebo "uzlik". PSA som mal nizke 1,17, teraz som sa dal testovat znova. Urolog mi povedal ze by do toho najradsej pichol ale ja sa bojim, aby sa ta prostata neposkodila. Co mi odporucas ako s ajej zbavit? pomohla by enzymoterapia? mozu to ybt aj parazity a kandida? Dakujem

Naposledy upravil: pingu121 (2015-11-18 13:47:43)



2

Re: Cysta na prostate

Enzymi odstrasnuje rozne nefunkcne tkaniva. Ale moze to br aj parazit, lekari to extra nevedia diagnozovat presne.



3

Re: Cysta na prostate

Pingu, môžeš prosím popísať presnejšie symptómy, že čo ti bolo, ako sa to prejavovalo...? Nemal si problémy aj zo sexuálneho hľadiska (erekcia, atď...) Zaujíma ma to... Ďakujem.

Naposledy upravil: radim (2015-11-19 12:06:48)



4

Re: Cysta na prostate

Ahoj Radim, ano mal som a este aj mam sexualne symptomy. Nizke libido, problemy s erekciou, studeny penis...predtym som mal erekciu ako hrom teraz mam problem aj pri sexe sad mas podobne symtpomy? ja ked aj necitim tu prostatu mam tie sexualne problemy uz stale a ked to na mna pride s tou prostatou tak citim brutalne palenie v prostate, bolest v nej, nolest krizov, v oblickach, bolest v podbrusku, atd...



5

Re: Cysta na prostate

Problemy s prostatou sa preukazu aj v znizenom libide, slabej erekcii a podobne